|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   iti narazen in potem ponovno skupaj
8.9.2010 15:00:57   
ovencek

Ali je možno da zveza razpade, mine vmes nekaj časa (leto, dve leti,....... 5 let) ter se nato spet združita. Ali bi se vi ponovno vezali na osebo s katero ste šli kdaj narazen in niste bili z njo srečni z upanjem da bo sedaj boljše.

Kakšne so vaše izkušnje?

Lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
8.9.2010 15:10:47   
ksenjicka
mislim, da je to začaran krog - če ni to bilo to že prej je brezveze upati da bo pa sedaj pa oh in sploh veza

zakaj pa sta šla narazen?

(odgovor članu ovencek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
8.9.2010 15:18:11   
Anonimen
Če bi oba medtem čustveno dozorela, sta predelala težave pri sebi in odpravila njihov vzrok,  se naučila drugačnega komuniciranja..., potem lahko ponoven odnos zgradita na novih temeljih. Če pa v vmesem času zgolj premlevata zamere, iščeta napake in vso odgovornost za vse slabo vidita v (bivšem) partnerju, potem se zadeve ponovijo in nima smisla.


(odgovor članu ksenjicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
8.9.2010 15:27:05   
zvezdan
če med vama ni bilo nikoli prej tiste iskrice...potem jo upaš sedaj zaman. Če pa je ta iskrica kdaj bila pa sta šla na razen zaradi drugih stvari...no potem menim da je možno da vama uspe. človek se skozi leta spreminja in dozori...zakaj pa ne...morda se ujameta

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
8.9.2010 15:53:27   
Nenya
Najprej bi morala opaziti/začutiti da je tisto zaradi česar sva šla 1x narazen poštimano. Potem pa bi nadaljevala res zelooooooooo počasi. Najprej zmenki - večerja, kino. Veliko pogovarjanja, tipanja, kakšen je zdaj, je prišlo do sprememb ...

Verjamem pa da je zelo mamljivo, da bi z nekom na hitro prišel nazaj 'na staro' na udobno - kot stari, ponošeni copati - da se takoj vseliš skupaj, začneš z intimo in skratka vse takoj 'po starem' samo to je že vnaprej obsojeno na propad. Ker treba je vseen na novo zgraditi temelje, in to bolje, kot 1x, da se spet vse ne podre.

Vse zgoraj našeto je seveda ob predpostavki, da je odstranjen tisti razlog, zaradi katerega nisi bila srečna, če pa je to vezano na človeka kot takega, i.e. na nekaj česar on ne more/noče spremeniti pri sebi pol pa nikakor - to je potem samo tratenje tvojega in njegovega časa.

Veliko sreče

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
8.9.2010 16:08:24   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ovencek
Ali je možno da zveza razpade, mine vmes nekaj časa (leto, dve leti,....... 5 let) ter se nato spet združita.

Ja.
Ali bi se vi ponovno vezali na osebo s katero ste šli kdaj narazen in niste bili z njo srečni z upanjem da bo sedaj boljše.

Ne.
Kakšne so vaše izkušnje?

Samo 1x sem poskusila ponovno biti z nekom, pa je bilo vse še slabše, kakor prvič.

(odgovor članu ovencek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
8.9.2010 16:18:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ovencek)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
8.9.2010 16:29:28   
Felicita
2x ne. sem ravnokar priča eni taki ciklični zvezi - poroka, otrok, ločitev, spet skupi, otrok, ločitev. mislm da 3. skupi ne bo, ker se on zdej poroča z lubico (vedno isto). jest ne bi no. res ne.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
8.9.2010 17:05:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Če bi oba medtem čustveno dozorela, sta predelala težave pri sebi in odpravila njihov vzrok,  se naučila drugačnega komuniciranja..., potem lahko ponoven odnos zgradita na novih temeljih. Če pa v vmesem času zgolj premlevata zamere, iščeta napake in vso odgovornost za vse slabo vidita v (bivšem) partnerju, potem se zadeve ponovijo in nima smisla.




se popolnoma strinjam. midva sva dokaz. user posted image  sva bila 3 leta narazen. če na novo štartaš, mora biti res na novo, z novimi temelji. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
8.9.2010 17:07:28   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Če bi oba medtem čustveno dozorela, sta predelala težave pri sebi in odpravila njihov vzrok,  se naučila drugačnega komuniciranja..., potem lahko ponoven odnos zgradita na novih temeljih. Če pa v vmesem času zgolj premlevata zamere, iščeta napake in vso odgovornost za vse slabo vidita v (bivšem) partnerju, potem se zadeve ponovijo in nima smisla.




