|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi občutki?
22.1.2011 11:01:49   
hani bani
....DRAGE MOJE MENE NEKAJ ZANIMA! tiste ki ste že mamice...a ste imele takoj po ovulaciji o zanositvi kakšne občutke oz. a vam je kakšen filing dal vedeti da ste zanosile?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi občutki?
22.1.2011 12:35:28   
Anonimen
Hej. V prvi ne, ker nisem bila pozorna na znake. V drugi nosečnosti sem kmalu po O vedela oz. čutila, da sem noseča. Zdaj v tretje, čeprav sem bila zeloooo pozorna na vse znake (katerih btw sploh ni bilo) nisem imela občutka, da se je primlo, čeprav se je.

(odgovor članu hani bani)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi občutki?
22.1.2011 13:04:20   
hani bani
zanima me ker me že od ovulacije naprej tako čudno tišči v spodnjem delu trebuha...kot kadar moraš na vodo ampak ni bilo pa nobenega špikanja v jajčnikih. Tako napihnjeno se počutim. Ponavadi so me po ovulaciji tudi prsa močno bolela ta mesec nič. Kar se apetita tiče ga nimam oz določena hrana mi diši ampak ko začnem jest se mi pa upre in učasih se mi zdi kot da bom bruhala med jedjo....ne vem čudno mi je use skupi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi občutki?
22.1.2011 13:52:27   
Izabelina
IZVIRNO SPOROČILO: hani bani

....DRAGE MOJE MENE NEKAJ ZANIMA! tiste ki ste že mamice...a ste imele takoj po ovulaciji o zanositvi kakšne občutke oz. a vam je kakšen filing dal vedeti da ste zanosile?


ja test nosečnosti...  počakat morš sam še par dni pa boš vedla... filingi te lahko zarad močne želje po otroku zavedejo... potrp še mal!

pa srečno...




_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi občutki?
22.1.2011 16:11:25   
hani bani
izabelina! sem se že sama spraševala če niso to sam moji živci....zato me firbec daje kako so druge občutle. no upam da niso sam živci :)

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi občutki?
22.1.2011 18:24:53   
Anonimen
pri prvi nosečnosti sem nekako v sebi čutila da sem noseča že v bistvu pred izostankom menstruacije čeprav nosečnost ni bila načrtovana. enostavno vedela sem...

pri drugi sva se z možem načrtno "trudila" par mesecev pa moram reči da tega občutka nisem imela. še zdaj ko so testi potrdili nimam tistega občutka da sem zares noseča. in enostavno me dajejo neki dvomi ki jih v prvi nosečnosti ni bilo.

(odgovor članu hani bani)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvi občutki?
22.1.2011 20:39:13   
divans1
Ne, nič nisem čutila. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvi občutki?
24.1.2011 20:40:35   
Taddy78
Je kar velika razlika med tem kaj ženska čuti, si želi in med tem kaj je v resnici "zdravstveno" možno.
Takoj po ovulaciji ne moreš imeti nosečniških znakov, ker še niti ne moreš biti noseča!
Lahko ti jih sedaj tu 100 napiše, da so čutile takoj po O, da so noseče, je pa to pač srečen splet okoliščin oz. zmožnost imeti otroka in zanositi, ko si to nekdo zaželi.
Oplojeno jajčece kar nekaj dni potuje do vgnezditve in je nemogoče, da bi telo to zaznalo.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?