|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Irobot 531
13.1.2011 22:10:58   
lenika
Mene zanima, če ga kdo ima in kako ste z njim zadovoljni?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Irobot 531
14.1.2011 22:48:11   
tana13
Mi imamo sicer 581 en mesec in si ne predstavljam več kaj bi brez njega. smo super zadovoljni.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Irobot 531
18.1.2011 21:36:29   
kekec in mojca
Imam Bralkota - konkurenca, prvi takšen sesalec, je nepogrešljiv v naši družini. Res sem zadovoljna z njim, gre pod omare, lahko briše tla (no, krpica za brisanje je res mini, lahko bi bila večja)...

Ne poznam sicer tega robota, sem pa zasledila na forumih, da je Irobot boljši od mojega...


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu tana13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Irobot 531
19.1.2011 18:00:38   
lenika
Včeraj sem ga dobila, danes sprobala in je super!

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Irobot 531
20.1.2011 12:32:35   
ALWAYS LARA
ker pa je ta bralko? a je cenejš?

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Irobot 531
20.1.2011 19:30:36   
kekec in mojca
Ja, Bralko običajno prodajajo na raznih sejmih... Za svojega sem dala 300 €, znižanega za 110 €

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Irobot 531
20.1.2011 21:31:11   
lenika
Jaz pa za svojega 349 evrov.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Irobot 531
2.2.2011 12:20:41   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Ja, Bralko običajno prodajajo na raznih sejmih... Za svojega sem dala 300 €, znižanega za 110 €


Trenutno je na enaa roomba znižana na 349€, kar je ugodno. Drugače pa se dobijo robotski sesalniki tudi v cenejši varianti (http://www.enaa.com/oddelki/mojDom/izd_1687_1012700_Robotski_sesalnik_Ecovacs_D54) in naj bi bili tudi ok. Jaz roombe sicer nimam, poznam pa kar nekaj ljudi, ki jo imajo in so vsi zelo zadovoljni. Sploh tisti, ki imajo kakšnega kužka al pa muco doma, saj lepo tudi dlake pospravi.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Irobot 531
28.2.2011 10:52:47   
Jada82
Tudi mi smo nabavili roombo, ful sem zadovoljna. Jz grem od doma, ona pa sesa user posted image user posted image
Smo pa prek Petrola in je bla 300 € user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Irobot 531
28.2.2011 12:07:08   
Pikica06
Mi imamo roombo že 4 leta in po začetnem navdušenju (pre)več časa prespi v kotu... V otroških sobah in v dnevni sobi je ne moremo uporabljati, ker je povsod precej ovir - igrač... Z navadnim sesalcem je pri nas hitreje posesano, kot da vse pospravljamo oz. prestavljamo. Jo pa z veseljem uporabljamo v spalnici in kopalnici, kjer smo pohištvo in opremo kupovali po meri roombe. :)

Nekega lepega dne, ko bomo vsi vse sproti pospravljali nam bo zagotovo v še večje veselje! :D

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?