|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Računovodkinje v vrtcih - pomoč prosim
17.4.2012 9:53:19   
manner
Do januarja sem imela vrtec za hčerko brezplačen. Februarja sem prejela novo odločbo s katero moram plačati 10% cene. Včeraj so starše obvestili, da lahko sami prinesemo nove odločbe v vrtec, da čim prej naredijo poračune. Do sedaj se to ni dalo, ker so čakali na obvestila iz CSD-jev.
Ker je bila hčerka v mesecu februarju in marcu bolana (za en mesec skupaj) sem pričakovala manjši znesek položnice. Računovodkinja mi je rekla, da so do marca že izdali položnice in obračunali pristonost otrok. Ter da bom pač morala plačat polno ceno, kot da je hčerka hodila v vrtec. To pa se mi ne zdi prav.
Ali lahko še kaj naredim. Pač nisem jaz kriva, da od CSD-jev niso dobil odločb, pa tudi ko sem klicala če jo lahko sama prinesem so v vrtcu rekli, da ne.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Računovodkinje v vrtcih - pomoč prosim
17.4.2012 10:19:30   
Paštetka
Jaz bi pa vprašala, če že kaj veste, če se bo ta dan stavke odbil pri računu vrtca v celoti in ne samo za prehrano. user posted image

(odgovor članu manner)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Računovodkinje v vrtcih - pomoč prosim
17.4.2012 10:33:27   
saska27
Nisem računovodkinja, pa vseeno ... Mogoče si pričakovala ful opazno razliko, a je žal ne bo. Če otroka pol meseca ni v vrtcu, to ne pomeni polovico nižje položnice. Za en dan odstotnosti ti odštejejo manj kot 15 centov. V tvojem primeru to pomeni manj kot 4 evre.

(odgovor članu manner)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Računovodkinje v vrtcih - pomoč prosim
17.4.2012 10:42:39   
Najaa
Pri nas se odšteje pol evra kar je še vedno pljunek v morje. user posted image

(odgovor članu saska27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Računovodkinje v vrtcih - pomoč prosim
17.4.2012 10:44:37   
Paštetka
v mojem primeru bi to bilo cca. 10 eurov. user posted image

sicer ni ne vem koliko, lahko pa kupim otroku za to copate. user posted image

(odgovor članu saska27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Računovodkinje v vrtcih - pomoč prosim
17.4.2012 12:08:06   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jaz bi pa vprašala, če že kaj veste, če se bo ta dan stavke odbil pri računu vrtca v celoti in ne samo za prehrano. user posted image



Ne, ni še znano, kako bodo obračunali dan stavke.....

Po mojem mnenju pa ga ne bi smeli obračunati.......

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Računovodkinje v vrtcih - pomoč prosim
17.4.2012 12:45:27   
*pepelka*
Pri obračunu odsotnosti v vrtcu ti odštejejo le prehrano in še to le v %, ki jih plačuješ. To pomeni pri 1€, le 10c.

(odgovor članu manner)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Računovodkinje v vrtcih - pomoč prosim
17.4.2012 12:54:45   
pi*ka nogavička
Jaz sem pa ravnokar klicala v vrtec in mi je razložila, da se jutrišnji dan v celoti odbije od plačila.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Računovodkinje v vrtcih - pomoč prosim
17.4.2012 13:06:09   
manner
Sem si šla prebrat pravilnik, in res piše da se odšteje samo prehrana če otrok manjka zaradi bolezni. Tukaj pa res ni velike razlike. Hvala za odgovore.

(odgovor članu pi*ka nogavička)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Računovodkinje v vrtcih - pomoč prosim
17.4.2012 13:51:24   
kat von d
Moj sin je prejšnji mesec manjkal 10 dni od 22 delovnih dni in imam odštetih 3,10 eur-a, mislim user posted image res ni opazne razlike. Se mi pa dozdeva, da je enkrat ena vzgojiteljica rekla, da se bolj opazi pri plačilu, če otroka ni več kot polovico delovnih dni v vrtcu, nisem pa prepričana, če je to res.

(odgovor članu manner)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Računovodkinje v vrtcih - pomoč prosim
17.4.2012 14:02:30   
nananaja
Jaz bi pa dodala vprašanje, kako vam obračunajo račun za vrtec v tistih vrtcih, kjer poleti ali okoli novega leta zaprejo vrtec za nekaj dni?

Naš vrtec v poletnem času, ko imajo domača podjetja vsa kolektivni dopust, za največ en teden zapre vrata. Letos sem sem na obvestilu zasledila, da v tem času izvajajo vzdrževanje in čiščenje. In lani sem ugotovila, da so nam kljub okrnjenem poslovanju vrtca zaračunali plačilo glede na celotno ceno vrtca. V tem času namreč ne nudijo varstva za nujne primere, torej bi morali obračunati le dobre 3/4 cene, to pa tistim v višjih plačilnih razredih ne pomeni le nekaj evrov, znesek lahko preseže tudi čez 50€.

(odgovor članu kat von d)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Računovodkinje v vrtcih - pomoč prosim
17.4.2012 14:03:16   
poli*
Če manjka več kot 3 tedne (nekaj takega) v enem mesecu in želiš malce nižjo položnico je pri nas navodilo, da moraš prinesti potrdilo od ped.
Za en dan odsotnosti pri nas odštejejo 0,5€.

(odgovor članu kat von d)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Računovodkinje v vrtcih - pomoč prosim
17.4.2012 14:34:44   
lilip
Pri nas je prehrana za en dan 1,9€, torej ti, če si v 1. plačilnem razredu, za en dan odštejejo 19 centov.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
17.4.2012 16:21:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
17.4.2012 16:23:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nananaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
17.4.2012 16:28:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lilip)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Računovodkinje v vrtcih - pomoč prosim
17.4.2012 17:39:25   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Jaz bi pa dodala vprašanje, kako vam obračunajo račun za vrtec v tistih vrtcih, kjer poleti ali okoli novega leta zaprejo vrtec za nekaj dni?



Obračunajo dneve, ko je bil vrtec odprt.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?