|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozički-Italija!
24.9.2010 7:39:16   
hribovkati
Pozdravljene,


zanima me, ali se še zmeraj splača kupit voziček v Italiji ali Avstriji in kaktero trgivno predlagate?


Lep pozdrav,

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vozički-Italija!
24.9.2010 9:53:03   
kristinaj
ne vem kako so sedaj cene ampak 4 leta nazaj ko sem ga kupovala je bil v italiji v trgovini prenatal peg perego pliko p3 celih 150 eurov cenejši kot v baby centru.. je pa tudi res, da imam oba pred nosom in nimam stroškov npr. gorivom..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vozički-Italija!
29.9.2010 14:47:43   
Gorga
Jaz sem ga kupila v Italiji lansko leto in dala 130€ manj kot bi pri nas. Sem pa tudi jaz doma v bližini meje.

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vozički-Italija!
29.9.2010 15:45:08   
Teyla
Midva sva ravno izbrala voziček, ki ga bova kupila. V Rutarju stane 580€, v Avstriji pa ga dobiš že za 410e. Se splača odpeljat tja in kupit tudi za 70€ razlike, ker toliko bencina itak ne pokuriš. Splača se ti tudi pogledat na ebay- lahko dobiš rabljenega ali pa novega ceneje s poštnino vred. user posted image

(odgovor članu Gorga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vozički-Italija!
29.9.2010 15:53:18   
penelopa1
IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

Midva sva ravno izbrala voziček, ki ga bova kupila. V Rutarju stane 580€, v Avstriji pa ga dobiš že za 410e. Se splača odpeljat tja in kupit tudi za 70€ razlike, ker toliko bencina itak ne pokuriš. Splača se ti tudi pogledat na ebay- lahko dobiš rabljenega ali pa novega ceneje s poštnino vred. user posted image


Teyla a lahko poveš katero znamko je ta voziček? Me res zanima ker še vedno nisam se odločila kateri naj kupim.


(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vozički-Italija!
29.9.2010 15:58:25   
Teyla
Ta je znamke Hoco -avstrijska znamka baje so res kvalitetni. Midva sva se zagledala v Master L, mi je pa tudi všeč Zaphir (samo ga nisem videla v živo). Tukaj si lahko ogledaš ponudbo, cen pa ni zraven napisanih. Jo pa lahko izveš, če pač v googla vtipkaš hoco + ime vozička.. user posted image

(odgovor članu penelopa1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vozički-Italija!
29.9.2010 16:02:43   
penelopa1
Hvala lepauser posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?