|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   britje intimnih predelov
18.3.2006 10:15:37   
Anonimen
Mene zanima, koliko vas je takšnih, ki prisegate na naravno in se odspodaj ne brijete, razen seveda bikini predela?
Jaz sem takšna in imam občutek po tukajšnjih odgovorov, da sem v manjšini.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: britje intimnih predelov
18.3.2006 10:18:35   
Anonimen
Evo, se ti pridružujem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
18.3.2006 10:19:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: britje intimnih predelov
18.3.2006 10:25:37   
Reja
Jaz sem to, da je spodaj urejeno precej lepo za pogledat, videla, ko sva šla prvič na FKK plažo. Prej sem si brila le bikini predel.

Od takrat naprej pa se redno zabavava s friziranjem in nama je to postala odlična predigrauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: britje intimnih predelov
18.3.2006 10:30:22   
Bubamaraa
Jaz bom pa rekla, da mene moj Sašo od nosečnosti dalje brije, in tudi pri nama je to ena vreste predigra....Pa še zelo lepo porihta....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: britje intimnih predelov
18.3.2006 11:15:11   
soncek&luna
jaz sem si vcasih brila predel bikinija, ostalo pa strigla s skarjicami user posted image .. .potem sem delala frizurce, pa brila na golo, pa spet mal frizurce, pa sam kako crtico... zdej se mi pa ne da vec igrackat in se brijem na golo... je pa to predigra samo zame user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: britje intimnih predelov
18.3.2006 16:36:45   
Anonimen
Jaz sem spodaj brijem že nekaj časa, začela sem se sama od sebe, tako iz firbca, zdaj pa je to postala kar rutina in sem se tako navadila, da pač ne morem bit poraščena. Se mi pa ne zdi nič takega, če se kdo ne brije. Kakor komu paše.

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: britje intimnih predelov
18.3.2006 16:55:59   
lelaval
Včasih sem si samo bikini, zdaj pa si ob straneh pobrijem redno, med tuširanjem, črtico na sredini pa porežem s škarjicami.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: britje intimnih predelov
18.3.2006 17:01:23   
dory
jst si ne predstavljam,da se ne bi brila...ce ne druzga ze zarad same higiene...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: britje intimnih predelov
18.3.2006 18:07:50   
Anonimen
dobesedno kot teja

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: britje intimnih predelov
18.3.2006 19:15:10   
Anonimen
ja, pa nimate nič težav z vraščanjem dlak? Pri meni je tako, da če se 1x pobrijem, je OK, če se drugič je že malo manj OK, tretjič je pa že vse prav pikasto in boleče user posted image  Pa bi si ful rada rihtala frizurco....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: britje intimnih predelov
18.3.2006 19:57:22   
Anonimen
Anonimna nasvet za britje:

- nikoli se ne smeš briti kontra rasti dlak
- imeti ostro britvico
- najboljše so Gilete mach 3 (vsaj zame)
- hlačke morajo biti brez ostrih robov, da ti ne iritirajo kožo
- pa obvezno paziti, da britvico vedno lepo očistiš, da dlake ne ostanejo noter, ki so odlično gojišče za bakterije
- meni npr. ne pašejo razne pene za britje ali samo navadna voda. Jaz naredim tako, da spenim z milom in gobico

< Sporočilo je popravil URSKA -- 18.3.2006 20:02:34 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: britje intimnih predelov
18.3.2006 21:23:14   
poliloni
Jaz si samo bikini predelj pri kozmetičarki ostalo pa samo malo pristrižem... Nisem pa še nikoli probala na golo, ker mi ne zgleda dobro, pa še tako pogosto se mi ne bi dalo. Kar pa se higiene tiče, menim, da je tudi z nekaj dlakicami popolna!!!!

Mogoče bi morala probati drugače, a zaenkrat mi to odgovarja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: britje intimnih predelov
18.3.2006 21:47:49   
smrka
Jest si zdepiliran bikini predel, ostalo pa s skarjicami, pa mal z ziletko "spodaj". Na golo obrite sploh ni priporocljivo v casu nosecnosti, ker dlake pravjo da zadrzijo bakterije.. no nevem. Sem si pa parkrat obrila, pa me je svrbel kot nevem kaj, tako da to zame ne pride vec v postev.

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: britje intimnih predelov
19.3.2006 7:50:29   
tanaja*
Jst si ne predstavljam, da ne bi bila depilirana

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: britje intimnih predelov
20.3.2006 14:29:35   
Anonimen
Jaz si tudi brijem samo bikini predel.

(odgovor članu tanaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: britje intimnih predelov
20.5.2011 9:33:35   
slutnja
in kok depilacija boli.. jst se nagibam k tem ker se mi neda brit vsake 3 dni, in sm se odlocla da grem k kozmeticarki, sam me je tok strah da ne vem,... te bolecine pac ne prenasam najbolje, ze ko pulim obrvi jokam...od bolecin,.

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: britje intimnih predelov
20.5.2011 9:47:50   
zmajaz
Vsekakor boli - pa ne tako, da se ne bi dalo zdržati in vsekakor manj, kot da si voskaš sama. Mene bolj kot ta bolečina pri voskanju moti to, da se mi potem dlačice vraščajo, zato sem raje prešaltala na laser.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: britje intimnih predelov
20.5.2011 11:08:12   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: tanaja*

Jst si ne predstavljam, da ne bi bila depilirana


Enako, ni boljšega občutka kot biti brez nadležnih dlačic user posted image  (tudi moj se strinjauser posted image )

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: britje intimnih predelov
20.5.2011 11:11:43   
sakuL
jaz se obrijem sama, niti si ne upam da bi me obril fant user posted image
tako mi je lepše in obljše, je pa res da je to treba poj vsak drugi dan delat, čene je že user posted image user posted image čist preveč dela user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: britje intimnih predelov
23.5.2011 18:24:45   
honey
Jaz se depiliram že nekje 2 leti in si sploh ne predstavljam več, da ne bi bila zdepilirana. Tudi med nosečnostjo sem se redno depilirala in tudi 3 dni pred porodom sem šla. Sicer je bolelo kot 100 user posted image , ampak se je splačalo user posted image Zdaj sem se opogumila in se podepiliram tudi pod pazduhami user posted image user posted image user posted image Joj, kako je to fenomenalen občutek user posted image user posted image user posted image Ne rabim non-stop z britvico stati pod tušem, da lahko oblečem majico s kratkimi rokavi.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?