|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tabletke in varice
11.5.2011 20:50:56   
Brinčika
Pozdravljeni. Stara sem 33 let imam enega otroka in sem že več let na kontracepcijskih tabletah microgynon. Pred enim mesecem so mi na pregledu ugotovili da imam varice oz. krčne žile. Sem v čakalni vrsti za operacijo. Zanima me če je mogoče zamenjati te tabletke za kake druge z manjšo vsebnostjo hormonov, čeprav mi je moja ginekologinja prepovedala kakršnokoli hormonsko kontracepcijo zaradi velike možnosti tromboze oz. kakšna druga kontracepcija bi prišla v poštev? Druga ginekologinja mi je rekla da mi lahko moja predpiše druge tabletke z manjšo vsebnostjo hormonov. Ali po operaciji lahko spet nadaljujem s tabletkami? Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tabletke in varice
11.5.2011 21:02:15   
Doll
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:3uIvMw8XaVgJ:med.over.net/forum5/read.php%3F19,1042915+kr%C4%8Dne+%C5%BEile+in+kontracepcija&cd=7&hl=sl&ct=clnk&gl=si&source=www.google.si

Zdaj obstaja edino obroček nuvaring ,ki ima najmanjše izločanje hormonov.Sicer pa kmalu boš stara 34  in boš šla lahko na sterilizacijo

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tabletke in varice
11.5.2011 21:15:13   
Brinčika
Hvala ampak na sterilizacijo pa res še nebi šla.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tabletke in varice
11.5.2011 21:51:33   
Spark
Jaz imam tudi s krčnimi žilami težave. Lansko leto sem bila na operaciji. Od polnoletnosti pa do 25 leta sem jemala tabletke. Takrat se je stanje blazno poslabšalo. Obe nosečnosti, teža, poklic, dednost so naredili svoje. Nato pa sva bila z možem do prejšnjega meseca na kondomih. Ginekolog mi je dejal da imam tudi krčne žile na maternici. Da so zato M močnejše in bolj boleče. In res je zadnje leto imam boleče M, kar pa nisem nikoli prej čutila nič. Ginekolog mi je svetoval obroček in sem ga sedaj poskusila. Bom pa videla kako se bo obneslo.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tabletke in varice
11.5.2011 23:52:33   
Ribica **
Jaz se na tvojem mestu ne bi zezala s hormoni. Zdravje je vec vredno kot ugodje ;)

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?