|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tekoči organski odpadki
6.6.2011 21:04:23   
Poka
Imam en problem, kam naj s tekočimi organskimi odpadki, npr. ostanki juh, olja, kis... V WC se ne sme metat, vedno pa tudi nimam na voljo odpadne posode, da bi to shranila notri. Pa če se že ločuje odpadke, kam to sploh gre? V smetjak z organskimi odpadki olja ne smejo - kam potem? A se lahko vrže to na kompost?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tekoči organski odpadki
7.6.2011 15:45:00   
Freya88
Po resnici? V WC... pa pssst;)

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tekoči organski odpadki
7.6.2011 15:47:49   
Felicita
kokr jest vem nej bi uporabljeno olje šlo med nevarne odpadke - v zbiralnike. čeprov ne poznam nobenega k bi po pol leta olje zbiral in ga potem tja peljal.

jest osebno ga zmešam z detergentom za posodo in mal vroče vode pa gre... v wc ali celo odtok.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tekoči organski odpadki
7.6.2011 16:57:34   
Dashenka
V WC in to brez slabe vesti user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tekoči organski odpadki
7.6.2011 20:13:11   
ajataja
nekaj v WC nekaj v odtok

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tekoči organski odpadki
8.6.2011 7:35:38   
Saša27
v WC

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tekoči organski odpadki
8.6.2011 7:55:00   
nananaja
Juhe in kis za moje pojme niso tak problem, olje pa naj bi se zbiralo in oddalo kot odpadno olje. Poznam kar nekaj ljudi, ki olje zbirajo in ga oddajo v zbirnih centrih, tudi mi ga, manjše količine pa tudi gredo v odtok. So pa tudi ljudje, ki ga predelajo v gorivo za dizelske motorje, naprimer starejše avtomobile ali traktorje.

Z ločevanjem odpadkov v gospodinjstvu je veliko dela in predvsem je preba organizirati prostor zanje.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tekoči organski odpadki
8.6.2011 7:59:40   
ALWAYS LARA
zakaj pa naj bi zlivala v wc? v lijak zliješ ap je a ne. v wc nikol ne zlivam mastnih zadev, ker ga ne pomivam z vročo vodo.
na koncu gre vse al iz odtoka al pa wcja v isto kanalizacijo

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tekoči organski odpadki
8.6.2011 21:19:25   
Poka
Sej sem jaz tudi prej metala v WC, po resnici povedano... Čeprav sem se na srečo navadila kuhati ravno toliko kot se poje, pa cvrem skoraj ne.

Ampak sem pozabila povedat, da moram zdaj nujno z oljem nekam drugam in sploh z  ostanki, ker so menda v čistilni napravi neki mikroorganizmi, ki lahko "crknejo"...

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?