|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novoletne čestitke
3.11.2010 11:33:48   
darja.mark
ponavadi za različne priložnosti naredim čestitke kar sama doma, ker pač rada ustvarjam. Letos pa bi to naredila z mojim dveletnikom. Ma katera kakšno idejo kakšne naj naredim da bo lahko pomagal in na vsaki pustil nek svoj pečat?


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novoletne čestitke
3.11.2010 16:56:08   
malajka84
na njih lahko z mekolom anriše čičke čačke pa gor posuje bleščice...al pa iz papirčka belga al pa srebrnega natrga snežinke al pa snežaka, pč otroška domišlija pa potem nalepi gor...pride fajn..delajo po vrtcih:)

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: novoletne čestitke
3.11.2010 17:15:37   
Felicita
daš mu en velik kos temnega papirja (črn, temno moder), tempere/prstne barve pa nej packa gor; lahko posipa še bleščice, semenčka (to morš potem z lepilom namazat...) - ti potem ta papir vzami, razreži (npr v obliki smrekice, snežaka) in ga prilepi na navadno čestitko. 

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: novoletne čestitke
16.11.2010 10:01:06   
misar
s hčerko sva lansko leto delale odtiske s štampiljko. iz krompirja sem izrezala več različnih motivov (smrečica, zvezda, rožica, deteljica...) pripravila sem več različnega barvnega papirja in tempere . tamala je delala odtiske na papir, jaz sem pa potem, ko so se posušili izrezala ta boljše motive in jih prilepila na voščilnice. sva pa obe uživali, ona v packanju jaz pa, ker je bilo vse tako zelo luštnouser posted image

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: novoletne čestitke
21.11.2010 22:05:18   
jeannetka
Odtis rokic v zeleni barvi (kot da so vejice smrekice), ti pa potem gor narišeš ali prilepiš bunkice, zlate zvezdice,...

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: novoletne čestitke
2.12.2010 13:51:49   
Marja81
IZVIRNO SPOROČILO: misar

s hčerko sva lansko leto delale odtiske s štampiljko. iz krompirja sem izrezala več različnih motivov (smrečica, zvezda, rožica, deteljica...) pripravila sem več različnega barvnega papirja in tempere . tamala je delala odtiske na papir, jaz sem pa potem, ko so se posušili izrezala ta boljše motive in jih prilepila na voščilnice. sva pa obe uživali, ona v packanju jaz pa, ker je bilo vse tako zelo luštnouser posted image
a kar ročno izrezljaš al narediš po modelčkih?

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: novoletne čestitke
4.12.2010 8:59:32   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: Marja81

IZVIRNO SPOROČILO: misar

s hčerko sva lansko leto delale odtiske s štampiljko. iz krompirja sem izrezala več različnih motivov (smrečica, zvezda, rožica, deteljica...) pripravila sem več različnega barvnega papirja in tempere . tamala je delala odtiske na papir, jaz sem pa potem, ko so se posušili izrezala ta boljše motive in jih prilepila na voščilnice. sva pa obe uživali, ona v packanju jaz pa, ker je bilo vse tako zelo luštnouser posted image
a kar ročno izrezljaš al narediš po modelčkih?


s flomastrom sem na razpolovljen krompir kar na roke narisala en motiv in izrezala z nožem. kakšen krompir je bil sicer uničen ampak je lepo prav to, da ni v nulo natančno.
bi pa seveda lahko tud po kaki predlogi prerisala na krompir, to mi ni niti na pamet padlouser posted image  v tem primeru bi lahko tud kaj bolj kompliciranega izrezala, res.

< Sporočilo je popravil misar -- 4.12.2010 9:01:32 >


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Marja81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?