|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Civilna poroka
17.9.2010 14:15:25   
valerija77
V kratkem bom spet morala na sodišče zaradi dodelitve otroka. Sin je sicer dodeljen meni, vendar bom vložila tožbo za zmanjšanje stikov in dvig preživnine, saj imam z očetom kr težave. Z mojim pa razmišljava da bi se v tem času poročila kr civilno, midva+ priči, ker bi morda potem tudi sodišče drugače gledalo na to, kaj ve mislite. In kaj pri civilni poroki sploh obleči, da ne izpadem čudna.
Mnenja prosim....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Civilna poroka
17.9.2010 14:18:57   
pomar*ANČA*
prijatejica se je civilno poročila v jeansu in japonkah, ampak je tak tip človeka. drugače pa nekaj, kar boš lahko še uporabila in v čemer se boš dobro počutila.

kakšne tip človeka si, v čem se dobro počutiš?

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Civilna poroka
17.9.2010 14:26:10   
valerija77
Najraje sm itak v trenerki, ampak v tem prav gotovo ne grem user posted image , raje imam bolj športna oblačila, pa še majhna sem tako da mi ni jasno kaj dati nase

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Civilna poroka
17.9.2010 14:31:17   
kristinaj
če bi se jaz poročila bi verjetno oblekla hlače, sandale, majco in jakno... lahko tudi v jeans kombinaciji, samo da je komot

nisem sigurna ampak če se ti poročiš, ti pripada preživnina? in tudi ne vem ali mora nov partner posvojiti otroka ali ni potrebno? sam firbec me matra...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Civilna poroka
17.9.2010 14:38:46   
pomar*ANČA*
potem ena preprosta oblekca, pa petke, čimbolj preprosto. sem našla ene slikce, pa mi je vse vn vrglo, v zgodovini jih pa ni več user posted image user posted image  ko spet najdem ti jih nalepimuser posted image

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Civilna poroka
17.9.2010 14:46:54   
kristinaj
seveda. čim manj komplicirat. neki potegni ven z omare, sej greš samo na matični urad za 20 min...malo make up-a in bo... jaz bi se oblekla tako, kot bi šla ven ali na večerjo, pico, casual...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Civilna poroka
17.9.2010 15:00:44   
valerija77
Joj punce, ne vem če oblekca glih pride v poštev. Serm pozabla napisat da bi se poročila novembra. Mislim da preživnina kljub temu pripada sinu, čeprav že zdej kompliciral za tistih 50 eu, o posvojitvi pa itak lahko samo sanjava, ker oče ne bo dovolil. 

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Civilna poroka
17.9.2010 15:04:07   
malilump
Obleči kar želiš...sam da ti bo kul user posted image

Kako bo sodišče gledalo na to...hm, odvisno od sodnika...naši sodnici to ne bi bilo veliko mar, gledajo pa predvsem na to, komu je bil otrok zaupan v varstvo (ta ima potem malce prednosti)...GOOD LUCK...mene sodišče ponavadi samo razživcira, efekta pa ni user posted image

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Civilna poroka
17.9.2010 15:05:13   
malilump
Preživnina mora biti določena, po zakonu...pripada otroku, gledajo pa seveda tudi na plačilno sposobnost tistega, ki jo plačuje...

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu malilump)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Civilna poroka
17.9.2010 15:08:43   
valerija77
 Ne bi se poročila zgolj zaradi sodišča, ne ne. glede preživnine pa je tko da ima zaenkrat le 50 eur , plače pa čez 700 eur. vendar pa mi dela hude težave in zato bom zahtevala dvig preživnine. Stiki so pa določeni da preživi en teden pri meni en teden pri očetu. Ker pa ima sin tudi nekaj težav ki so psihično pogojeni in ker se bliža šola, vztrajam da se stiki zmanjšajo, saj s takimi stiki ne dobi otrok občutka varnosti, ampak se samo seli. In to začnejo kasneje tudi izkoriščati.

(odgovor članu malilump)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?