|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mnenje o dr.KOLARIČ Jelki
14.12.2005 14:49:51   
magnolija
Lepo vas prosim, če katera pozna to ginekologinjo in kako ste z njo zadovoljne!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mnenje o dr.KOLARIČ Jelki
14.12.2005 16:29:10   
soncece24
poznam njenega brata (brez heca), samo to ti verjetno ne koristi user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mnenje o dr.KOLARIČ Jelki
14.12.2005 16:47:13   
magnolija
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mnenje o dr.KOLARIČ Jelki
14.12.2005 20:28:10   
aneja1
Jaz jo imam, oz. tudi moja mami in sestra.

Sem zelo zadovoljna z njo, me je tudi celo nosečnost spremljala in nimam pripomb nad njo. Tudi pri vsakem obisku mi je delala ultrazvok, tudi partner je lahko bil prisoten.

Kar se mi pa ni dopadlo, je pa sestra, je vedno slabe volje, niti enkrat nobenega nasmeška, vse ji gre tako teško iz ust. No zdaj je sicer šla v porodniško, tako da ni panike.

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mnenje o dr.KOLARIČ Jelki
14.12.2005 20:54:25   
superfly
same pohvale. se podpišem pod anejin post.
jaz sem imela rizično nosečnost in ves čas budno bdela nad menoj, ampak nikoli ni paničarila, povedala mi je vse kar moram vedeti, da je nosečnost potekala varno do konca. je res tak bolj zadržan tip ženske, ampak jaz želim dobrega zdravnika in ne še ene prijateljice in kričave babnce user posted image Medve sva se super poštekali in sem ji res hvaležna za vso skrb. Kar se sestre tiče, pa se men ni zdela tak napačna, pač bolj tiha.

Pa tud par zdravnikov mi jo je pohvalilo, da obvlada svoje delo in ji lahko mirne duše popolnoma zaupam. in sem ji, in je bilo vse ok.

tud pr nas jo ima skor cel ženski del familije in smo vse zadovoljne user posted image

lps

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mnenje o dr.KOLARIČ Jelki
15.12.2005 14:49:05   
ninocka
Je bla ze zadnjic debata o njej (sam na drugem forumu):
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=716916&mpage=1&key=kolaric&#716916


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu superfly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mnenje o dr.KOLARIČ Jelki
15.12.2005 15:08:19   
magnolija
Ej, ninocka, hvala lepa, sem prebrala kar je bilo tam napisano, ne vem kak to, da sem spregledala to zadnjič.
Full sem potolažena, da vidim, da ni imela sam slabega dneva, ko je mene v jok spravla, ampak vidim da taka pač je, jaz pa sem že tko in tko preveč cmerava, da se bom pustila tu še od nje žalostit.
Bom jo kar zamenjala, sam ne vem al naj počakam na izvide al kr zaj menjam.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mnenje o dr.KOLARIČ Jelki
15.12.2005 15:38:04   
lana38
A je zo ta zdravnica, ki dela tudi v Bolnici Ptuj? Če je ta, katero mislim, bi lahko rekla, da ni ne vem kako prijazna. Jaz imam moškega G in sem zelo zadovoljna z njim. Prej sem imela dr. Kolar Tatjano, pa je bila prav zoprna. Včasih sem se počutila, kot da stojim v ordinaciji po kazni, ni mi rekla niti naj se vsedem. Zdaj pa hodim k dr. Lukmanu.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mnenje o dr.KOLARIČ Jelki
15.12.2005 15:46:38   
magnolija
Ne vem, če dela tud v bolnci Ptuj, jo imam komaj dobri dve leti, pa še to sem bolj redko pri njej, zdaj pa je šla predaleč.
Saj jaz se lahk vsedem, čeprav bi mi bolj pasalo, da bi kr pri vratih ostala, pa če bi bla sila, kr ven pobegnila.user posted image
Zdaj že iščem kako bolj po mojem okusu.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mnenje o dr.KOLARIČ Jelki
22.8.2011 15:38:13   
chianti
tudi jaz sem jo zamenjala, ker ima res nečloveški odnos. pa tudi glivic mi v pol leta ni znala pozdraviti. sedaj ko sem noseča, sem pri dr. Mauriču in bolj zadovoljna ne bi mogla biti. lp :)

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mnenje o dr.KOLARIČ Jelki
22.8.2011 15:39:30   
chianti
aja pa še to..mojo mamo je hotela pri 33ih letih sterilizirati, ker je imela že dva  otroka :)

(odgovor članu chianti)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?