|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lidlov sokovnik?
8.11.2011 19:28:14   
niwci
 V Lidlu bojo zdej meli tale sokovnik http://www.lidl.si/cps/rde/xchg/lidl_si/hs.xsl/12549.htm pa me zanima, če ga katera že pozna. Moja sestra ima tisti Power Jujcer in se mi zdi da je po posnetku čist isti temu. Zanima pa me predvsem ali je res tako dober in če res tako stisne ven sok, tudi iz zelenjave.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lidlov sokovnik?
10.11.2011 15:00:21   
Matkurja
Hm. Jaz ga imam. Zapakiranega v škatli. Moji mami se je dopadel in je kupila enega zase, nato pa ga brez vprašanja kupila tudi meni za rojstni dan.
Ko sem bila pri njej na obisku, sem ga uporabila dvakrat. Ampak potem je obakrat ona počistila vse za mano, jaz sem spila samo sok user posted image
Saj sok pride fajn, sploh, če je iz domačega sadja in zelenjave. Ampak čiščenja je pa ful. Pa se mi zdi, da gre tudi veliko dobrih vlaknin v nič, ker je škatla z "odpadki" precej polna.
Ko bom dobila svojo kuhinjo (kmalu) ga bom tudi sama včasih uporabila. Če se mi bo pol dalo čistit, pa ne vem. Saj bi ga prodala, ampak se tega ne dela, ker je bil za darilo, pa tudi noben ga ne bi kupil verjetno.

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lidlov sokovnik?
10.11.2011 15:31:41   
Hope2
Tega ne poznam, mi imamo philipsovega. Pa vseeno, ni ga sokovnika, ki bi ves sok ožel, vedno ostane dokaj veliko pulpe in tudi nekaj soka, vlaknin v smeteh. Ampak mi to rešujemo tako, da nekaj pulpe damo nazaj v sok- zgostimo sok, ali pa to pulpo spečem v biskvitu- muffinih- pridejo precej bolj sočni. Zelenjavno pulpo pa lahko zakuhaš v juhe ali omake. Če si želiš vsaj malo omiliti čiščenje, potem daš v zbiralnik vrečko in tako vsaj 1 psoodice ne rabiš pratuser posted image .
Če gledaš iz druge plati pa ravno strupi oz škropiva so v vlakninah in olupkih, tak da tudi vlaknine niso pol več tako zdraveuser posted image

Mi sokovnik včasih rabimo vsakodnevno, včasih pa tudi po cel mesec ali celo 2  sameva, ampak imeli pa ga bomo vedno, bi nam kar manjkalouser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 10.11.2011 15:32:35 >

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lidlov sokovnik?
15.11.2011 17:30:19   
shaania
Moja soseda ga ima in je kar ok oz. se mi zdi, da dobro soči. Je pa res veliko čiščenja - tako kot pri vseh ostalih sokovnikih.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lidlov sokovnik?
16.11.2011 8:55:03   
niwci
Ma jst sem ga kupla in nisem preveč zadovoljna. Sej če nebi probala drugih, bi mi najbrš bil OK. Umes pride malo preveč koščkov in se mi zdi, da neki sadja malo slabo zmiksa... Drugači je pa vredu. Je lušen, praktičen... Čiščenja je lih tolko kot pri ostalih :)
Zdej ga pač imam, sam če bi ga prej probala, bi se raje odločla za Powe Jujcer.

(odgovor članu shaania)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?