|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izbira ornk likalnika ;)
8.9.2010 9:35:30   
Saralina
Likanje... ki ga manj rada opravljam a mora biti...

Priporočate te likalne postaje, katera, teža likalnika?

Hvala ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izbira ornk likalnika ;)
8.9.2010 10:10:59   
ZARA
 
user posted image

http://www.hofer.si/si/html/offers/2867_17972.htm


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Saralina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izbira ornk likalnika ;)
8.9.2010 10:16:02   
Anonimen
Jaz sem kupila likalno postajo od Gorenja za cca. 140 EUR, ne vem kateri model, pa mi je malo žal. Z njo nisem likala 20x, pa mi že utripa lučka, da moram zamenjat en del.  Fajn mi je edino takrat ko se res spravim likat par pralnih strojev, drugače mam pa raje navaden likalnik.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izbira ornk likalnika ;)
8.9.2010 10:25:17   
Saralina
Sem vidla to reklamo ja..

a res žal ti je zakaj? Preokorno vse skupaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izbira ornk likalnika ;)
8.9.2010 10:59:50   
čipka
Saralina, jaz sem vedno kupovala tapoceni likalnike, ker mi je bilo vedno škoda denarja. In preden sem vsakič kakšne kavbojke do konca zlikala, sem drgnila tist likalnik ko zmešana, pa nikoli ni bilo čisto ravno(sploh zdej, ko naša hod v vrtec se ogromno cunj nabere konc tedna). Potem mi je pa klik naredu, šla v big-banga(pred 2 meseci), kupila likalnik na paro za 200€ in ti povem, da je ta likalnik ena redkih stvari, ki mi ni bilo žal denarja. Z njim samo potegnem 1x je je ravno oblačilo ko daskauser posted image .
Sem šla glih pogledat-je pa vijolične barve-PHILIPS 8500 series-to piše gor. Priporočam!user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Saralina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izbira ornk likalnika ;)
8.9.2010 11:01:08   
čipka
Aja, pa garancijo ma 3 leta

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izbira ornk likalnika ;)
8.9.2010 11:12:04   
Saralina
Ima pa ta likalnik vodo kar v likalniku... to mi je malo zoprno ;(

No, morda je potem res malo več volje za likanje ;)

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izbira ornk likalnika ;)
8.9.2010 12:12:53   
Anonimen
Imam en Philipsov likalnik, ki ni bil najbolj poceni, pa se z mamino likalno postajo tut slučajno ne more primerjat. Pa pri likalni postaji je fino, ker je voda v tisti bazni enoti in je potem sam likalnik lažji za sem in tja gonit, pa še rezervoar za vodo je v bazi mnogo mnogo večji kot v likalniku in ti ga ni treba na 10 minut polnit, ker pri tem parnem likanju gre res veliko vode. Je pa posledično tudi res, da rabiš potem tudi dosti boljšo likalno desko, tako ki ima lovilec vlage spodaj ali pa celo ventilatorje v deski, ker če ne, začne spodaj para kondenzirat in ti voda kapa po tleh.

(odgovor članu Saralina)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izbira ornk likalnika ;)
8.9.2010 14:10:36   
matejchy
Mi imamo tefalov likalnik in je super user posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izbira ornk likalnika ;)
8.9.2010 20:43:11   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: Saralina

Ima pa ta likalnik vodo kar v likalniku... to mi je malo zoprno ;(

No, morda je potem res malo več volje za likanje ;)


Kater...moj?  ne, vodo ima v posebi posodici, tko da sam likalnik je res ful lahek...


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Saralina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izbira ornk likalnika ;)
8.9.2010 21:21:09   
froschi

Jaz pa dobila pred 7leti likalnik tefal PRO2500 in je zakon..nikoli več navaden likalnik....

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izbira ornk likalnika ;)
9.9.2010 7:36:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Saralina

Sem vidla to reklamo ja..

a res žal ti je zakaj? Preokorno vse skupaj?


Meni npr. ne odgovarja zato, ker se skoraj vsak dan naredi, da moram kaj na hitro popeglati. In takrat vedno vzamem navaden likalnik. Ker v likalni postaji kao ne sme bit voda, ampak jo moraš vedno ven odlit (ne vem pa kok to dejansko drži). Pa npr. mene je na začetku ful motilo to, da imam pri navadnem likalniku tiste luknjice za paro čez celo površino, tu pa samo na začetku. In vedno ko sem potegnila "po strani" je bilo zalikano.

(odgovor članu Saralina)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izbira ornk likalnika ;)
15.10.2010 10:55:52   
Saralina
Likalna postaja Tefalova za cca 140 še morda kje ceneje, če je katera kaj brskala?

Nujno jo rabim! ;))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izbira ornk likalnika ;)
15.10.2010 13:05:40   
Alfabeta
http://www.mimovrste.com/artikel/3530032925/likalnik-bosch-tds2555

Jaz imam nekaj takega in sem SUUUPER zadovoljna, čeprav sem fuul kolebala katerega bi vzela. Potem sem šla pa v Merkur in ga kupila in sem res zadovoljna. Tako hitro kot sedaj zlikam gore perila, nisem še nikoli. user posted image user posted image

(odgovor članu Saralina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Izbira ornk likalnika ;)
15.10.2010 15:17:51   
valerija77
alfabeta jaz imam takega samo v rdeči barvi in je SUPER!! samo da sem jaz dala malo več zanj in sicer 254 eur. Tiste postaje okoli 100 eur mi pa tak ne potegnejo, kr je enkrat mami kupla eno, pa jo je lahk kr nazaj nesla. Tajko da tega zelo priporočam, ker se lepo vidi nivo vode, dodajate jo lahko med likanjem in tudi navadno vodo lahko uporabljate. V navadnega je treba pa itak kr naprej vlivat vodo...

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Izbira ornk likalnika ;)
15.10.2010 15:33:44   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

Mi imamo tefalov likalnik in je super user posted image


Jaz imam stari Roventin (krojaski) likalnik brez vode za cca 40 eur in ze leta in leta dela kot sus!

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Izbira ornk likalnika ;)
15.10.2010 16:52:26   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

alfabeta jaz imam takega samo v rdeči barvi in je SUPER!! samo da sem jaz dala malo več zanj in sicer 254 eur.


Moj je tudi rdeč user posted image , koliko sem dala zanj se pa ne spomnim več... Je pa res super....in mi ni žal, da sem kolebala med tem in navadnim in sem se odločila za točno tega user posted image user posted image

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Izbira ornk likalnika ;)
15.10.2010 20:42:48   
titania



IZVIRNO SPOROČILO: čipka

Saralina, jaz sem vedno kupovala tapoceni likalnike, ker mi je bilo vedno škoda denarja. In preden sem vsakič kakšne kavbojke do konca zlikala, sem drgnila tist likalnik ko zmešana, pa nikoli ni bilo čisto ravno(sploh zdej, ko naša hod v vrtec se ogromno cunj nabere konc tedna). Potem mi je pa klik naredu, šla v big-banga(pred 2 meseci), kupila likalnik na paro za 200€ in ti povem, da je ta likalnik ena redkih stvari, ki mi ni bilo žal denarja. Z njim samo potegnem 1x je je ravno oblačilo ko daskauser posted image .
Sem šla glih pogledat-je pa vijolične barve-PHILIPS 8500 series-to piše gor. Priporočam!user posted image


Imam istega in ga DEFINITIVNO PRIPOROČAM :)
Ni škoda dat, pa če bi bil 300€ ---> enostavno je BISER med likalniki :)


_____________________________

Only God can judge me :)

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?