|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barbike so shujšale ...
5.12.2011 12:57:31   
Anonimen
Tamala je imela rojstni dan in ker si je zaželela oblekic za barbike, sem se spomnila, da imam pri mojih doma še skrbno zapakirano škatlo z mojimi barbikami in kar nekaj oblekicami ... no in sem se odločila da jih ji podarim (ker sem lepo pazila na njih in so res lepo ohranjene) ... no jih ji podarim, tamala srečna do neba ... in potem se igrava z "mojimi" in njenimi barbikami, jih preoblačiva in kaj ugotovim ... da so barbike z leti shujšale ... stare oblekice so prevelike tanovim barbikam in tanove premajhne tastarim barbikam. Zdaj pa ne vem ali je to pač način varčevanja z materialom ali pa so barbike shujšale, ker so morale tudi manekenke na modnih brveh ... kdo bi vedel ... user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barbike so shujšale ...
5.12.2011 13:06:07   
Hope2
Pred 20 ali 30 leti ni skoraj noben hujšal, zdaj pa že vsak, ne vem zakaj še ne bi smela barbikauser posted image . Pa upam, da ji nisi dala še kena zraven, ker sta se ločila user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barbike so shujšale ...
5.12.2011 13:06:46   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barbike so shujšale ...
5.12.2011 13:11:59   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Zdaj pa ne vem ali je to pač način varčevanja z materialom ali pa so barbike shujšale, ker so morale tudi manekenke na modnih brveh ... kdo bi vedel ... user posted image




Ja, MIND CONTROL je treba izvajati od malega.

Če že govorim o tem, se spomnite reklame Donatelle Versace za H&M- pa kakšna je to reklama?? Kakšno je to sporočilo??
http://vigilantcitizen.com/latestnews/donatella-versace-mind-control-handler-in-hm-ad/

Preberite!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barbike so shujšale ...
5.12.2011 14:48:27   
ronja
ja, kako pa češ navadit male punčke, da morajo bit suhcene in lepe, če ne s suhim modelom? In če se trend spreminja na dol, da je danes lepo samo vse, kar je pod 5o kil, potem morajo bit temu primerne tudi barbike, ne?user posted image
Poglej že tu na rr: debelost se enači z zanemarjenostjo, veliko tistih, ki nimajo problemov, je prepričanih, da je to edina prava pot in človek ne more lepo živet s kako kilco viška za hude čase, itd... Da to pomeni, da se ne cenijo, da se človek nikakor ne more počutit ok v bolj baročnem telesu, bognedaj, da bi taka punca oblekla kaj oprijetega, minike še pogledat ne sme, ker se človek MORA oblačit "postavi primerno"... Absolutno mora shujšat, čim ni po jusu...
Meni je to čisto mimo! (pa nimam nekih problemov s kilami - trenutno jih imam res 68 pri 168 cm, ampak niso vse mojeuser posted image ), ampak se mi zdi, da smo pač različni in naj živi različnost. Če zadeva meji na nezdravo, je seveda treba kaj naredit, ampak zaradi kake kile viška pa se mi zdi, da jo je včasih še dobro met - ko kaj zboliš, recimo...

Pa upam, da ji nisi dala še kena zraven, ker sta se ločila

Zdaj ga ona toži za višjo preživnino in mu ne pusti videt otrokauser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barbike so shujšale ...
5.12.2011 15:19:33   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ja, kako pa češ navadit male punčke, da morajo bit suhcene in lepe, če ne s suhim modelom? In če se trend spreminja na dol, da je danes lepo samo vse, kar je pod 5o kil, potem morajo bit temu primerne tudi barbike, ne?user posted image



Jaz pa mislim, da se s tem že mal pretirava. Naš fant se igra z avti in kaj zdaj, če je avto velik, pomeni da bo materialist in bo mahjnen na avteuser posted image .
In potem imamo vseeno vedno več debelih otrok. Namesto da otroka mučijo z dieto, mu pa naj raje barbiko porinejo v roko. Jaz se sicer nisem nikoli igrala z barbikami, niti ene nisem imela, sem pa videla kar nekaj otrok- manija na barbike- zdaj so najstnice, pa nobena nima nobenih anoreksičnih motenj, niti kakih drugih prehranjevalnih. Ena igrača sigurni ni kriva za motnje prehranjevanja, bolj so krivi starši, vzgoja, okolje, ki vsak dan v vsakem mediju, na vsakem vogalu bombandira s tem kaj je zdravo, kaj redi, kaj hujša....vsaka mama z vzgledom oz njenim hujšanjem- odrekanjem več škode naredi otroku, kot pa ena suha barbika.



