|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porton biondi
6.8.2009 16:46:36   
mala zirafa
Kakšno plažo ima ta kamp?Mislim v vodi ali so kamenčki, kamni....skale?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porton biondi
6.8.2009 17:48:59   
alamar
A zdaj pa spet nov kampuser posted image A ni porton biondi tisti, kjer moraš čez glavno prometnico, da prideš na plažo (zato nizke cene v primerjavi z ostalimi).
Sicer pa, a je tako težko malo poguglat. Imaš cel kup slik na netu


user posted image


(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: porton biondi
6.8.2009 18:14:46   
mala zirafa
Sprašujem samo za morsko dno.Slike poznam vse.

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: porton biondi
6.8.2009 19:22:18   
Splišni
Kje pa je to?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: porton biondi
6.8.2009 20:08:49   
alamar
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Kje pa je to?

Čisto pri Rovinju.

Sicer pa se na slikah tudi malce vidi, kakšno je pod vodo.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: porton biondi
7.8.2009 11:08:18   
mala zirafa
Zanimale so me le izkušnje če je kdo tam že letoval.Sicer pa  slike lahko krepko varajo.Ne vemo kako bi se odločili, ali it za 7 dni v cenejši kamp, ali za 3-4 dni v Valkanelo, kjer se dosti več dogaja.Vsaj tako se mi zdi.Imata pa oba 3*.Bili smo že na 3-tedenskem dopustu na vikendu v Kvarnerju, tako da smo zdej s financami bolj švoh.

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: porton biondi
8.8.2009 16:53:57   
Yatrousi
Še moja izkušnja s kampi v okolici Rovinja. Porton Biondi je odličen za vse kolesarje, ker je plaža pod cesto bolj ko ne obup (po želji, če ne pogrešate sence še gre), voda nič kaj čista. S kolesom pa se lepo zapelješ po kolesarskih stezah ob obali do prelepih zalivčkov pa tudi voda je neprimerno bolj čista. Velik plus tega kampa je bilo zame dovolj tople vode, ki ni na žetone kot v npr. kampu Valdalisi. Kamp je bolj v bregu, malo hoje v hrib, ampak s kolesom gre dobro. Tako. Jaz kot kolesarka še brez otrok sem bila s kampom zadovoljna, seveda pa se večina vozi tudi z avtom na lepše plaže od te pod cesto. Še dva pluska, razgled na Rovinj in ugodna cena, kar je že kar redkost ali ne?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: porton biondi
8.8.2009 17:56:05   
mala zirafa
Hvala Yatrousi, smo se odločili kar za Valkanelo, 4 dni, mogoče pa celo podaljšamo.

(odgovor članu Yatrousi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: porton biondi
8.8.2009 18:53:50   
Yatrousi
Veliko morskih užitkov vam želim! ;)

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: porton biondi
8.8.2009 19:11:57   
mala zirafa
Hvala, hvala.Komaj čakamo.Verjetno jo bomo mahnili v sredo, ko bo prešel ciklon.user posted image

(odgovor članu Yatrousi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: porton biondi
15.5.2011 10:19:10   
Gafo
Ogledujemo si kampe v okolici Rovinja. Zaradi zamenjave moževe službe letos nismo nič rezrvirali, sedaj pa je problem. V kampu Porton Biondi imajo še proste parcele, za cel mesec je cenovno ugodno, slike so lepe ampak me vseno zanima kakšna novejša izkušnja glede kampa? Na morju bo tudi naša babi sama in ni ravno tip za iskanje plaže. Se da kopat?  S soncem nima težav, ker se itak samo skopa in vsede pred prikolico. Bližina Rovinja pa je prednost, ker je ne-vozna. Ostali imamo kolesa vedno s seboj. Poslali so mi mapo kampa ampak nimam prave predstave kako velike so parcele. Prikolico imamo namreč dolgo, potem je še baldahin,..iz slik pa delujejo parcele majhne. Če kdo pozna kamp boim hvaležna za vsako informacijo.

(odgovor članu Yatrousi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?