|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vselitvena zabava
21.4.2012 21:27:16   
mini86
mami je kupila novo stanovanje in v četrtek dobi ključe..nima še nič notri ampak ker je to prvi dan smo vabljeni na pjačo..pripravila bi ji malo za prigrizn pa mi zmanjka idej..

razmišljala sem da bi nardila paradižnik z mocarelo in baziliko in tko zložila kot strešnike-a morm kej posolit-al aradižnike al mocarelo
potem bi grisini palčke ovila v pršut, zravn bi verjetno na kocke narezala kakšen sir..

no in potem mi zmanjka idej..
a bi nardila zravn francosko solato al rajši šobsko..

prosim za ideje, pa da bi tudi lepo izgledalo pa da lahko to tja nesem in ne rabim nič gret pa seveda da nam zdj porabila tri dni za prpravouser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vselitvena zabava
22.4.2012 13:02:30   
Hope2
solata v takem primeru nikakor ne sedeuser posted image

Če nima nič not, gre edino finger food one bite, da z roko ali zobotrebcem vzameš in daš v usta. Solata je že pojedina, pol moraš že krožnike in vilice poskrbet

Mozzarele in paradajza jaz nikoli ne solim, dam pa obvezno gor svežo baziliko. Ali pa doma naredim pesto (olivno olje, česen, bazilika, pinjole, parmezan, sol) in s tem potem pokapljam čez paradajz in mozzarelo. Tvoja ideja je čist ok, dodaš oz postriš s kakimi črnimi in zelenimi olivami ali kislimi mini kumarami. Če ne mislite imet neke pojedine, potem tudi več zelenjave ne rabite

Na krekerje ali na prepečenec pa lahko tudi kaj daš ali namažeš. NPR tatarc in košček kisle kumare. Namažeš kak sveži sir, lahko z okusi, na vrh daš rezino sveže fige, košček zavitega pršuta ali dimljenega lososa. Namažeš s domačo tunino pašteto...

Potem v poštev pridejo kaki mini pizza kruhki, pizza muffini ali pizza polžki iz listnatega testa

Spomladanski zavitki.

Načo ali kake mehiške omake in tortilja čips

Mesne kroglice napičene na nabodala ali večje zobotrebce

Sendvič iz malancanov, mozarele in paradajza. Malancan narežeš na velike tanke rezine, popečeš na žaru ali na toasterju, nato na njega daš košček mozzarele in paradajza, ter zaviješ ali v rolado ali kot žepek. 1 zobotrebec zapičiš, da se ne razpade. Je se toplo in hladno

V pečeno rdečo papriko, daš žlico feta sira in zarolaš.

Burek (narežeš na manjše kose)











< Sporočilo je popravil Hope2 -- 22.4.2012 13:08:26 >

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?