|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Velenjčanke
22.9.2010 9:29:36   
PIRANJA
Pikin festival - je katera bila že? Poteka ta teden, pa me zanima, kako je letos? Izkušnje iz letošnjega? V čem se razlikuje od lanskega? Kaj izboljšanega?
P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Velenjčanke
22.9.2010 9:51:40   
gasilec
Lepo so organiziran delavnice, predstave, nam je všeč, podobno kod lani!!user posted image  
Ampak najbolj me motijo vsi tisti vrtiljaki, lunopark, baloni... JAZ BI TE STVARI PREPOVEDALA, TO NI PIKINA DELAVNICA SAMO TROŠENJE DENARJA!!!!! Sami objokani obrazi ker jim starši nemorejo oz. nočejo plačati lunoparka, groza, bogi otroci in starši. Mislim da takšne ne Pikine dejavnosti ne spadajo na takšno preriditev, celo vzdušje spremeni, te bedarije stopijo v odspredje, Pika je samo še senca.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Velenjčanke
22.9.2010 9:52:20   
ajataja
Mi smo bili v nedeljo na otvoritvi in sam program je bil slabši kot vsa leta do zdaj mi smo bili razočarani delavnice pa potekajo kot vsako leto nič slabše in nič  boljše.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Velenjčanke
22.9.2010 10:31:12   
PIRANJA
Podpis Gasilec, se povsem strinjam, zato sem tudi napisala če je kaj izboljšanega!
Vabim še koga, ki je bil, če se strinja s tem in potem bom organizatorje povabila k prebiranju.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Velenjčanke
22.9.2010 13:42:43   
ajataja
mene osebno tile vrtiljaki ne motijo pač občasno je treba otrok tudi tako vrstno zabavo nudit če je možno in mi kar radi gremo tja na kak vrtiljak ali vlakec .Se pa strinjam da so nekateri starši finančno omejeni in je to pol problem pač za vse nikoli ne bo odgovarjalo.Nam osebno ne bi bilo fajn če tega ne bi bilo.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Velenjčanke
23.9.2010 8:52:12   
PIRANJA
AJATAJA ne motijo, pa vendar otroci mislijo da so prišli na lunapark ne pa na piko nogavičko.
Rdeča nit se izgubi, tudi morda zaradi preštevilnih delavnic, ampak to pustimo stati.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?