|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ortodont
19.4.2011 16:13:24   
ribica.
sigurno vas je tukaj dosti takih, katerih otroci imajo zobni aparat. Naša punca ga je dobila pred kratkim, so me pa naknadno klicali da rabiva iti še na slikanje glave, češ da bodo videli kako se bodo razvijale kosti al kaj. Nama z možem tale rentgen direkt v možgane ne diši najbolj. Sestri pri ortodontu pa ni najbolj dišalo, da bi mi izpeljali zadeve brez tega slikanja. Zanima me, če je to res standardni postopek, a vsi ti otroci rabijo sliko glave?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ortodont
19.4.2011 20:00:27   
čaki
mi smo slikali preden je aparat dobil, pol nič več

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ortodont
19.4.2011 22:42:49   
nusi
sem nosila aparat in je standardni postopek, pa še da te pomirin, rentgensko slikanje možganskih celic ne poškoduje, morajo ji dat predpasnik čez maternico in jajčnike

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ortodont
19.4.2011 22:43:42   
ribica.
mi tudi, slikali zobe. Zdaj bi rada še celi glavo. Saj zato pa sprašujem. Upam da se bo še kakšna mama javila s svojo izkšnjo.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ortodont
19.4.2011 22:45:38   
nusi
celo glavo so meni slikali, ker so mi potem tist satelit okol glave namontirali, da bi pa kr samo zaradi namestitve aparata, pa ne

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ortodont
19.4.2011 23:37:09   
ribica.
če ti glavo slikajo, potem ti pač preko glave pošljejo žarek, ane. A ne deluje tako, da tist kar ti slikajo, da je tja namerjeno? Po moji logiki je tako. Ker slikat roko, al pa glavo, npr, ni isto. Pa tud glavo bi dala slikat, če bi to bilo nujno. Tako se mi pa zdi, da je tole kr neki.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ortodont
20.4.2011 18:53:32   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: nusi

celo glavo so meni slikali, ker so mi potem tist satelit okol glave namontirali, da bi pa kr samo zaradi namestitve aparata, pa ne


aha, vidim, da sem se čist nejasno izrazila user posted image . satelit (to seveda ni pravo ime) je en del aparata, ki se ga potrebuje za ravnanje križnega ugriza, imaš pa tak trak okrog glave in v sprednjem delu (od ušesa do ušesa) je kovinska žica, ki ima dva hakeljčka, ki se vstavita v aparat in ti potem čeljust oz vse zobe nazaj vleče. Nikakor ne najdem nobene slike, ker ne vem kako se temu uradno reče. No in men so samo ko so mi to namontiral slikal celo glavo, prej pa ne.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?