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barbike so shujšale ...
5.12.2011 17:30:11   
ronja
Ne, ni problem v tem, s čim se otroci igrajo - problem je, če delajo samo še modele velikih avtov, ne bi pa nikjer več našla modelčka enega hrošča ali axa. Samo zaradi avta ali barbike otrok že ne bo ratal ne materialist ne anoreksičarka. Vseeno pa ni prav manipulirat malih glavic.
okolje, ki vsak dan v vsakem mediju, na vsakem vogalu bombandira s tem kaj je zdravo, kaj redi, kaj hujša...

Seveda. In k temu okolju spadajo tudi vedno bolj suhe igračeuser posted image .

Se pa absolutno strinjam, da ni prav, da starši prelagajo odgovornost, češ da so otroci, kakršnikoli že pač so, zato, ker jih je okolje tako naredilo, saj imamo vseeno sami navečji vpliv.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barbike so shujšale ...
5.12.2011 17:40:01   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: posh

Če že govorim o tem, se spomnite reklame Donatelle Versace za H&M- pa kakšna je to reklama?? Kakšno je to sporočilo??
http://vigilantcitizen.com/latestnews/donatella-versace-mind-control-handler-in-hm-ad/

Preberite!!!!


no mene pa reeees zanima kaj je s to reklamo, sem prebrala ampak ne vem kaj nej bi z njo dosegla razen, da pač dvigne nekaj prahu? Ker meni je tko odbijajoča ta reklama, da mi na kraj mozga ne pade, da bi kej od nje kupila, še h&m se mi je mal zameru - pa skor skor dvomim, da si je h&m želel to doseči user posted image al kaj

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barbike so shujšale ...
5.12.2011 17:42:28   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: nusi

IZVIRNO SPOROČILO: posh

Če že govorim o tem, se spomnite reklame Donatelle Versace za H&M- pa kakšna je to reklama?? Kakšno je to sporočilo??
http://vigilantcitizen.com/latestnews/donatella-versace-mind-control-handler-in-hm-ad/

Preberite!!!!


no mene pa reeees zanima kaj je s to reklamo, sem prebrala ampak ne vem kaj nej bi z njo dosegla razen, da pač dvigne nekaj prahu? Ker meni je tko odbijajoča ta reklama, da mi na kraj mozga ne pade, da bi kej od nje kupila, še h&m se mi je mal zameru - pa skor skor dvomim, da si je h&m želel to doseči user posted image al kaj





Sej ti vse piše, česa ne razumeš?

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barbike so shujšale ...
5.12.2011 17:45:35   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Se pa absolutno strinjam, da ni prav, da starši prelagajo odgovornost, češ da so otroci, kakršnikoli že pač so, zato, ker jih je okolje tako naredilo, saj imamo vseeno sami navečji vpliv.




Že, že, samo kaj ko so že starši zmanipulirani.
Vem, to so že druge vode, ampak se zelo premalo zavedamo, kako smo zbombardirani z subliminalnimi sporočili, pravzaprav se jih ne zavedamo.
Samo v to tematiko se je treba malo poglobit.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Barbike so shujšale ...
5.12.2011 17:49:12   
posh
nusi, ne gre za dvigovanje prahu. Gre za skrita sporočila, ki se jih ne zavedamo, nas pa manipulirajo.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Barbike so shujšale ...
5.12.2011 17:49:50   
noranate
Še dobro, da pri naši hiši barbika ni "dobrodošla" user posted image . Štartal smo z baby bornom, nadaljujemo pa z roxanne. Je vsaj kaj v roke prijetuser posted image .

