|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Božični piškotki
9.11.2011 9:28:07   
LittleSun
Pozdravljene
Ker sem pri pečenju še bolj "zelena" bi rada do božiča naštudirala nekaj drobnega peciva. Zelo bi bila vesela kakšnega recepta in predvsem nasveta. Naprimer zadnjič sem delala marmeladne žepke, ampak mi je skoraj pri vseh stekla ven marmelada, torej kako si pomagate da ostane noter, s čem jih postiskate. Bila bi vesela tudi kakšnega recepta za medenjake.

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Božični piškotki
9.11.2011 9:46:55   
sunny24
Oj!
Te marmeladne žepke jst potem skupi dam z vilco, tko da fajn pritisnem na rob. Drugače pa jst za božič spečem kake cimetove piškote, vaniljeve rogljičke, kokosove piškote, ene prov navadne, pol pa še kake če se mi lih da-medenjake ponavadi. user posted image

Delam pa po teh receptih:

Medenjaki:

http://www.kulinarika.net/recepti/9624/sladice/medenjaki/

kokosovi:

http://www.kulinarika.net/recepti/1697/sladice/kokosovi-piskoti/

Navadni:

1 kg moke
margarina in pol
5 jajc
1 pecilni prašek
30 dag sladkorja
malo soli

Zmešaš v gladko testo, razvaljaš in izrežeš piškote. Pečeš na 180C do zlatorjave barve.

VAniljevi rogljički

20 dag margarine
25 dag moke
10 dag zmletih mandeljev (jst dam lešnike, ker so bi boljši)
7 dag sldkorja v prahu
1 vanilin
10 dag sladkorja v prahu in 1 vanilin za potresanje

V moki razdrobiš margarino, dodaš ostale sestavine in zgneteš v krhko testo. Naj počiva pol ure. NArediš svaljke in oblikuješ v rogljičke. Ko so pečeni, jih potreseš s pomešanim sladkorjem v prahu in vanilinom. Pečeš na 180C, švoh 15 minut.

Cimetovi:

30 dag moke
1/2 pecilnega praška
15 dag margarine
10 dag sladkorja v prahu
1 vanilin
1 jajce
1 rumenjak
noževa konica cimeta, zmeltih klinčkov, naribane limonine lupinice

Moko preseješ s pecilnim in v njen zdrobiš margarino in dodaš še ostale sestavine. Naj počiva pol ure na hladnem. Razvaljaš (ne preveč na tanko) in z modelčki izrežeš piškote. Pečeš nekje na 180C do 15 minut oz do svetlo rumene barve.




< Sporočilo je popravil sunny24 -- 9.11.2011 9:48:09 >


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Božični piškotki
9.11.2011 9:49:14   
sunny24
Ti piškoti so res na easy za nardit. user posted image   Upam, da sem ti kej pomagala user posted image

Pa veselo peko  user posted image

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Božični piškotki
9.11.2011 13:02:17   
TDTP
TUDI MENE ZANIMA TA TEMA! LETOS BI JIH RADA PODARJALA PRIJATELJEM IN SORODNIKOM IN ME ZANIMA ČE VSI TI NAVEDENI OBSTANEJO CC. 1 MESEC ENAKO DOBR IN OBSTOJNI, KER PEČT VSAK TEDEN RAVNO NEBI RADA! LP IN HVALA!

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Božični piškotki
9.11.2011 13:22:05   
Hope2
oprosti ampak 1 mesec star piškot jaz ne bi jedla nikoliuser posted image še manj, da bi ga komu podarila, bi me blo preveč strah, ad se bo kdo zagiftal- pol raje kupim.

Mogoče tu  še dobiš kako idejo, vsako leto teče ista debata. http://www.ringaraja.net/forum/Dajmo_%C5%A1e_tu-kak%C5%A1no_pecivo_boste_kaj_pekle_%C4%8Dez_praznike%3F/m_4607383/tm.htm

Jaz še nisem tak daleč, najprej RD torte moram ksoz dat, pol pa akcija za piškotiuser posted image

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Božični piškotki
9.11.2011 14:46:06   
sunny24
TDTP, ja vrjetno ostanejo, sam niso lih neki dobri več, ratajo mehki-po mojem no. JSt to napečem v 1 tednu na veliko (delam dvojne doze) in lih tko dam žlahti za NL, zravn pa še kak teranov liker in je. Pa itak daš vsakmu po cca 250g piškotov, to pa hitro gre user posted image   

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Božični piškotki
9.11.2011 15:15:33   
mateyka
bom jaz ene poiskala in nalimam recept kasneje - ki se nekaj tednov obdržijo v škatli. so pa iz takih sestavin, ki se obdržijo dalj časa..

