|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   privat logoped
12.5.2013 8:46:58   
Hope2
Rabila bi kontakt od kakega dobrega privat logopeda v prekmurju ali LJ. Po možnosti mail in da so možne obravnave čez poletje (živimo v tujini). Lahko tudi na ZS
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: privat logoped
12.5.2013 15:11:19   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Rabila bi kontakt od kakega dobrega privat logopeda v prekmurju ali LJ. Po možnosti mail in da so možne obravnave čez poletje (živimo v tujini). Lahko tudi na ZS


žal ne poznam.Mi imamo log. na Primorskem, lahko pa ti kopiram vse vaje in napotke , ki smo jih in jih še delamo mi. user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: privat logoped
12.5.2013 20:34:30   
majčica1508
Pokliči v Termano Laško in malce povprašaj.Vem,da ena logopedinja hodi iz LJ..No mi je na koncu nismo rabili
Cena je bila 60€/h zdaj nevem ali je to šolska ura,ali 60 minut.Sem pozabila je že kar nekaj časa od najinega pogovora...
Srečno

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: privat logoped
12.5.2013 23:26:00   
alda
ma 60E za en obisk?
To pa je res pretirano!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: privat logoped
13.5.2013 8:03:10   
Hope2
Alda hvala. Mi lahko pošlješ na ZS. Sicer sem že poiskala nekaj vaj in smo jih izvajali, ampak rabim vseeno logopeda, ker ni problem tolk v sami izgovorjavi črk, ampak je malo bolj kompleksna zadeva- vsaj zdi se miuser posted image ...

Iščem na netu in prav nobenga privat mi ven ne vrže. Cena mi ni tolk pomembna, če vidim, da bodo res z njim delali in si vzeli čas. Sicer pa za 60 evrov mi lahk pride na domuser posted image

Sem naletela tudi na termano laško, kar bi mi bilo super, bi še mal dopusta izkoristila, ampak kokr vidim, so samo za odrasleuser posted image . Bom vseeno poklicala in vprašala.


Bi pa bila vesela še kakega predloga, prosim, kdor koli, ki ima kakšne izkušnjeuser posted image


(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: privat logoped
13.5.2013 8:28:29   
petea
Hope2,
morda bi se obrnila na društvo logopedov, če ti lahko pomagajo oz. svetujejo

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: privat logoped
13.5.2013 9:09:32   
Katy78
Kolikor je meni znano, je edina privat logopedinja v Sl. Konjicah. http://www.bizi.si/ZASEBNA-ZDRAVSTVENA-DELAVKA-LOGOPEDINJA-IVANA-STRAMSAK/
Pa tudi za otroke je: http://www.vrtec-konjice.si/index.php?area=novice&kategorija=66&id=696
Pa še precej blizu Prekmurja je. user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: privat logoped
13.5.2013 9:24:51   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: petea

Hope2,
morda bi se obrnila na društvo logopedov, če ti lahko pomagajo oz. svetujejo


Hvala ti za tole, se sploh nisem spomnila. Že poslala mail in zdaj lahko čakam na odgovor. Upam, da so ažurni


A res ali kaj? Samo 1 privat? Slovenske konjice pa tudi niso glih tolk blizu, mi je že MB dalečuser posted image . Hvala za info, kontaktiram, če kaj drugega ne najdem. Če je ena in edina, bo najbrž tole edina varianta. A veš mogoče ceno?

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 13.5.2013 9:25:43 >

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: privat logoped
13.5.2013 9:50:27   
alda
hope si bom vzela čas in poskenirala vse vaje-jih je kar 4zvezke in en fajn šop papirjev in ti pošljem !
Nema zimi za eskimi user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: privat logoped
13.5.2013 10:13:44   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Hope2,
morda bi se obrnila na društvo logopedov, če ti lahko pomagajo oz. svetujejo


Hvala ti za tole, se sploh nisem spomnila. Že poslala mail in zdaj lahko čakam na odgovor. Upam, da so ažurni


A res ali kaj? Samo 1 privat? Slovenske konjice pa tudi niso glih tolk blizu, mi je že MB dalečuser posted image . Hvala za info, kontaktiram, če kaj drugega ne najdem. Če je ena in edina, bo najbrž tole edina varianta. A veš mogoče ceno?


