|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posteljnina za zibko
21.9.2010 13:07:44   
thevenus
 Pozdravljeni/e,
zelo bom  hvaležna, če mi lahko kdo svetuje, kje kupiti poceni posteljnino za zibko in če je obroba za zibko nujno potrebna? Zibko dobim rabljeno, se mi sploh izplača kupovati vso posteljnino za zibko, potem pa še za posteljico ali naj zibke sploh ne vzamem in imam od začetka posteljo?
Lep pozdrav vsem in hvala za nasvete!


< Sporočilo je popravil thevenus -- 21.9.2010 13:08:04 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: posteljnina za zibko
21.9.2010 13:21:10   
mini86
poglej tukaj..
http://www.zibka.com/

js sm mela sicer od začtka košek..meli smo pa ga do tm nekje 6 meseca..in ga ne zamenam in bi se še enkrat isto odločila..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu thevenus)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: posteljnina za zibko
21.9.2010 14:41:53   
m_o_i
ja, jaz si tudi ne oprostim, da nisem mela zibke oz. koska - ful je prakticno (zdaj to VEM user posted image )

drugace pa so ugodne posteljnine tudi pri galebu http://galeb.eu/ in recinko-tu (http://www.recinko.si/dojencke-otroke-c-791.php tu lahko narocis tudi paket)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: posteljnina za zibko
21.9.2010 18:40:09   
Hope2
Če ste v stanovanju, pol košek oz zibke skorajda ne rabiš, celo če je majhno stanovanje. Mi smo v hiši in mi je zibka zelo prav prišla, saj je v zibki spal in se igral čez dan, ponoči pa v posteljki. Zibko sem imela v dnevni, da mi ga ni bilo treba non stop nosit v gornje nadstropje. POleg tega imamo še psa in mi je v zibki bil na "varnem". Prenesla sme jo lahko v kuhinjo ali v dnevno, kjer sme pač bila. Zelo praktična zadevauser posted image .
Posteljine not nisem imela nič posebnega, pač ena mala rjuha , pokrit pa je bil z dekico, če je blo potrebno. Pa še obrabo je imel, nujno potrebna, če ne je z rokicami tolkel po lesu, kasneje pa še z glavo butal


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 21.9.2010 18:41:09 >

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: posteljnina za zibko
21.9.2010 19:37:19   
m_o_i
jaz sem v stanovanju, pa mi je zal, da je nisem mela; sicer se ne zdi dosti narest korak, dva do kinderpeta (seveda, ce ne spi zraven tebe/vaju v tavelki postli), ampak je vseeno utrujajoce xkrat na noc vstat in it polgledat, kaj se dogaja z user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: posteljnina za zibko
28.9.2010 11:17:24   
seya
Zibka seveda ni nujno potrebna, ampak jaz sem imela košek (še od mene, ko sem bila dojenček) in sem bila ful zadovoljna. Zadeva je le za prvih par mesecev (mi smo pri 4.5ih mesecih šli v gajtrček) - ampak meni se je tisti gajtrček v začetku zdel tako ogromen user posted image

Posebej posteljnine ne rabiš kupovati.
Za obrobo sem jaz kupila kar blago, pa mi je ena soseda všila elastiko - in je izgledalo super. Bi pa obrobo tudi jaz toplo priporočala. (Tuedi veliko lepše vse skupaj izgleda, če pustimo funkcionalnost ob strani, haha).
No, jaz sem za košek rabila po meri narejeno blazino za spanje, ampak to ni bil nek hud strošek. Naročila sem pa tu: http://www.posteljnine.si/si/

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: posteljnina za zibko
1.10.2010 3:47:07   
maa2010
kosek je zelo uporaben, se ga nisem sprobala, ga pa imam na kolesih v spalnici in je ready, da se zapelje tudi v dnevno user posted image
Jaz sem odejico 80x80cm za moj kosek kupila preko oglasa, posteljnino zanjo pa si bom zasila. V ikeii sem kupila otrosko blago za 6€, ki bo zadostovalo za prevleko, rjuho in mini pojster :)

(odgovor članu seya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?