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Božični piškotki
9.11.2011 15:29:42   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Pozdravljene
Ker sem pri pečenju še bolj "zelena" bi rada do božiča naštudirala nekaj drobnega peciva. Zelo bi bila vesela kakšnega recepta in predvsem nasveta. Naprimer zadnjič sem delala marmeladne žepke, ampak mi je skoraj pri vseh stekla ven marmelada, torej kako si pomagate da ostane noter, s čem jih postiskate. Bila bi vesela tudi kakšnega recepta za medenjake.

Hvala.



Po enem robu jih namažeš z beljakom in potem stisneš z vilico. Pa vsaka marmelada tudi ni najboljša za peko.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Božični piškotki
9.11.2011 16:15:03   
TDTP
No 1 mesec je maximum, bistvo je, da v kakih 14 dneh obhodiš vse sorodnike in prijatelje, rada bi jim pa dala čimbolj različne.  Drugače pa v trgovini mislim, da so kakšni piškoti več kod mesec, pa so vseeno še dobri - ja saj vem ti so z dodatki itd. Tile likerčki me tudi mikajo, ki ste jih omenile, drugače me pa letos nekam prijema za oreščke v medu, bi jih rada delala - te pa baje moram narediti že sedaj, da oreščki (orehi, mandeljni in lešniki) spojijo z okusom medu! A to pa drži ali sem spet mimo urezala?user posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
9.11.2011 17:55:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TDTP)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Božični piškotki
10.11.2011 5:45:44   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

kako so pa nase stare mame pekle, da so se obdrzali tudi po 1 mesec user posted image  vsaj moja stara mama tako dela... no, res je, da ubogi revcki tezko dozivijo 1 mesec, ker jih ze prej pojemo user posted image


Zdaj pač imamo razvajene ritiuser posted image , drugo pa je, da če piškot doživi 1 mesec, potem že ni bil dober niti prvi danuser posted image

Mogoče sem za na luno, ampak 1 mesec star piškot jaz ne bi nikoli nobenmu podarila. Noben me ne bo prepričal, da je katerikoli v tako dolgem času tako dober kot prvi dan. To je 4 tedne in v tem času že pozabiš kak je bil okus prvi danuser posted image . Še kupljeni polni kemije, stabilizatorjev... niso po 1 mesecu isti (če so odprti). Pa razvajene riti gor ali dol, 1 mesec je predolga doba za tako hrano. Še plesen se lahk začne delat- mogoče niti ne vidiš.
Piškoti niso umetnost in ne porabiš pol dneva za peko. Sem prepričana, da si vsak, ki ima namen dat darilo nekomu, lahko vzame tistih 30 minut čez vikend in speče piškote- ter podari kokr tolk sveže- vsaj 14 dni stare. Ampak dobro, sem pač za na lunouser posted image Se bom pa zdaj zamislila nad piškoti, če jih kdaj dobim v dar.

Pol se pa še zamislimo, gremo v trgovino, slaščičarno, gostilno... pa pričakujemo od vseh da dobimo najbolj sveže stvari- najbolj direkt iz drevesa, vrta, pečice... pa bemtimo tule na RR, kak ni lepo, sveže, kak je tam postana hrana......a ker si pa mi ne moremo vzet časa, pa bomo talali - podarili ljubljenim osebam stare piškoteuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 10.11.2011 5:50:38 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Božični piškotki
10.11.2011 7:57:35   
ronja
Hehe, metulj, ja, medenjaki naj bi se obdržali tako dolgo, ampak pri nas se že v otroštvu niso (pač moja mama je mela mene, pa še 2 sladkosnedauser posted image ). Sicer recimo angleži imajo tradicijo, da zgornji štuk poročne torte prihranijo in ga pojejo na 1. rojstni dan 1. otroka. Kar je lahko tudi čez 7 let (kot je bilo v primeru ene zelo priznane oblikovalke tort, je napisala v knjigi).