Ej, ne bit preveč zahtevna. user posted image

Cene žal ne vem, jaz sem iskala privat logopeda (ker je bil mali bolj pozen z govorom ampak potem nismo rabili) in sem našla samo njo, tako da ne vem niti cene niti kakšna je.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: privat logoped
13.5.2013 11:42:35   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Alda hvala. Mi lahko pošlješ na ZS. Sicer sem že poiskala nekaj vaj in smo jih izvajali, ampak rabim vseeno logopeda, ker ni problem tolk v sami izgovorjavi črk, ampak je malo bolj kompleksna zadeva- vsaj zdi se miuser posted image ...



Lastnih izkusenj nimam, je pa kolegica izjemno zadovojna s logopedi iz Zavoda za gluhe in naglušne ( Lj in MB), ker imajo menda res bogate izkušnje in poznajo "fore". Morda bi bilo za preverit ali imajo oni kakšno priporocilo ali morda moznost samoplacnistva.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: privat logoped
13.5.2013 11:44:37   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: alda

hope si bom vzela čas in poskenirala vse vaje-jih je kar 4zvezke in en fajn šop papirjev in ti pošljem !
Nema zimi za eskimi user posted image


O madona, a tolk je tega. Vzami si čas, nič se ne mudi, res ne rabiš takoj. Ti javim na ZS mail, pa mi ob priliki pol na mail pošlji. Hvala ti še enkrat.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: privat logoped
13.5.2013 12:29:33   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Alda hvala. Mi lahko pošlješ na ZS. Sicer sem že poiskala nekaj vaj in smo jih izvajali, ampak rabim vseeno logopeda, ker ni problem tolk v sami izgovorjavi črk, ampak je malo bolj kompleksna zadeva- vsaj zdi se miuser posted image ...



Lastnih izkusenj nimam, je pa kolegica izjemno zadovojna s logopedi iz Zavoda za gluhe in naglušne ( Lj in MB), ker imajo menda res bogate izkušnje in poznajo "fore". Morda bi bilo za preverit ali imajo oni kakšno priporocilo ali morda moznost samoplacnistva.


Lani smo po priporočilu šli v en tak zavod preko vez in poznanstev. Gospa si je vzela nekaj minut delovnega časa (so bile k sreči počitnice), ampak takrat je rekla, da še ni panike, je še mali (3,5), da ona ne bi nič prehitevala, za boljši občutek pa nama je dala ene 2 vaji in rekla, da naj počakamo 1 leto in če ne bo bolje, naj si poiščemo privat logopeda, ker se pri njim ne sme delat samoplačniških svetovanj (le na napotnico). Mam občutek, da so vsi zavodi po istem principu.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: privat logoped
13.5.2013 14:48:08   
Petka09
Hope, če je zadeva bolj nujna oz. napake v govoru, ki jih opažaš zahtevajo takojšnjo obravnavo, potem pokliči v Center za sluh in govor Maribor in povej, da si recimo zdaj opazila kar veliko spremembo v govoru in da te kar skrbi.... pa te znajo kar hitro naročit oz. vzet v obravnavo.
Tako je bilo lani pri nas, ko je tamala (stara takrat dobra 3 leta) začela zelo jecljat oz. je kar mimiko obraza in telesa spremenila ob tem. Takoj drug dan smo šli na obravnavno, ko smo pojamrali po telefonu in sem bla res zaskrbljena.
Z obravnavo pri njih sem zelo zadovoljna, so pa ful čakalne dobe. Ampak saj pravim, če bi po telefonu povedala, da se ti zdi zadeva kar nujna, bi pomoje šla kmalu. Poskusi.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: privat logoped
13.5.2013 15:43:59   
Hope2
Petka vse to je najbrž mogoče le z napotnico oz da imaš vsaj zdravstveno zavarovanje. Jaz iščem privat, samoplačniške zadeve, ker zavarovanja nimamo, smo v tujini. Danes sem prevrtela nekaj telefonskih (naš račun bo v višavahuser posted image ) in vsi po vrsti pravijo, da ni mogoče samoplačniško. Tak, da če kdo ve, da se kje v teh zavodih da samoplačniško ali da je kdo od zaposlenih logopedov pripravljen pomagat seveda proti plačilu, me lahko na ZS kontaktira.