se popolnoma strinjam. midva sva dokaz. user posted image  sva bila 3 leta narazen. če na novo štartaš, mora biti res na novo, z novimi temelji. user posted image


Se strinjam . In na teh močnih temeljih zgraditi vsaj tri nadstropja.user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
8.9.2010 22:56:10   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Če bi oba medtem čustveno dozorela, sta predelala težave pri sebi in odpravila njihov vzrok,  se naučila drugačnega komuniciranja..., potem lahko ponoven odnos zgradita na novih temeljih. Če pa v vmesem času zgolj premlevata zamere, iščeta napake in vso odgovornost za vse slabo vidita v (bivšem) partnerju, potem se zadeve ponovijo in nima smisla.


 

se popolnoma strinjam. midva sva dokaz. user posted image  sva bila 3 leta narazen. če na novo štartaš, mora biti res na novo, z novimi temelji. user posted image


Uauu, mizantrop user posted image , fino.

Jaz pa ne bi bila za, tudi če bi bili zgoraj navedeni pogoji izpolnjeni; čeprav se načeloma strinjam z njimi. Se mi zdi, da gre življenje pač naprej in ne nazaj...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
9.9.2010 0:31:34   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Če bi oba medtem čustveno dozorela, sta predelala težave pri sebi in odpravila njihov vzrok,  se naučila drugačnega komuniciranja..., potem lahko ponoven odnos zgradita na novih temeljih. Če pa v vmesem času zgolj premlevata zamere, iščeta napake in vso odgovornost za vse slabo vidita v (bivšem) partnerju, potem se zadeve ponovijo in nima smisla.


 

se popolnoma strinjam. midva sva dokaz. user posted image  sva bila 3 leta narazen. če na novo štartaš, mora biti res na novo, z novimi temelji. user posted image


Uauu, mizantrop user posted image , fino.

Jaz pa ne bi bila za, tudi če bi bili zgoraj navedeni pogoji izpolnjeni; čeprav se načeloma strinjam z njimi. Se mi zdi, da gre življenje pač naprej in ne nazaj...



Tu se bom pofockala user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
9.9.2010 8:01:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Če bi oba medtem čustveno dozorela, sta predelala težave pri sebi in odpravila njihov vzrok,  se naučila drugačnega komuniciranja..., potem lahko ponoven odnos zgradita na novih temeljih. Če pa v vmesem času zgolj premlevata zamere, iščeta napake in vso odgovornost za vse slabo vidita v (bivšem) partnerju, potem se zadeve ponovijo in nima smisla.


 

se popolnoma strinjam. midva sva dokaz. user posted image  sva bila 3 leta narazen. če na novo štartaš, mora biti res na novo, z novimi temelji. user posted image


Uauu, mizantrop user posted image , fino.

Jaz pa ne bi bila za, tudi če bi bili zgoraj navedeni pogoji izpolnjeni; čeprav se načeloma strinjam z njimi. Se mi zdi, da gre življenje pač naprej in ne nazaj...



usoda je pač usoda user posted image nisva šla nazaj, ampak naprej user posted image

< Sporočilo je popravil mizantrop -- 9.9.2010 8:02:28 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
9.9.2010 9:27:03   
lananai
Lahko prideš ponovno skupaj. Vendar morajo biti vzroki, ki so vaju razdružili, odpravljeni. In ne smeta se ozirat nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
9.9.2010 14:01:23   
mojamura
moje lastne izkušnje niso dobre s tem. zato pa povem le to:

če se kristalna vaza enkrat stere, jo lahko z nevem kako super lepilom zlepiš....ampak ta vaza nikoli ne bo ista kot prej.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ovencek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
9.9.2010 22:26:26   
onjamnv
Tudi midva z mojim sva bila dve leti narazen, zdaj pa sva srečno poročena že pet let! Samo je bil pa razlog zakaj sva šla narazen precej specifičen, ni bilo npr. da se nisva razumela, ampak se nisva strinjala v samo eni zelo pomembni stvari zarad katere sva šla potem narazen. Po toliko časa, dveh letih pa sva ugorotovila da se zarad tistega ni splačalo it narazen, in sva prišla spet skupaj. Prej se mi ni niti sanjalo da se bi mi kaj takega lahko zgodilo! Je pa ful dobr (v najinem primeru) da sva šla narazen, ker drugače verjetno danes ne bi funkcionirala tako kot funkcionirava.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
10.9.2010 7:52:23   
barni
Tudi midva sva bila vmes 1 leto narazen in potem spet prišla skupaj in sva skupaj že 14 let.