Sicer pa navadno podarjam še tople piškote, še ko sem jih dala babicam v p. so bili stari manj kot 3 ureuser posted image . Sem pač kampanjic in vse delam zadnjo minutouser posted image . Da bi se 14 dni prej spravila kekse delat - noben ne bi zdržal do takrat, bi jih že zvohali.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Božični piškotki
10.11.2011 9:01:27   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Piškoti niso umetnost in ne porabiš pol dneva za peko. Sem prepričana, da si vsak, ki ima namen dat darilo nekomu, lahko vzame tistih 30 minut čez vikend in speče piškote- ter podari kokr tolk sveže- vsaj 14 dni stare. Ampak dobro, sem pač za na lunouser posted image Se bom pa zdaj zamislila nad piškoti, če jih kdaj dobim v dar.




No ja, odvisno kakšne delaš, js se takšnih za pol ure dela niti ne lotim (razen z otrokom). Sicer se pa strinjam s tabo. Nikoli ne bi pekla pišotov 1 mesec vnaprej in takšnih podarjala, čeprav pogosto piše, da zdržijo tako dolgo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Božični piškotki
10.11.2011 9:27:37   
TDTP
Joj, zdaj pa že obžalujem ,da sem sploh kja takšnega napisala! Narediti moram namreč enih 20 paketkov keksov, kar je če dam vsakemu 250g - 5kg, kar ni malo! In ker tudi jaz rad kompliciram, bi rada naredila največ različnih! zadnjič sem delala za prijateljico za 30 roj. dan 7 kg mešanega pesiva in vse je bilo drobno! Npr: za jagode, sem porabila 5,5 ur časa, da sem jih naredila 3kg- mogoče se sliši smešno, ampak katera ne poiskusi delati to drobno pecivo nima blage veze kako dolgo traja!  V glavnem če bi bilo po moje bi vsak dan pekla, ampak ob mojih dveh vragecih, službe do 4-ih, si enostavno tega ne morem privoščiti! Aja pa najrajš bi naredila same rafaelo, jagode, gobice, cimetove kekse, orehove vetrnice, dvobarvne rogličke, lubenice itd.itd., ampak ne morem ker ne obstane več kod 1 tede. zato me je zanimalo kateri bi kaj obstali dlje in 1 mesec je bilo res pretirano, mislim, da bi jih lahko v 14 dneh razvozili okoli! in p.s. tudi moja stara mama jih je delala na testomat, pomočila v marmelado ali čokolado in kokos in so bili čez 14 dni, še vedno ok, je pa res, da so bili zaprti v plastični posodi.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Božični piškotki
10.11.2011 11:18:01   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Pozdravljene
Ker sem pri pečenju še bolj "zelena" bi rada do božiča naštudirala nekaj drobnega peciva. Zelo bi bila vesela kakšnega recepta in predvsem nasveta. Naprimer zadnjič sem delala marmeladne žepke, ampak mi je skoraj pri vseh stekla ven marmelada, torej kako si pomagate da ostane noter, s čem jih postiskate. Bila bi vesela tudi kakšnega recepta za medenjake.

Hvala.



Po enem robu jih namažeš z beljakom in potem stisneš z vilico. Pa vsaka marmelada tudi ni najboljša za peko.


