|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obsevanje in otrok
4.11.2011 17:22:11   
malaMravljica
Upam, da mi bo kdo znal odgovoriti na mogoce ne tako pogosto vprasanje.

Ko je odrasla oseba obsevana zaradi raka me zanima kako je z obiski v bolnici z otrokom. Ali je za otroka nevarno zaradi sevanja, ker to so po mojem skromnem poznavanju te teme kar mocna obsevanja, mali otrok pa je se zelo nezno bitje.
Vem, da novorojencek ne sme priti v stik s tako osebo se kaksen teden po terapiji, kaj pa dvoletnik in obsik v bolnici? Mogoce kdo kaj ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obsevanje in otrok
4.11.2011 17:40:18   
razglednica
to tudi mene zanimauser posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obsevanje in otrok
4.11.2011 18:25:37   
MioBambino
Morda ne bi bilo slabo vprašati pediatra in osebja na oddelku, kjer poteka obsevanje.
Jaz otroka ne bi izpostavljala po nepotrebnem.
Kaj pa, ko bi otroka pokazala skozi okno? Imate to možnost?

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obsevanje in otrok
4.11.2011 18:35:36   
tažana
Jaz sem bila v podobni situaciji. Pa sem vprašala zdravnika, ki je obseval. Dobila sem navodilo naj bi prvi dan po obsevanju, obsevani in otrok ne imela stikov potem pa lahko. V našem primeru je šel tako ali tako "obsevani" domov tako da smo bili po enem dnevu spet skupaj. user posted image



(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obsevanje in otrok
4.11.2011 21:21:51   
KT
Kot že rečeno, prvi dan po obsevanju naj bi obsevani ne imel nikakršnih stikov z ostali, najsi bodi odraslimi ali otroki, potem pa mirno.

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obsevanje in otrok
5.11.2011 10:17:26   
malaMravljica
Punce, ki ste mi odgovorile, 1000 krat vam hvala in naj nikoli ne pridete v to situacijo.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?