|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žalostna
19.9.2010 4:26:09   
Kerensa*
Za mano je je*enih 24 ur. Dobesedno ne morem spat'' zaradi živcev (in to se meni ne dogaja user posted image ).

Moj najboljši prijatelj je naje*al zaradi poplav. Zalilo mu je hišo (meter in pol vode), avto mu plava na ulici, odklopili so mu elektriko, ne more iz hiše (razen, če bi plaval),... Šla sem tja, ampak nisem mogla do tja. Plavala bi, če bi bilo treba. Baterijo mobitela špara za nujne primere, tako, da niti pravega kontakta nimava. Ne vem, kako je z njim.

Kolega, bivši šef od mojega g. Moža, umira zaradi raka na bezgavkah. Izvedela včeraj. Leži na ljubljanski onkologiji. Danes me čaka obisk pri njemu, saj se bojim, da ga ne bom več videla živega, če se kmalu ne spakiram tja. Hudo je z njim. Nočem tja, groza me je Onkologije, ampak enostavno moram. Nimam izgovora, niti ga nočem imeti.

Alkohol mi ne pomaga. Preverjeno včeraj ponoči, ko sem se nažrla kot krava, ampak kar drži tisti pregovor, da skrbi znajo plavati. Mater jim. Posledica je samo to, da me zdaj dvojno skrbi, pa še brez glasu sem. In ne morem spat''. Kofetkam, kadim (prodajalca na "mojem" Petrolu je ob dveh zjutraj skoraj kap, ko sem prišla po čike), brkljam po Internetu.

Ta vikend sem si že mesec dni vnaprej planirala. Frej v službi, pa zabava do amena. Je*eš tako zabavo. V diskoteki sem (si) naredila piz*arijo, enega mi je zalilo, drugi mi bo umrl, kaj je s kom tretjim, pa niti nočem vedeti, ker se mi bo skisalo. No, pa saj vem - od prijateljice sin je na kemoterapiji (tudi rak).

Ah... samogovore imam. Zmešalo se mi bo.

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 19.9.2010 4:28:39 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žalostna
19.9.2010 7:52:52   
m_o_i
user posted image
heba je to, ja... ampak-na hrbtu mas tocno tok tezek kriz, kot ga zmores nosit...


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žalostna
19.9.2010 7:53:01   
špelin@
Kerensa*, po še enem "šusu" pri nas to noč enostavno nimam več besed... user posted image

user posted image user posted image user posted image

Gremo vprašat, kje lahko pomagamo.

Glede raka pa takole: maja letos je zaradi le-tega umrla moja zelo dobra prijateljica in zapustila takrat 10-letno hčerko in moža, ki jo je iskreno ljubil, še nisem prebolela te izgube user posted image


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 19.9.2010 7:55:24 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žalostna
19.9.2010 7:57:31   
alda
Ojoj Kerensa!
Topel in iskren objem., pa čeprav samo virtualni!
nažalost hudič ima vedno s sabo procesijo, da si ga ja zapomnimo!
Življenje je kruto: v 10,mescih sem zgubila mamo/66.let/, sestrično/48.let/,ki jo je vzel rak slinavke, druga sestrična 48let stara pa po možganski kapi vegetira v globoki komi že 3tedne...vem kako se počutiš, kako te zna vsak klic stisnit pri srcu,...vem da je hudo.
Zato če si le psihično dovolj močna obišči sebi drage ljudi, deli z njimi te hudo trenutke- vsem bo lažje,povej jim kaj čutiš,..saj se še prehitro vse konča..nažalost.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žalostna
19.9.2010 8:36:08   
donat
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žalostna
19.9.2010 9:17:22   
viroza
Draga moja.Kar te ne ubije,te ojača.
Verjemi,bo še hujš,ma boš zmogla.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žalostna
19.9.2010 9:27:05   
tamiflu
user posted image  user posted image  user posted image
Kot je rekla že predhodnica ;kar te ne ubije,te ojača;

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žalostna
19.9.2010 9:30:06   
hektorina
Pravzaprav se človek ob stvareh, ki te "tarejo" Kerensa zamisli... Saj ne, da hočem problemčke kogarkoli podcenjevat...ampak, ko se gre "zares" postanejo naši mali vsakodnevni prooblemi tak nepomembni...

Želim si le, da bi se vsi ti problemi sčasoma obrnili v res one male nepomembne...user posted image

Pojma nimam, kaj naj ti drugega rečem, kot...zdrži.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žalostna
19.9.2010 9:30:20   
botrca
Za vsakim dežjem posije sonce...poglej dobro stran vsega...ste vsaj ti in tvoja družina živi in zdravi...vse ostalo pa bo že. Kar se pa tiče poplav in bolezni, na to pa žal ne moremo vplivat.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Žalostna
19.9.2010 12:29:05   
ema tiara
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image glavo gor...

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Žalostna
19.9.2010 12:40:19   
polma
Mi mamo tut raka po obeh straneh družive, vem kako ti je...ko si totalno nemočen, manjši od makovega zrna v vesolju...