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Barbike so shujšale ...
5.12.2011 17:58:24   
TomTaylor
Moj je pa ugotovil, da imajo manjše JOŠKE!..No, to mi je pa všeč pri barbikah - da niso vse joškasto prsate.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Barbike so shujšale ...
5.12.2011 18:01:20   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: posh

nusi, ne gre za dvigovanje prahu. Gre za skrita sporočila, ki se jih ne zavedamo, nas pa manipulirajo.



to že, ampak nekaj vpliva na naše vedenje bi pa morala imeti (sicer, če veš, da gre za skrita sporočila in ne gledaš reklame sproščeno a vseeno doseže efekt?)  Logično bi bilo, da te reklama spodbudi, da greš in nekaj kupiš - zdej na kakšen način te reklama do tega pripravi je drugo. Ampak a je to sploh bil namen te reklame, glede na to kaj ljudje pišejo spodaj - in večinoma se zgražajo me res zanima kakšen je bil namen. Meni recimo je bila reklama pač čudna, scene mi niso bile všeč, v bistvu se mi je zdela neumna. Kar bi bilo koristno vedet je, katera sporočila naj bi se skrivala znotraj te reklame oz. kaj naj bi pri nas izzvala.

huh z barbikami sem pa čist out, samo vem , da so bile že prej dolgonoge in namazane in dolgolase, pa joške so tudi imele kar konkretne user posted image . Zdej imam pa samo fantke, pa ne poznam teh modernih barbik.


< Sporočilo je popravil nusi -- 5.12.2011 18:03:04 >

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Barbike so shujšale ...
5.12.2011 18:50:06   
posh
nusi, ti bom poskusila odgovorit, le zdaj moram otroke nahranit in spravit spat.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Barbike so shujšale ...
5.12.2011 19:14:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ena igrača sigurni ni kriva za motnje prehranjevanja, bolj so krivi starši, vzgoja, okolje, ki vsak dan v vsakem mediju, na vsakem vogalu bombandira s tem kaj je zdravo, kaj redi, kaj hujša....vsaka mama z vzgledom oz njenim hujšanjem- odrekanjem več škode naredi otroku, kot pa ena suha barbika.


Drži.
Nobena igrača ni tako slaba, da bi lahko pokvarila dobro vzgojo sama po sebi.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Barbike so shujšale ...
5.12.2011 22:28:00   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Moj je pa ugotovil, da imajo manjše JOŠKE!..No, to mi je pa všeč pri barbikah - da niso vse joškasto prsate.


Ne, meni je pa všeč, da so cizate !user posted image user posted image user posted image

... v bistvu so meni barbike ... nagravžneuser posted image , ne vem zakaj, morda zaradi izgleda ali pa zato ker se jih pri nas valja vsaj petindvajset !user posted image ...kdo bi vedel

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Barbike so shujšale ...
6.12.2011 8:46:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Moj je pa ugotovil, da imajo manjše JOŠKE!..No, to mi je pa všeč pri barbikah - da niso vse joškasto prsate.


Ne, meni je pa všeč, da so cizate !user posted image user posted image user posted image

... v bistvu so meni barbike ... nagravžneuser posted image , ne vem zakaj, morda zaradi izgleda ali pa zato ker se jih pri nas valja vsaj petindvajset !user posted image ...kdo bi vedel


imaš pa cel harem doma, pa še nisi zadovoljen user posted image

(odgovor članu muco)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Barbike so shujšale ...
6.12.2011 10:25:13   
TomTaylor
za mucota imajo premajhne joške.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Barbike so shujšale ...
6.12.2011 11:23:23   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: nusi

Kar bi bilo koristno vedet je, katera sporočila naj bi se skrivala znotraj te reklame oz. kaj naj bi pri nas izzvala.




No pa dajmo,
težko je to zadevo opisat v enem postu. Mind Control je že izvajal dr. Mengele v Auschwitz-u. Mi smo preko medijev- predvsem preko tv-ja izpostavljeni predvsem desenzibilizaciji (sex, nasilje, nenormalni medčloveški odnosi, v filmih so negativci prikazani kot junaki, itd.). In že otroci so izpostavljeni temu v risankah...
Omenjena reklama je polna simbolov, ki človeku, ki se tega ne zaveda, podzavestno deluje preko že omenjenih subliminalnih sporočil. Donatella je v reklami prikazana kot "handler", torej nekdo, ki upravlja z drugimi.

Natančno si poglej scene: ženske, prikazane kot lutke, marionete, kjer nekdo drug vleče vrvice, kaj hoče povedat: da naj ne mislimo s svojo glavo, naj nas nekdo drug vodi;
ženska, ki hodi kot hrček v tistem obroču naprej in nazaj (kot handler ukaže), spet nakazuje manipuliranje, ter gonilno silo;
Po Donatellini hiši kamere, ki spremljajo vsak korak marionet.. dezorientirane ženske in na koncu stavek: my house, my rules, my pleasure. Torej je ona tista, ki ima vse pod kontrolo.
Mogoče zveni to vse skupaj kot lari fari, težko mi je zdaj celotno zadevo opisat, tega je malo morje povsod. Ampak zamisli koliko mladih žensk je videlo reklamo in čakalo da "vdrejo" dobesedno v H&M in poberejo najboljše kose, in si ni belilo glave kaj v reklami nakazujejo, celo všeč jim je bila!

