|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a kdo pozna tablete
30.3.2011 19:10:11   
end1
cipralex - antidepresiv?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a kdo pozna tablete
31.3.2011 6:31:47   
Freya88
Kaj te pa zanima?

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a kdo pozna tablete
31.3.2011 6:42:29   
end1
stranski učinki pa to, koliko močni so ti antidepresivi? gre za priporočilo straješi osebi, po možganski kapi, ki se ob pogovoru o kapi, dnevih ki jih je prebila v bolnici izredno občutljivo reagira in joče. razen tega je oseba pozitivna, sama zase skrbi, hodi, se umiva...

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a kdo pozna tablete
31.3.2011 6:45:54   
Freya88
Kaksna pa je doza?

U bistvu niti ni tako vazno...
Ze na zacetku ti povem, da ne govorim iz lastnih izkusenj... jih pa je mela moja babica.
Stranski ucinki, ki so notri napisani, so se (vsaj pri njej) pojavili skoraj vsi...! Najhujsa je bila slabost... ampak ji je takrat zdr. reku, da to traja do max. tri tedne, potem pa se izboljsa (se telo navadi)... in vsej pri njej, je bilo res tako... po malce vec kot dveh tednih se je telo navadilo in stranski ucinski so postopoma izginjali...

Se pa spomnim, da je takrat govorila, da se pocuti katastrofalno, da ne vem kam s sabo... bi rekla, da so kar mocne ja:/ Ampak moji babici so pomagale, vsaj takrat... pol leta za tem je sicer umrla za rakom:(
Verjetno pa obstaja tudi kak forum posebej o tem... sploh forumi, kjer se zbirajo diagnosticirani depresivni ljudje, anksiozni itd.

< Sporočilo je popravil Freya88 -- 31.3.2011 6:52:37 >

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a kdo pozna tablete
31.3.2011 9:05:36   
end1
ja saj na teh forumih sem brala o hudih stranskih učinkih, glede na to da je šele par tednov doma iz bolnice in se mu je po odhodu iz nje stane že veliko popravilo, mi je kar hudo razmišljat, da bi se ponovno, pa čeprav le par tednov počutil grozno.



(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a kdo pozna tablete
31.3.2011 12:57:57   
m_o_i
jaz jih poznam
ce so "premocne" jih lahko zdravnik zamenja s cipramilom, ki so neka manj preciscena oblika cipralexa...

drugace pa-ja, da se telo navadi na tablete, traja 14 dni user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a kdo pozna tablete
31.3.2011 15:51:34   
Freya88
Pa ima samo te tbl, ali ji je predpisal tudi kaksno pomirjevalo zraven?

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a kdo pozna tablete
31.3.2011 15:54:19   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: end1
mi je kar hudo razmišljat, da bi se ponovno, pa čeprav le par tednov počutil grozno.


Vem da se bo slisalo grdo, ampak dva tedna groznega pocutja ni nic v primerjavi s tem, da (kot si sama rekla) cele dneve joce ipd.
drugace pa, saj ves... cimvec casa prezivet s to osebo, ce lahko naj gre cimveckrat ven (v spremstvu ce drugace ne gre)...

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a kdo pozna tablete
1.4.2011 7:34:48   
end1
ne ne, joče le ko ga v bolnišnici ob pregledu vprašajo, kako je in mu povedo, da je bilo res hudo, pa to ni jok ki bi trajal. Pa sva bila pri logopedu, slabo govori namreč in ko ga je spraševala o začetku bolezni, v smislu, da vidi njegov odziv možganov in spomina mu je bilo hudo.  takrat je logoped rekel, da priporoča to zdravilo in naj se posvetujemo z osebnim zdravnikom.

Ampak po 6 tednih, ko je le ležal in spremenil se mu je svet, mi je kar logično, da je občutljiv. Drugače pa je zelo vredu, umije se sam, sam skrbi, kdaj mora jesti, hodi samostojno, tudi družbe se ne boji. Sva šla po logopedu na kavo, na njegovo željo, kjer je srečal ljudi ki jih pozna.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a kdo pozna tablete
15.4.2011 13:16:18   
buča
cipralex, cipramil, paroxat-zadnje jem sama, vsakdo ima kak stranski učinek., npr. moja kolegica je mislila, da se ji bo po 1 tbl paroxata zmešalo, jaz pa jih jem že 3 leta...razen slabšega lulanja, predvsem ponoči in 5 kg več, nimam stranskih učinkov-razen da lažje živim

_____________________________

Moj najsvetlejši sonček Pika-25.5.2003
že 6 let čakamo bratca ali sestrico...zdej že 8..

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a kdo pozna tablete
15.4.2011 18:36:23   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: end1

ne ne, joče le ko ga v bolnišnici ob pregledu vprašajo, kako je in mu povedo, da je bilo res hudo, pa to ni jok ki bi trajal. Pa sva bila pri logopedu, slabo govori namreč in ko ga je spraševala o začetku bolezni, v smislu, da vidi njegov odziv možganov in spomina mu je bilo hudo.  takrat je logoped rekel, da priporoča to zdravilo in naj se posvetujemo z osebnim zdravnikom.

Ampak po 6 tednih, ko je le ležal in spremenil se mu je svet, mi je kar logično, da je občutljiv. Drugače pa je zelo vredu, umije se sam, sam skrbi, kdaj mora jesti, hodi samostojno, tudi družbe se ne boji. Sva šla po logopedu na kavo, na njegovo željo, kjer je srečal ljudi ki jih pozna.



Upam da je kaj boljse!!! Taksna bolezenska stanja niso lahka, ne za bolnika in ne za svojce... drzi se...

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a kdo pozna tablete
15.4.2011 20:08:34   
end1
jih je pričel jemati, bomo vidli kako bo, upam da ne bodo začetni učinki prehudi, vse na kupu, zdaj mu je pa še brat umrluser posted image

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?