res je, zato obstaja prou marmelada za piškote, ki je v vsaki trgovini.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Božični piškotki
10.11.2011 11:28:01   
tulpek
TDTP te razumem. Js se nad te umetnije, ki so kot sadje, še nisem spravila, ampak da je piškot lep je treba več časa. Js običajno zjutraj zamesim 2 ali 3 mase testa, potem pa čez dan delam, pa še en par rok si priskrbim. Lahko pa zjutraj narediš maso in zvečer, ko mali zaspijo naprej.. ampak se zna zavleči, če je kaj bolj natančnega.
Sem pa včasih pekla za praznike po 12 različnih vrst keksov, ampak  še ni bilo otroka. Pa ko delaš plan je fajn naštudirat, katere pečt sočasno, ker nekateri rabijo samo beljake, drugi samo rumenjake in da ti ne ostaja potem beljak npr.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Božični piškotki
10.11.2011 11:52:42   
TDTP
Ja tuplek, vem ogromno organizacije je potrebno! Ko sem pekla za prijateljico večjo količino, sem si tudi po 3 mase naredila na dan tako, da sem na posode morala pisati kaj je v kateri, da nisem pomešala, ker nekatero testo mora par ur stati v hlatilniku, masa za jagode pa celo čez noč! Pekla sem samo drobno pecivo  in sem cel teden bila za štedilnikom, pa sem vsak dan ob 12 ih hodla iz službe (kar žal sedaj ni več mogoče- več dela), no pol sem pa še dva dni čistila kuhinjo za sabo!user posted image (mletih orehov, kosos moke itd je bilo vsepovsod polno)
Ampak lepo pa zgleda, ko enih 7 različnih sort drobnega peciva daš na mizo- bi človek samo gledal!

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Božični piškotki
10.11.2011 11:57:55   
TDTP
oprosti tulpek, sem se malo zaštrikala, ko sem napisala tuplek! Gužva v službi!

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Božični piškotki
10.11.2011 12:16:45   
uškinamama
Iz ene mase (moka, jajca, maslo, sladkor, pecilni , vanilij a- najbolj obična kar jih je user posted image ) naredim različne oblike (smrekice, krogce, kroglice...) iz krogcev naredim kao linške, kroglice pritisnem , not dam marmelado in posujem s kokosom, ostale oblike pa oblijem s čokolado ali kako drugače pacam...da bi delala različne mase  - no wajuser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Božični piškotki
10.11.2011 12:26:54   
mateyka
OREHOVI ROGLJIČKI BREZ PEČENJA - držijo en mesec

http://www.kulinarika.net/recepti/5841/sladice/orehovi-rogljicki-brez-pecenja/

user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Božični piškotki
10.11.2011 15:36:26   
ronja
Evo, kako dolgo lahko delaš ene "navadne" kekse (in dejansko obstajamo optimisti (kreteni), ki se spravimo kaj takega početuser posted image )
http://bakeat350.blogspot.com/2010/09/so-just-how-long-is-it-going-to-take-me.html
Seveda ni treba dodat, da se ne držim zelo pametnega nasveta, da se ne spravi pečt piškotov en večer predno jih rabiš... Če se jih lotim ob 20h, sem še dobrauser posted image .

< Sporočilo je popravil ronja -- 10.11.2011 15:37:03 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Božični piškotki
10.11.2011 20:04:47   
TDTP
TAKŠNO DROBNO SEM DELALA, KI ŽAL NE OBSTANE TAKO DOLGO!
http://www.mojalbum.com/tdtp/moja-peciva-torte-itd/razlicno-mesano/19200244

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Božični piškotki
17.11.2011 17:31:05   
malaMravljica
Moja tasca dela najboljse bozicne piskote in lani sem vzela ene par, ki so res naj naj med njimi, sem jih poslikala in letos bom sla k njej gledat kako jih dela in si vse zapisat in poslikat. Je bila pa to tudi zelja mojega moza in zagotovo tudi zelja sina user posted image   no, ti so iz njene zbirke meni the best, upam da mi bo ratalo tudi meni kaj podobnega skupaj spravit.
user posted image

Ima pa moja tasca neke posebne sestavine, dobi nugat iz slascicarne, ker pozna lastnike in pravi, da je njihov najboljsi, kakau pa iz Svice, ker je baje tudi najboljsi. Jaz se imam pa za antitalent za peko in nimam pojma kako bom kaj skupaj spravla.


(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hranilne in zdravilne moči kopriv (recepti)
Koprive niso le nadležen plevel, temveč jih lahko uporabite tako v kuhinji kot pri zdravljenju številnih zdravstvenih te...
Kdaj lahko dojenčku ponudimo marelice? (+ ...
Sezona marelic se začenja in će imate doma dojenčka, ki ste mu začeli uvajati gosto hrano, je to sadež, ki ga lahko posk...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?