|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kilogrami-prvo tromesečje
21.9.2010 8:27:09   
Anonimen
Noseča sem 2 meseca, ampak jaz sem vsak dan težja. Nimam nobene slabosti, počutim se odlično.Pazim, da ne jem sladkarij, edino kosilo res pojem vse-nič ne ločujem samo na meso in zelenjavo.
Zredila sem se skoraj 2 kg v enem mesecu. To ej moja druga nosečnost, trebuh se mi že pozna. A gre to v drugi nosečnosti hitreje? Joj me prav skrbi glede tega.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kilogrami-prvo tromesečje
21.9.2010 9:45:21   
mojamura
odvisno od ženske, njenih genov....poteka nosečnosti. skratka veliko faktorjev.

recimo jaz sem v prvi nosečnosti oboževala pomaranče. ostalo sem tudi jedla zmerno - rezultat je bil, da sem se zredila 28 kg.
v drugi nosečnosti bi umrla za kremšnite, čokoladne tortice, tiramisu ipd...pa sem se zredila le za 2 kg.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kilogrami-prvo tromesečje
21.9.2010 11:04:26   
gaya24
Jaz sem se zdaj v drugi user posted image , v prvih 3 mescih zredila 8kg. 2kg pa res ni velik....Itak pa ti kg niso merilo....lahk se ti je upočasnila prebava, ti voda zastaja itd. pa imaš zato +2kg in ne na račun hrane.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kilogrami-prvo tromesečje
21.9.2010 13:24:03   
lipikica
sem trenutno v 7 mesecu, cca. 11kg, skratka preveč. ginek, mi je med vrsticami rekla da je preveč. je pa tako, pravijo da gre najbolj navzgor med 5 in 6 mesecem in jat sem se res zredila v tistem obdobju 5 kg. sedaj sem se približno v enem mesecu 2 kg. je pa tako da se malo pazim, se ne basam več  s sendviči... pa tudi prebava mi dela težave tako da...

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kilogrami-prvo tromesečje
21.9.2010 13:24:51   
lipikica
še to, v prvem tromesečju sem tudi kar jedla, pribl 2 kg sem šla gor

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kilogrami-prvo tromesečje
21.9.2010 14:37:54   
m_o_i
v P sem srecala eno bodoco mamico, ki jo je G poslala v bolnico, ker se je v sedmih mesecih zredila 12 kil; poslala jo je NA DIETO (da bo pod nadzorom) user posted image
jaz sem jih 15 (vse skupaj pa 19) dobila gor v prvih petih mesecih, pa mi ni nic komplicirala...ne G, se manj pa v P...

kot vsepovsod, velja tudi tukaj-ni univerzalnega pravilauser posted image

< Sporočilo je popravil m_o_i -- 21.9.2010 14:38:15 >


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kilogrami-prvo tromesečje
21.9.2010 15:22:21   
SaMaa
Jaz sem se v sedaj v 3.mesecih zredila 2 kg. Počutim se odlično, G mi ni še nič rekla, da sem se zredila preveč. Jem pa vse, ker sem neprestano lačna ko VOLK. user posted image  

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kilogrami-prvo tromesečje
22.9.2010 9:26:03   
Taddy78
Do 20. tedna sem se zredila 10.5kg, vsega skupaj 23kg. Nikoli nisem jedla za dva, tako kot ene pravijo, res pa je da sem jedla koliko mi je pasalo, torej za tri user posted image

(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kilogrami-prvo tromesečje
22.9.2010 9:30:09   
Lantea
Jaz sem se obakrat v prvih treh mesecih zredila za okoli 6kg, pa mi ni G nič rekla. Apetit sem imela velik, v drugo mi je bilo celo slabo, če sem bila lačna. Potem se je pa proti koncu vse mal umirilo, tako da ni rečeno, da se ti bo konstantno teža dvigovala po 2 kg na mesec. Enkrat več, drugič manj.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?