Želim ti, da Tvoj prijatelj na onkologiji ne bi trpel, naj ga ne boli, naj se poslovi od vseh ki ga ljubijo... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne, enostavno ne razumem več teh misli v stilu, da ti Bog nalaga, kolikor zmoreš...ne, žal, odkar je okoli nas tako s.r.a.nje, žal nisem več v stanju opravičevat nesreč ljudi s tako bedno tolažbo...

j.e.bi ga, zdržmo, ljudje!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Žalostna
19.9.2010 14:17:59   
hmm...
Drži se!user posted image
V mislih sem s tabo. user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil hmm... -- 19.9.2010 14:18:28 >


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Žalostna
19.9.2010 14:21:59   
benika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Žalostna
19.9.2010 15:04:01   
ronja
kerensa, daj si gor glasbo: recimo od Bajage: Život je nekad siv, nekad žut...

Pa ne obupuj: poplave se bodo umirile, saj je že nehalo deževat, tvoj prijatelj je doma v Lj., ne bo mu nič hudega (njemu osebno), res bo moral verjetno parket zamenjat in veliko stvari bo uničenih, vendar njemu in njegovim ne bo nič.
Drugega prijatelja le pojdi obiskat, bolnikom na onkološki to veliko pomeni - da jih še nismo odpisali. sama sem bila že večkrat tam in zadnje 2x, ko sem bila tam, sta bolnici ozdraveliuser posted image ! Tako da: upanje umira zadnje! Vsem res ne rata, ampak rak ni več tako neozdravljiv, kot je bil za časa naših babic. Sploh pri mladih močnih ljudeh se zna neverjetno lepo pozdravituser posted image .

Stisni k sebi svojega mladiča in pubertetnika in če ti ostane prostor še g. Moža in si reči, da si srečna, ker se njim ni zgodilo nič hudega.

Te pa razumem: sem imela pred kratkim tako težko obdobje:
pred nedavnim je umrl sodelavec (tisti potapljač), fant, s katerim smo skup delali potapljaški tečaj (celo 2 v bistvu), s katerim smo bili skup na več taborih, smo se skup potapljali,... Res fajn fant! Ki je imel punco, ki ga je imela res zelo zelo rada in on njo, tak pozitiven, z veliko energije, simpatičen, nezatežen. Drug kolega bi moral it takrat zraven, pa hvalbogu ni šel.
Eni sodelavki poteče pogodba in nima pogojev za naprej, tako da ta mesec gre, drugi sodelavec ni dobil pozicije, za katero je prosil in ne vemo, kaj bo zdaj z njim... In mi je prav hudo zanjo in upam, da mi zanj ne bo treba bit, da bojo kaj sčarali (pač, upanje umira zadnje).
En mesec je trajalo, da se mi je zdravje vrnilo, ko sem končno bila ok, pa nisem imela poizkusnih živali, ker so vmes one pomrle, pa še kaka druga neumnost bi se našla, ki zna zagrenit življenje.

Ampak stvari se zrihtajo. Vse se sčasoma popravi (razen smrti, ta je pač dokončna - tu se samo živi lahko naučimo živet brez mrtvih - kako, pa nimam pojma). ljudje dobijo druge zaposlitve, pridejo drugi fajn ljudje na njihovo mesto, poplave odtečejo, zdravje se zrihta,...
Saj veš: na koncu bo še vse dobro. Če še ni dobro, še ni konec.

Drži se, punca!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Žalostna
19.9.2010 20:36:34   
Klemy82
Bejba, drži se. Če rabiš kak čvek, karkoli, poklič!user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Žalostna
19.9.2010 21:02:36   
Fleka
 Drži se,......user posted image user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Žalostna
19.9.2010 21:31:53   
arabela*
user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Žalostna
19.9.2010 23:32:12   
Vijoličarka
Glede tvojega najbolšega prijatelja: njemu ne bo čisto nič bolje, če boš ti vso noč prebedela. Pojdi mu raje pomagat, Ogromno pomoči potrebuje: treba je iztočiti vodo, Najbolj zoprno je sčistiti blato, ogromno stvari je treba oplakniti in oprati. Dela je čez glavo. Sem se pravkar vrnila iz ene take ekspedicije - tam nekje od ene, ko je voda končno padla, da do zdajle (no še stuširala sem se). Sem tako crknjena, da nimam energije, da bi se mi kdo smilil. Pa tudi zadovoljna sem, ker smo ogromno naredili.

Glede kolega v bolnici, se boš morala kar zbrati. Še vedno mu lahko ogromno nudiš: prijateljski objem, pogovor, če si želi optimizma (npr. imel je lepo življenje, otroci so čudoviti....), potem optimizem, če želi, da jokaš z njim, potem pač jokaš z njim. Tolažba je tudi v tem, da si pač storil, kar se je storiti dalo.

Upam, da ti bo kmalu bolje, saj si preveč energična, da bi par dni jokala v stanovanju, kadila in se nacejala. Drži se raje svoje aktivne narave.

user posted image



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?