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Barbike so shujšale ...
6.12.2011 11:46:09   
alda
Točno kot je Posh napisala!!
pa še to:
T.i. nasveti so prisotni že povsod, le da so tako fajn zakamuflirani, da nam v bistvu sporočajo, da če ne bomo imeli tega nebomo In oz. nam bo manjkalo nekaj zelo pomembnega za nas.
npr: odkar jem uno a.... sem bolj samozavestna,
halo?
a prej nisi bila samozavestna samo zato, ker te je včasih napenjalo?
ma ne vem...razsvetlite me drage moje, kako lahko pride do tega ...

pa da se razumemo: sem čist obična pupa user posted image user posted image tako, da nisem niti približno neki "special edittion", ampak vseeno pa mislim, da bi pa samozavest izgubila zaradi tega ,ker me napenja user posted image ...res ne razumem


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Barbike so shujšale ...
6.12.2011 11:58:35   
noranate
Tale Donatella je pa uff, kot iz noči čarovnic. Je pa barbika vseen lepša user posted image .  Se pa strinjam z vsem, kar je napisala posh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Barbike so shujšale ...
6.12.2011 12:36:19   
Paštetka
Sem vprašala hčerkico dva dni nazaj kaj si želi, da bi ji Božiček prinesel. Vedno je bila fuuuul skromna. Zdaj pa reče: Barbiko. Češ, da bi ona tudi imela, ker nima še nobene. Sva se z možem samo pogledala, da res da nima nobeneuser posted image .
No,saj jih tudi jaz kot dete nisem imela, in zdaj sploh nisem pomislila, da bi lahko hčerki kupila. Tako da gremo novim izzivom nasproti. user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 6.12.2011 12:42:56 >

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Barbike so shujšale ...
6.12.2011 13:03:19   
ronja
Ne sekiraj se, ronja si jo je tudi želela, ker so jo mele vse ostale punčke, jo je dobila in zdaj je ne povoha, je po moje najmanj uporabljana igrača. Stran je sicer ne pusti dat (ampak to ne pusti tudi starih vstopnic za zoo, lutke, sploh nobenega listkauser posted image , kamenčka,... je mal hrček - po mamiciuser posted image ). Skratka: jaz sem se ravnala po tistem: ne delaj iz tega nekega big deala, ker si bo samo še bolj želela. Ko si je zaželela in parkrat izrazila željo, je dobila za naslednji praznik in potem je bilo to aktualno mogoče par dni, od takrat naprej pa lepo spijo v škatli za čevljeuser posted image . Meni je pa tudi ok, ker je mehke pupe ful lažje oblačit kot pa barbike (sama sem tudi imela dve, s katerimi se nisem nikoli igrala - sem ju pač dobila in potem naprej podarila enemu fantku, ki jih je zbiral).user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Barbike so shujšale ...
6.12.2011 13:10:12   
Anonimen
Ja saj jaz sem si tudi kot otrok želela barbike, ker jo je imela ena ful kul sošolka ... no pa sem jo dobila, samo sem ji potem več ali manj samo oblekice kvačkala in šivala, pa hiše sem ji iz kartona delala, s samo punčko se pa nisem kaj dosti igrala ... No naša tamala je pa pri treh (3!) čist ušvasana na to punčko ... hodi spat z njo, preoblečt ji jo sicer še ne uspe čisto, tako da tu ji moram pomagat pa ji frizure delat, ona se pa igra z njo na ta način, da prime barbiko in mdvedka in potem imata onadva dialog ... barbika je itak najlepša princeska, medvedek pa princ in pol se lahko tudi po eno uro pogovarja sama s seboj kako je princeska vesela, da vidi princa, da ga je zelo pogrešala, pa da jo je zlobna kraljica ugrabila, pa tako naprej in naprej in naprej ... res lahko samo poslušaš in crkuješ zraven od smeha user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 6.12.2011 13:11:28 >

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?