|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izbira operaterja
9.10.2010 15:00:18   
nutela
Pozdravljene,

pred leti sem ob zaposlitvi v novi firmi dala svojo številko firmi (moja št. je postala del paketa, ki ga je služba imela pri Mobitelu).Sedaj sem dala odpoved in svojo št. bom dobila nazaj.Ker nimam vezanega nobenega telefona grem lahko h kateremukoli operaterju in prav razmišljam ali bi šla na Mobitel kot nekoč.Mogla bi it v raziskavo paketov vsakega ponudnika posebej. Ravno zato prosim za pomoč.


Stvar je sledeča: s partnerjem greva lahko tudi v kaka skupen paket-tudi on ima odprte opcije.Se slišiva večkrat na dan, ampak ne čvekava.Moje prijateljice s katerimi znam bit bolj dolga čvekica so bolj kot ne na Mobitelu.SMS-ov praktično ne prakiciram, kak stacionarni klic za razne doktorje in ostale prčkarije pa tudi kej ponucam.Vem, da je bil pred časom ITAK DŽABEST res dober paket, ampak ga je Mobitel ukinil oz. podražil.

Kam naj grem?

Hvala za pomoč že vnaprej in upam, da ne bom pol še bolj zmedena.user posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 10.10.2010 7:09:23 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KATERI OPERATER-pomagajete prosim:)
9.10.2010 15:02:49   
baguSka
kaksen pa mas cca mesecni racun? na podlagi tega ocenjuj.. vsak ponudnik ma kaksne svoje fore..

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KATERI OPERATER-pomagajete prosim:)
9.10.2010 15:11:48   
titania
jst mam orto u nulo pri simobilu, pa mi je kar uredu, samo, ko imam enih par kolegic, ki pa so pri drugih operaterjih in se mi pozna na konc mesca, če sem (malo) preveč čvekala z njimi :)
Predlagam ti tudi, da se malo pozanimaš kako je s s signalom, sploh če ne živiš v mestu oz. okolici.
Drugače ti pa odsvetujem Tuš Mobil - sama ga sicer nisem imela, sem pa že slišala dosti kritik na njihov račun.
veliko sreče pri izbiranju novega operaterja :)




_____________________________

Only God can judge me :)

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KATERI OPERATER-pomagajete prosim:)
9.10.2010 15:33:47   
Pia*
IZVIRNO SPOROČILO: titania

Drugače ti pa odsvetujem Tuš Mobil - sama ga sicer nisem imela, sem pa že slišala dosti kritik na njihov račun.
veliko sreče pri izbiranju novega operaterja :)





Tudi sama sem ga imela,ker je partner dobil tušev paket in sem pri simobilu dobila tako visok račun,ker sem klicala njega na Tuš, da bi me kmalu kap.Pa nisva bila v začetni fazi,ko bi stalno vesela na telefonu in klicala. Tako, da sem šla na Tuš ampak ob enem obdržala simobil. Takoj ko je bila možnost se znebiti Tuša sva se ga oba s partnerjem znebila resnično NIKOLI več, škoda denarja. O signalu pa raje ne bom izgubljala besed.

Sedaj sva na simobilu in več kot 12€ nimam nikoli. Prej sem imela pa na Tušu 35€ z vse skupaj nič klicev in sms-jev.

(odgovor članu titania)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KATERI OPERATER-pomagajete prosim:)
9.10.2010 15:55:45   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: Pia*

IZVIRNO SPOROČILO: titania

Drugače ti pa odsvetujem Tuš Mobil - sama ga sicer nisem imela, sem pa že slišala dosti kritik na njihov račun.
veliko sreče pri izbiranju novega operaterja :)



uh, se strinjam.

jaz sem iz tušmobila prešla nazaj na simobil.In sem zadovoljna.

Tudi sama sem ga imela,ker je partner dobil tušev paket in sem pri simobilu dobila tako visok račun,ker sem klicala njega na Tuš, da bi me kmalu kap.Pa nisva bila v začetni fazi,ko bi stalno vesela na telefonu in klicala. Tako, da sem šla na Tuš ampak ob enem obdržala simobil. Takoj ko je bila možnost se znebiti Tuša sva se ga oba s partnerjem znebila resnično NIKOLI več, škoda denarja. O signalu pa raje ne bom izgubljala besed.

Sedaj sva na simobilu in več kot 12€ nimam nikoli. Prej sem imela pa na Tušu 35€ z vse skupaj nič klicev in sms-jev.



