|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Orbitrek
7.8.2005 19:24:08   
Lunca1
Punce dajte mi povedat, a se ga splača imet ali ne. Pa kakšen je najboljši. Meni osebno gre ful na jetra, če so te zadeve zelo glasne. Kateri so najtišji. Pa kje se ga najbolj splača kupit. Sem videla enega mislim da v Neckermannu z magnetnimi zavorami. A ga katera ima in kako se obnese?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Orbitrek
7.8.2005 19:27:57   
Primoza
Ne izplača, kolikor vidim največkrat obtiči v kakem kotu. Ne poznam nobene, ki bi ga redno uporabljala dalj kot nekaj mesecev.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Orbitrek
7.8.2005 19:31:06   
Anonimen
Haha, hecno, jaz ga gonim od danes naprej. Ker sem od jutri naprej na dieti (cilj: 10 kg), mi je mami posodila svojega, ful nekega profesionalnega za 120 jurjev al kolk :zmeden: da mi ga je mogu prav kombi dostavit :)-

Primoza, bom javila, koliko časa bo mene držala orbimanija 8) Kot se poznam, ne prav dolgo :)-

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Orbitrek
7.8.2005 19:32:07   
Lunca1
saj mene tud to skrbi:)-:)-:)-

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Orbitrek
7.8.2005 19:32:27   
.ču
Jes prek kataloga na tvojem mestu ne bi kupvala,sploh takih stvari k je fajn,da jih prej mal sprobaš...
Zdej je tko,če ga maš je poj treba tud delat,če pa sam stoji v kotu in se pajčovne gor nabirajo:zmeden2:pa ne bo učinka...
Moj "model" je eden čist ta prvih in je torej zdej že mal za cajtm,sicer pa dela še...
Ko sm ga dobila sm kr en cajt zlo redno vadla insi tud rezultate zapisvala...in poj vidš kako napreduješ iz dneva v dan...prve dneve sm si misla,da po dvajset minut jes nikol ne bom zdržala gor...no nakonc je blo že po štrdeset in čez...kilometri so pa tud kr šopal...
Na postavi se je pa tolk poznal:)sploh,za rit,če goniš nazaj,da me je ena sodelavka prašala kaj počnem,...da pa more ona tud to probat...resnično..

Velik uspeha:kuza:

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Orbitrek
7.8.2005 19:35:59   
Anonimen
A res Pikaču??? O kako si mi polepšala dan :) Da bom mela enkrat tako rit kot ti :love:

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Orbitrek
7.8.2005 20:01:14   
Nani-nani
Pri nas pa se le prah nabira na njem.
Ni volje.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Orbitrek
7.8.2005 20:29:50   
CIPRESA
Ja orbitrek se že da kupit!!! Tudi pri nas ga imamo ampak discipline pa volje to pa nevem kje prodajajo???:zmeden2:

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Orbitrek
7.8.2005 20:34:25   
tinaaja
ja ga tud imam, ga uporabljam, sicer ne tok,mkot bi ga lahko :) bom sla kar zdaj gor, ker nisem sla tect zaradi dezja ..
drugace pa, ce kupujes kupi magnetnega, ne na jermen - magnetni so prakticno neslisni. jaz sem ga kupila ene 2 leti nazaj, za okoli 55000 in sem zadovoljna. v eni trgovini v radovljici, kjer prodajajo tudi kolesa, Bodysculpture je znamka.
Je pa res, da od gledanja orbitreka ne gredo kile dol, pa rit tud ne gor ;)

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Orbitrek
7.8.2005 20:34:34   
Lunca1
Cipresa, a si še kar doma? Upam da bo šlo jutri hitro.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Orbitrek
7.8.2005 20:38:52   
CIPRESA
Ja lunca še kar grem sedaj po dolgem jutri me čaka kar nekaj ur mučenja - kot bi bila na orbitreku :zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Orbitrek
7.8.2005 20:39:50   
Anja
Kolko vem je Neja full migala na njem in je bila zelo zadovoljna z efektom :bravo:

...ko zves kje prodajajo voljo in vztrajnost pa javi :)-

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Orbitrek
7.8.2005 21:38:26   
Maxica
Jaz sem kupila enega že pred kakšnimi petimi, šestimi leti. Sem ga pa res uporabljala ful ful in rezultati so bili vidni prav kmalu:bravo:. Res pa je, da je bil ful glasen in ker sem ga tolk uporabljala, je na koncu že skor čist razpadel. Sem ga pa uporabljala na easy tudi v nosečnosti, tako da že prav resno razmišljam o nabavi novega.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Orbitrek
7.8.2005 22:33:52   
cmokec
Pri nas so moji starši imeli Orbitrek in je bil v kotu osamljen. Potem smo ju malo zbadali in sta povedala, da ni dober in je sobno kolo boljše. orbitrek sta prodala, kupila sobno kolo in zasedel je isti kot, la prah na njem je drug.

Jaz sem samo probala telovadit, pa sploh ni tako enostavno, kot je posneto v TV reklami. 10 min je bilo zame kar dosti. Kaj, če bi najprej pri kom probala, če ti taka vadba ustreza?

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Orbitrek
7.8.2005 23:27:01   
Olivija
Meni se zdi čist koristen, sem ga uporabljala do enega osemega meseca nosečnosti, prej pa tudi vsaj 2x na teden. Samo res vzemi tistega na magnetne zavore, ker ta s TV prodaje je res kr glasen (tega imamo mi).
Imamo ga pa v dnevni, ker jaz moram obvezno TV zraven gledat. Trenutno se pa naša dvoletnica zabava z njim in daje punčke gor spat :)-

Olivija

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Orbitrek
8.8.2005 0:16:32   
pot
zivjo
jaz sem kupila orbitrek lani, preko Neckermanna (ok. 30.000Sit). Najbrz ima magnetne zavore, kar se pa tiče glasnosti; je res tih, samo to nic ne pomaga ce okovje škripa (kot je to v mojem primeru in vse se maje ne samo noge, okovje!). Ce ga kupis bodi nezna, zelooo nezna z zategovanjem vijakov, ker lahko pocijo:ups:, rezervnega pa ni v paketu.
Prah se na njem nabira, ker ne zdrzim vec kot 10min gor, noge so hitro utrujene in bi se najraje vsedla :zmeden:. zato tudi ni zeljenega ucinka:)-. Sem mislila da bom vsak dan gor, kar je na zacetku bilo res, vsak dan 10min, pol se je pa samo se zmnajsevalo... premisli kako si disciplinirana in resna z ostalimi stvarmi.

kar se pa tice izmere utripa: si ga mores preracunat, samo ne razumem tocno kako, se mi ni dalo resneje spravljat v detalje8) in ne meri vedno, in v parih sekundah ti lahko poskoci in pade nenormalno razlicno...

res dobro premisli :zmeden2: pa nujno mu najdi prostor pred TV-jem ali ob radiju (to je mene ustavilo)

lp :rozica:
nasapot

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Orbitrek
8.8.2005 6:28:06   
Lunca1
Tinaaja, a to si ga v Predtrgu pri Zupanu kupila?

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?