Tako da se da. Je bilo pa to na začetku zveze, ko smo bili še zelo mladi. Ne vem kako bi bilo zdaj, ko smo toooooliko starejši user posted image .

(odgovor članu onjamnv)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
11.9.2010 9:50:07   
alpog
Seveda je možno! Vsi delamo napake, pa se jih potem kesamo. Včasih je preteklost še boljša osnova za nov začetek. Se da, vendar ne zmeraj!

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
11.9.2010 10:01:23   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Če bi oba medtem čustveno dozorela, sta predelala težave pri sebi in odpravila njihov vzrok,  se naučila drugačnega komuniciranja..., potem lahko ponoven odnos zgradita na novih temeljih. Če pa v vmesem času zgolj premlevata zamere, iščeta napake in vso odgovornost za vse slabo vidita v (bivšem) partnerju, potem se zadeve ponovijo in nima smisla.


  

se popolnoma strinjam. midva sva dokaz. user posted image  sva bila 3 leta narazen. če na novo štartaš, mora biti res na novo, z novimi temelji. user posted image


Uauu, mizantrop user posted image , fino.

Jaz pa ne bi bila za, tudi če bi bili zgoraj navedeni pogoji izpolnjeni; čeprav se načeloma strinjam z njimi. Se mi zdi, da gre življenje pač naprej in ne nazaj...



usoda je pač usoda user posted image nisva šla nazaj, ampak naprej user posted image


Saj pravim, bravo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
11.9.2010 11:26:40   
branka81
odvisno od razloga zakaj sta šla prvič na razen,drugače sm pa jz mnenja,da če greš enkrat narazen boš šel tudi drugič...tko da jz nisem za takšne stvari....smo pa ljudje različni.....

veliko sreče

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
11.9.2010 11:55:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barni

Tudi midva sva bila vmes 1 leto narazen in potem spet prišla skupaj in sva skupaj že 14 let.

Tako da se da. Je bilo pa to na začetku zveze, ko smo bili še zelo mladi. Ne vem kako bi bilo zdaj, ko smo toooooliko starejši user posted image .


Tudi meni se zdi, da je to bolj kot ne glavni razlog, da lahko ponovno začneš. V mladosti si pač vihrav in preveč čustven. Ko pa to predelaš, se umiriš, pridobiš na samozavesti, lažje funkcioniraš z drugimi in sam s seboj. user posted image
Midva sva začela pri mojih 16/17-ih. Bila 3 leta skupaj. Nato 3 leta narazen in zdaj sva 10 let skupaj, od tega poročena 1,5 let. user posted image

(odgovor članu barni)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
22.9.2010 18:04:55   
plenicka
Moje mnenje je, da se ne splača. Seveda je mogoče, o tem bi lahko kar nekaj povedala, saj imam sama takšno izkušnjo.
Po 2 letih se je odločil, da se bo od ljubice vrnil k nama z otrokom in sedaj po 2 letih ponovnega skupnega življenja ugotavljam, da je bila to ena izmed največjih napak v mojem življenju.
Če zamere niso "odmerjene", če se oba ne začneta prilagajati en drugemu...potem to nima nobenega smisla. Definitivno gre življenje naprej in ne nazaj. Jaz se počutim kot da grem nazaj in verjemite mi, da takšnih občutkov ne privoščim prav nikomur...
Očitno pa je, da so tudi primeri, ko se ponovno združenje izteče popolnoma dobro. Moje se pač ni.

Srečno!


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: iti narazen in potem ponovno skupaj
23.9.2010 14:00:21   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: ovencek
..... 5 let) ter se nato spet združita.

Da. Ravno po petih letih.

IZVIRNO SPOROČILO: ovencek
... in niste bili z njo srečni

To pa... Če nisi bil prej v zvezi srečen, ....


IZVIRNO SPOROČILO: ovencek
z upanjem da bo sedaj boljše.

Ljudje smo spremenljivka časa (in še česa). Če se je kaj v tem času spremenilo, če sta osebi osebnostno napredovali, potem je možno. Če pa so enake okoliščine in enake osebe potem bo isto.

Če nisi prepričan, potem lahko poskusiš ali je sprememba (pri tebi, pri partnerki). Če spremembe ni se samo zapravlja čas.

(odgovor članu ovencek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?