_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KATERI OPERATER-pomagajete prosim:)
9.10.2010 17:05:51   
čipka
Jes sem na simobilu-orto u nulo paket in več kot 12€ na mesec nimam nikoli. Praktično plačam samo naročnino, ker ne presegam tistga kar je v paketu. Je pa res, da imajo vsi moji simobil in je res fajn. Aja, če pa kličem druge operaterje (stacionarni+recimo mobitel) je pa 10 centov na minuto se mi zdi.
Preračunaj si koga res največ kličeš in koliko, pa pozanimaj se na vseh koncih (simobil, mobitel..)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KATERI OPERATER-pomagajete prosim:)
9.10.2010 18:37:30   
m_o_i
mi, ki smo prestari za orto in đabest pakete, smo pa zadovoljni s tusevim vesoljem user posted image  

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KATERI OPERATER-pomagajete prosim:)
9.10.2010 21:09:37   
valerija77
tudi jaz imam tuš mobil, pa ni tko hudo. res je da imam paket 30 eur, ampak samo še do novembra potem grem pa na vesolje, k je dosti ceneje pa precej več minut. tudi signal ni tko slab, ok saj povsod ga res ni, mapak to pač vzamem v zakup, da v vsaki luknji pa res ne vleče user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KATERI OPERATER-pomagajete prosim:)
11.10.2010 13:11:59   
luka jan
Če imaš največ tistih s katerimi čvekaš na Mobitelu, potem je najboljše da tam tudi ostaneš. Lahko izbiraš med več paketi in če si pozorno ogledaš, sigurno najdeš tudi kakšnega zase.user posted image

Pred časom sem tudi sama razmišljala o prestopu k drugemu operaterju, sedaj sem na Mobitelu, potem pa sem računala pluse in minuse in se odločila da kar ostanem. Sem zadovoljna, signal je povsod, cena pač moji čvekljivosti primerna.user posted image
Je pa tudi meni žal da sem malce prestara za džabest, ampak kaj čmo.Mogoče potem ko tamali zraste vzamem paket nanj, samo to se bom še načakala.user posted image user posted image

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KATERI OPERATER-pomagajete prosim:)
11.10.2010 13:20:44   
poli*
Jaz sem pri mobitelu in sem razmišljala o simobilu. Ampak pri nas ni šans za to, ker ima simobil izredno slabo pokrito naše območje in ni signala.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KATERI OPERATER-pomagajete prosim:)
11.10.2010 13:26:07   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Jaz sem pri mobitelu in sem razmišljala o simobilu. Ampak pri nas ni šans za to, ker ima simobil izredno slabo pokrito naše območje in ni signala.


Tudi mene je to najbolj zmotilo. Sestra, ki je pri Simobilu, lahko pri nas telefonira samo na enem vogalu hiše, drugače je brez signala.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KATERI OPERATER-pomagajete prosim:)
11.10.2010 16:08:22   
kalbo
Moj glas gre Mobitelu.

Baje pa pravijo, da ima ta hip Debitel zelo ugodno ponudbo. Vsaj legitimen ponudnik storitev, kar TUŠ definitivno ni.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izbira operaterja
11.10.2010 21:19:24   
Anonimen
Mobitel. Ker pri telefonu mi je najbolj važna dosegljivost - da mi dela, ko ga rabim.

Za čvekat in minute nabirat mi pa mobilni telefon ni prava izbira.

(odgovor članu nutela)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izbira operaterja
11.10.2010 21:53:33   
tofsi
Se strinjam. Kaj ti rabijo nizki stroški, če ni signala, ko ga najbolj potrebuješ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Izbira operaterja
11.10.2010 22:06:32   
m_o_i
pri tusu lahko (ce ze nimas vklopljene samodejne izbire operaterja) vedno preklopis na mobitelovo omrezje, tak da nedosegljivosti pravzapav ne more bit

pri simobilu pa res obstajajo manjse luknjeuser posted image , ampak meni niti niso ble hudo motece...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Izbira operaterja
12.10.2010 13:32:27   
Julija08
Debitel koristi Mobitelovo omrežje dosegljivost je tako ista.
Imajo pa sedaj akcijo za nove naročnike "kolikor minut zakupiš toliko SMS-ov dobiš za obdobje pol leta".

Npr:

100 min + 100 SMS-ov zastonj = 8€ (z DDV)
200 min + 200 SMS-ov zastonj = 14€
500 = 23€....

paket NAJIN D pa je za dva razmerja katera se kličeta neomejeno zastonj in skupaj koristita zakupljene minute in SMS-e.

Aja, pa velja za klice v VSA slovenska omrežja.user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Izbira operaterja
12.10.2010 21:19:08   
jar
če razmišljaš o mobitelu džabest je boljše simobil orto 10 € + 5 € za opcijo 201 (torej dodatna 201 min za vse klice v stacionarca ali mobitel ali tušmobil) .... pogoj je, da še nisi stara 31 let.... če si, pa izberi paket ena-zame ki je 2 eur dražji od orto (12 € + opcija 201 min za 5 €) le da telefoni niso tako ugodni kot pri orto...

simobil je res fejst popravu signal, vsaj pri nas.... je pa zelo odvisno od telefona, moj je malce starejši in ima vedno slabši signal od ostalih boljših telefonov user posted image  

ZEMLJEVID POKRITOSTI - klikni zemljevid za povečavo.
in če v hribih in gmajni slučajno ne lovi simobil je vedno na voljo signal za nujne klice.....


(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?