< Sporočilo je popravil Hope2 -- 13.5.2013 15:44:36 >

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: privat logoped
13.5.2013 17:10:47   
Špacka
V Ljubljani je odlična privat logopedinja Monika Rataj Bricelj, nimam besed, s kakšnim srcem, veseljem se posveti otroku in je vredna vsakega denarja. Hči še vedno sprašuje, kdaj jo bom spet naročila, da ji bo šla pokazat, kako lepo govori.
Hči je pri 5 letih začela obiskovati logopedinjo v domačem kraju, vendar je bilo premalo, vaje, ki jih je predpisala niso bile zanjo, ni bilo nobenega napredka, v prvem razredu pa so se začele težave pri slovenščini, zato sem iskalo kot nora privat logopeda in naletela nanjo. Takoj je prišla na vrsto, prenehali z vajami, ki jih je že imela in začela čisto od začetka z drugačnim pristopom in z bolj pogostimi obravnavami in po 6 mesecih je moja hči govorila kot ostali 7-letniki.
Poglej na njeno stran www.logopedi.si tam imaš tudi kontakt pa se bosta vse dogovorili, nam je šla zelo na roke, ker imamo kar nekaj km do LJ...v glavnem priporočam user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: privat logoped
13.5.2013 17:53:15   
Hope2
super špackauser posted image , mislim, da je to to, kar sem iskalauser posted image hvala ti.

Hvala vsem user posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 13.5.2013 17:55:45 >

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: privat logoped
14.5.2013 9:54:49   
maychi
IZVIRNO SPOROČILO: alda

hope si bom vzela čas in poskenirala vse vaje-jih je kar 4zvezke in en fajn šop papirjev in ti pošljem !
Nema zimi za eskimi user posted image


Alda, a bi te lahko prosila, da te poskenirane vaje pošlješ še meni, da naredimo nekaj vaj, če bo kaj pomagalo?

Lp, maja

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: privat logoped
14.5.2013 12:27:25   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: maychi

IZVIRNO SPOROČILO: alda

hope si bom vzela čas in poskenirala vse vaje-jih je kar 4zvezke in en fajn šop papirjev in ti pošljem !
Nema zimi za eskimi user posted image


Alda, a bi te lahko prosila, da te poskenirane vaje pošlješ še meni, da naredimo nekaj vaj, če bo kaj pomagalo?

Lp, maja



Bom ! če ne prej pa za vikend!!,ker je tega res zelo dosti,ker je naš poba rabil še natrenirat sičnike in šumnike poleg R. Nam je pa zdaj končno uspelo.
,ker imamo odločbo do konca l. 2014ima fant zdaj le 1xtedensko 40min,kjer pa delata še kaj za šolo in ne le strogo logopedske vaje.

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu maychi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: privat logoped
15.5.2013 13:32:32   
maychi
IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: maychi

IZVIRNO SPOROČILO: alda

hope si bom vzela čas in poskenirala vse vaje-jih je kar 4zvezke in en fajn šop papirjev in ti pošljem !
Nema zimi za eskimi user posted image


Alda, a bi te lahko prosila, da te poskenirane vaje pošlješ še meni, da naredimo nekaj vaj, če bo kaj pomagalo?

Lp, maja



Bom ! če ne prej pa za vikend!!,ker je tega res zelo dosti,ker je naš poba rabil še natrenirat sičnike in šumnike poleg R. Nam je pa zdaj končno uspelo.
,ker imamo odločbo do konca l. 2014ima fant zdaj le 1xtedensko 40min,kjer pa delata še kaj za šolo in ne le strogo logopedske vaje.


Alda, hvala že v naprej.
Upam, da bodo vaje tudi pri nas kaj pomagale.

Lp,

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: privat logoped
16.5.2013 13:11:21   
Errai
Alda, a lahko še jaz prosim za vaje. Naš 5-letnik ima tudi težave s šičniki in šumniki, amapk nas vseeno niso poslali naprej v obravnavo. Pa se mi zdi, da mu nekaj vaje ne bi škodilo, da ne bo potem težav v šoli. E-mail naslov pošljem na ZS.

Hvala.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: privat logoped
19.5.2013 20:07:37   
alda
Ker je teh vaj kar 4polne zvezke in še en zajeten fascikel oz mapa, prosim za malo potrpljenja!
Dobite pa vse, katerim se obljubila user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Errai)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: privat logoped
13.9.2014 17:43:12   
piki2008
Zdravo,

ali je mamica, ki ji je alda posodila zvezke za logopea pripravljena skenirati ali posoditi za koppirat?

hvala in lep pozdrav,

M.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: privat logoped
15.9.2014 18:38:28   
alda
sem ji poslala zs!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu piki2008)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: privat logoped
15.9.2014 18:58:44   
Bety11
Alda, ali sem to jaz????


_____________________________

rojen: 4050/56 cm
1.mesec: 6170/58 cm
3.mesec: 8100/64 cm, OG 45
6.mesec: 9200/72 cm
11.mes: 11 kg/76 cm

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?