|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dr. Kurent Kolar
11.10.2007 19:08:49   
Lanchy
Drage sonosecke, mamice in seveda vse punce!
Zanima me, ce je katera med vami njena pacientka...in ce je, kako ste zadovoljne z njo in njenim delom, pristopom in odnosom, ki ga ima do vas.
Hvala za vase izkusnje in lep dan vam zelim se naprejuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dr. Kurent Kolar
11.10.2007 19:24:26   
April
Jaz sem hodila k njej v obeh nosečnostih. Sem zadovoljna, tako z njo kot sestro. Je prijazna, strokovna, razloži ti kar te zanima..

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dr. Kurent Kolar
11.10.2007 20:20:36   
sonchek
tudi meni je zelo uredu...
...čiser sem bila na začetku druge nosečnosti skeptična (ker se je prva slabo končala), ampak ko sem dojela da ona ni nič kriva je bilo vse ok...
...dela mi vsakič UZ (verjetno zaradi prveuser posted image ), resnično ne skopari...in je zelo profesionalna...mislim da nikoli ne straši po nepotrebnem...
..tudi njena sesta je fulll uredu, tako da se da kr hitro kej zment če je potreba...

l.p.

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dr. Kurent Kolar
12.10.2007 7:50:31   
Anonimen
Tudi jaz sem njena pacientka in res da je malo bolj malo zgovorna mogoče,ampak pove pa ti vse kar te zazanima-.Meni tudi dela vsakič notranji UZ do sedaj mi ga je no- tako da nimam pripomb čez njo niti čez sestro.

(odgovor članu sonchek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dr. Kurent Kolar
12.10.2007 8:11:10   
popi
Lahko vskočim?Notranji uz,vsakič?Zakaj?
No,drugače sem pa z njo zadovoljna.Spremljala je tudi obe nosečnosti in vse o.k.
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dr. Kurent Kolar
12.10.2007 8:59:14   
san
jaz tudi k njej hodim in je super, tako v nosečnostih, kot tudi na običajnem pregledu. jaz imam pogosto težave z vnetji im me enkrat ni po nepotrebnem odpravila, vedno vzame bris in svetuje. v nosečnostih pa vsakič na 4 tedne, ko imama pregled, naredi uz in razloži kako in kaj, kakrkoli drugega vprašam vedno lepo razloži. meni je res super in ravno tako njena sestra. same pohvale.

lp, s

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dr. Kurent Kolar
21.10.2007 19:27:05   
tweetek
Tudi jaz se pridružujem pohvalam. Naročila me je čez 4 tedne, povedala vse kar sem rabila vedet.... In obe s sestro sta prijazni in si vzameta čas zate.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dr. Kurent Kolar
21.10.2007 20:10:52   
Spark
Kje pa se nahaja ta ginekologinja?
Jaz imam v enem zdravstvenem domu ginekologinjo, kjer porabim cel dan za pregled. In sem razmišljala, da bi si po porodu našla novega ginekologa.

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dr. Kurent Kolar
25.10.2007 19:32:00   
tweetek
Dr Kolar ma ordinacijo blizu zdravstvenega doma na Metelkovi v Ljubljani, ulice si pa nisem zapomnila - takoj za čisto novo polsovno zgradbo, poleg zdravstvenega doma.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dr. Kurent Kolar
26.10.2007 9:15:00   
san
Metelkova 15, 1 nadstropje, na desno stran

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dr. Kurent Kolar
26.10.2007 11:54:07   
LUNA06
Pozdravček še od mene!
Sama sem do poroda hodila k dr. Jerman Kačičevi, ki ima ambulanto dvoje vrat naprej od dr.Kurent Kolarjeve.No in ko moje G ni bilo, jo je ta druga nadomeščala.Mislm kakšna razlika.Bila sem cca. 10dni pred rokom in tu so mi naredili CTG.No u glavnem to, kar mi moja ni naredila in mi tud ne bi, ker sem bila naslednič naročena šele na rok poroda.Torej sem do CTG-ja prišla čisto po naklučju, za kar sem lahko hvaležna edino dr. Kolar Kurentovi.Tako, da use pohvale!user posted image No edini probelm tam se mi zdi gneča, ne vem a je bilo to samo zaradi nadomeščanja ali je tam nasploh toliko žensk.
Zdaj pa hodim čisto drugam.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dr. Kurent Kolar
9.3.2011 12:27:09   
Anonimen
Odsvetujem jo, imam veliko argumentov in dokazov.

Sicer sestra je pa cukrček, edino to me je pri njej toliko časa zadržalo.

(odgovor članu LUNA06)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?