|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako obleči 7 mesečnega otroka
21.3.2012 15:36:25   
lojtra1
Imam 7 mesecev starega otroka, pa me zanima koliko naj ga pri teh temperaturah oblečem. Zaenkrat mu dam bodi z dolgimi rokavi čez majico z dolgimi rokavi, žabice in še ene tanke hleče. Ko grem ven mu dam gor še trnerko zgornji del ter kapo in ga v vozu pokrijem z dekico - ali je to preveč?

Koliko pa ga napravite ponoči? Jaz mu dam pižamo, ter spodaj žabice in bodi z dolgimi rokavi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako obleči 7 mesečnega otroka
21.3.2012 15:39:08   
Kliki
po mojem je ponoči preveč oblečen.

Za ven pa je ok.

(odgovor članu lojtra1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako obleči 7 mesečnega otroka
21.3.2012 15:53:16   
Daschi
V redu je.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako obleči 7 mesečnega otroka
21.3.2012 15:56:25   
josephine27
moj ima 6m. pa ga oblečem enako kot ti samo žabic mu ne dajem pod pižamo.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako obleči 7 mesečnega otroka
21.3.2012 16:19:21   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: lojtra1

Imam 7 mesecev starega otroka, pa me zanima koliko naj ga pri teh temperaturah oblečem. Zaenkrat mu dam bodi z dolgimi rokavi čez majico z dolgimi rokavi, žabice in še ene tanke hleče. Ko grem ven mu dam gor še trnerko zgornji del ter kapo in ga v vozu pokrijem z dekico - ali je to preveč?

Koliko pa ga napravite ponoči? Jaz mu dam pižamo, ter spodaj žabice in bodi z dolgimi rokavi.


Kapo bi jz zamenjala s trakom. Pa s pokrivanjem ne bi ravno pretiravala, ker je čisto dovolj oblečen,sploh za sprehod po sončku.

Ponoči: če imate v spalnih prostorih okoli 18-19 stopinj in če ima oblečeno še spalno vrečo bi mu jz bodi z rokavi zamenjala z bodijem brez rokavov ali s kratkimi rokavi, žabice pa obvezno dala dol. Tako sta bile moje oblečene v hudi zimi, ko je blo zunaj takrat -18 stopinj, spalne prostore pa imamo pozimi okoli 18 stopinj.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu lojtra1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako obleči 7 mesečnega otroka
21.3.2012 16:29:05   
Paštetka
Jaz mu tudi nobenih žab več ne bi oblačila.
Kaj v vozičku ni siten, da bi mu bilo prevroče?

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako obleči 7 mesečnega otroka
21.3.2012 22:03:31   
Arwenko
Čez dan je za ven pokrivanje absolutno pretirano, žabice pa res kakšne tanke no, če ima še hlače čez, lahko pa brez, pa malo debelejše hlače. Ponoči pa absolutno preveč oblečen, žabe sploh stran, bodi pa zamenjaj eventuelno s kakšnim brezrokavnim, čeprav jaz moji nikoli nisem sploh dajala bodijev pod pidžamo, itak je bila v vreči in ji je bilo vedno zelo toplo.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako obleči 7 mesečnega otroka
21.3.2012 22:54:53   
Klemy82
Naš je za ven tudi še v žabah, pa tanjše hlače čez, ne neke ful podložene. Pa body dolg rokav+majca+ flisek ali parka, čez noge ga tudi jaz pokrijem s tanjšo odejico, sploh če piha ali če greva čez gozd, kjer je še kar sveže... pa mu ni nič prevroče. Sej pa ja znate pogledat, kdaj je otroku pretoplo/prehladno in ga pač odkriješ, slečeš, oblečeš, kakor je. Za ponoči pa naš spi v bodyju dolg rokav in pajac brez rokavov, če mu oblečem pižamo ali pajac z dolgimi rokavi, ima pa spodaj body brez ali na kratek rokav.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu lojtra1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako obleči 7 mesečnega otroka
21.3.2012 22:59:40   
Klemy82
Aja, pa da ne bo nesporazumov, midva sva za ven bolj zgodnja dopoldanska ponavadi, ko je še bolj frišno.user posted image Se prilagajamo trenutnim temperaturam, kot sem rekla- če je treba kaj slečemo.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako obleči 7 mesečnega otroka
22.3.2012 20:39:55   
sunny24
Mojga za ven oblečem tako: bodi s kratkimi ali brez rokavov, bombažna majčka al pa zgornji del trenirke, vetrovka za sabo, spodaj pa nogavičke in hlače (trenirka al pa kavbojke)
Za spat mu pa dam dolg bodi in dolge hlače od pižame.

Sam pri nas je čez dan 23C al pa še kaj več (danes sm jst bila cel dan v kratkih rokavih), pa v stanovanju imamo tudi toplo (okoli 23C tudi ponoči)

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako obleči 7 mesečnega otroka
22.3.2012 21:38:34   
takotako
Jaz danes sem mojo def.preveč oblekla sam nisem pričakovala tak vreme. Ma pa bodi z dolgimi, pa majco z dolgimi pa eno trenerko gor. Spodaj žabice pa sp.del trenirke. Zgoraj je imela pa klobuček.
Ponoči je nimam v vreči, ma pa pižamco pa body z dolgimi rokavi. Se pa hitr odgrne pa še pol gre k nama k mava okno odprt.
Stara je 6m.

Jutri bom dala manj. Je pa tako da imam vedno kaj za pokrit zraven. Ker zadnjič smo šli na sprehod in smo se vračali, že po temi. In imam za take primere deko debelejšo v vozičku. Pa to vedno-je ne dajem ven da jo kdaj ne pozabim vzet. Tako kot palerino za voziček.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?