|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   In...?
19.7.2015 11:32:52   
Kerensa
Spet (oz. še vedno) čisto mrtvo tule? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: In...?
19.7.2015 14:43:59   
liliana
Itak.......ko pa tebe ni, da bi razvnemala prikrite in vroče strasti rrovk.........user posted image .

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: In...?
20.7.2015 14:20:31   
Kerensa
Pa saj RR ni bila živa samo zaradi mojih provokacij... menda? user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: In...?
20.7.2015 17:27:34   
gsatalema

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Pa saj RR ni bila živa samo zaradi mojih provokacij... menda? user posted image


Če si pritisnila na pravo tipko, se je razvnela dolga in vroča debata ......user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: In...?
21.7.2015 9:24:10   
Kerensa
Katera pa je (bila) t(ist)a tipka?

Da poskusim še enkrat...

Ker tole je NIČ od foruma.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: In...?
21.7.2015 21:37:04   
liliana
Kaj se pa to tebe tiče.....? Če je nič ali če je vse od foruma.....Itak si nekajkrat povedala, da aktivno več ne misliš sodelovati.....kaj se potem pasivno zgražaš.....? user posted image

Lahko pa komot kako temo odpreš, če te tako moti ta poletna in vročinska forumska lenoba.......recimo o svojih sanjah, o tem kaj bi si uresničila "če bi bilo tako ali drugače".........user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: In...?
22.7.2015 7:45:04   
Kerensa
Kako naj človek aktivno sodeluje na mrtvem forumu? user posted image

Sanjam pa ne več (razen, ko spim)... sem že kar nekaj let realna, torej samo še načrtujem in naredim... EuroJackpot sicer še vedno igram, ampak o tem, kaj in kako bi s sedmico, pa ne razmišljam kaj pretirano... po dolgem času si me ti zdaj spomnila na to.

Menda ni narobe, če sem po daljšem obdobju prišla malo pogledat svojo preteklost semle? user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: In...?
22.7.2015 8:34:00   
gsatalema
Seveda ni nič narobe. Res je mrtav ta celotni forum, razen nosečke so še tukaj aktivne....

Pa ne vem ali je to zaradi vročine, dopustov , lenobe, pomankanje tem,...ali pa naj se spet Lukka oglasi user posted image .

Morda pa ima katera kakšno poletno dogodivščino v rokavu...naj jo malo podeli user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: In...?
22.7.2015 11:15:22   
Kerensa
Lukka je bil fiktiven forumaš, tako, da... če kdo nanj čaka, se bo še načakal. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: In...?
22.7.2015 18:26:05   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Kako naj človek aktivno sodeluje na mrtvem forumu? user posted image



Nekdo mora dati iniciativo.......user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Lukka je bil fiktiven forumaš, tako, da... če kdo nanj čaka, se bo še načakal. user posted image


Bodo spet prišla kakšna evropska sredstva za kakšno raziskavo in se bo spet našel kak hobit lukka.....stroka pa zna pritisniti na prave vzvode, da forum zaživi......

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: In...?
22.7.2015 19:17:24   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Kako naj človek aktivno sodeluje na mrtvem forumu? user posted image

Nekdo mora dati iniciativo.......user posted image

Jaz sem jo, ampak 1 sporočilo na dan, pa četudi je vrhunec sezone, ni ravno odziv za prehvalit'. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: In...?
22.7.2015 20:18:45   
liliana
No, res je, da tema z naslovom "In......?" lahko pokriva široki spekter.......če drugega ne, lahko govorimo o vročinskem valu in švicu, ki ti teče med nedri ob vsakem najmanjšem premikuuser posted image .......vendar ljudje rabijo kaj več vzpodbude kot "Še vedno je tako mrtvilo tukaj.".....v oklepaju pa preberejo "še vedno ste na RR tako bedni, da ni nič od vas......" in se ne oglasijo.......ker molk je zlato, pravijo.......

Se pa strinjam s tem, da je mrtvilo tu gor......da se ljudem zdi brezveze karkoli komentirati, pa naj je to barva laka na nohtih ali gospodarsko politični problemi......zadnje čase opažam je res, da ljudi na RR "zbudijo" le oni, ki so iz takih ali drugačnih razlogov namišljeni osebki in znajo namerno povzročiti "kreganje" (to je še vedno najbolj zanimivo, kokice pa to).....edino o kruhu iz koruzne moke se je zadnje čase kar precej debatiralo......tak da daj kako kulinarično poslastico na čvek (lahko tudi pomfri in hamburger) in bo mogoče odziv malo večji.....peka kruha v kruhomatu je trenutno in.....mikrovalovke in hamburgerji pa so že pase......

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: In...?
22.7.2015 23:38:18   
Kerensa
Kulinarično poslastico - dobesedno ali provokatorsko? user posted image

Ker po vseh teh letih za kuhinjo še vedno nisem (še za user posted image imam rajši, če mi jo kdo drug skuha), obdobje provociranja sem pa tudi že prerasla en lep čas nazaj.

Me v bistvu bolj zanima, kaj je novega (od lani) pri starih RR-ovkah... jaz se ravno trudim (sem že pozabila) naložiti ene par fotk v RR-album.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: In...?
22.7.2015 23:49:51   
Vijoličarka
Facebook killed the Forum star... user posted image

Glede na to, da je tole precej neobvezna tema in ker se mi možgani že cvrejo, kličem na odgovornost vse vzdihovalke po poletju. A je treba tega ? user posted image

Nisem vraževerna, ampak v sili hudič muhe žre. Pravijo da bo dež, če babe preveč čvekajo. Ali je mrtvilo na RR neposredno odgovorno za to neznosno vročino in pomanjkanje dežja? user posted image

Pa še opozorilo: izmerite svojim dragim pritisk in če je previsok, jih, če bo treba, brcajte v rit vso pot do zdravnika. Ta teden grem na prezgodnji pogreb. Pojma nimam, kaj je dedcom, da se tako izogibajo tabletam za zniževanje krvnega tlaka. Nočejo biti stari?

< Sporočilo je popravil Vijoličarka -- 22.7.2015 23:53:21 >


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: In...?
23.7.2015 0:02:55   
Kerensa
A obstaja kakšen lažji način za nalaganje fotk na RR? user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: In...?
23.7.2015 0:21:56   
Vijoličarka
user posted image

Se mi zdi, da je bil v oknu za odgovor včasih gumb za vstavljanje slik. Daleč nazaj.

Slike iz interneta se da prilepiti s html, torej [image]url[/image]. Meni se ne zdi posebej težko.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: In...?
23.7.2015 0:41:01   
Kerensa
Nekaj sem pa le spackala skupaj... potem mi je pa zaštekalo pri 80. fotki...

http://album.ringaraja.net/index.php?page=album1&ID=17858


_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: In...?
23.7.2015 21:46:27   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Pojma nimam, kaj je dedcom, da se tako izogibajo tabletam za zniževanje krvnega tlaka. Nočejo biti stari?


Itak da nočejo......pa saj danes moraš vendar pri 40 biti tako fit in napet kot pri 20, biti enako pri močeh kot pri dvajsetih......jaz sem izgleda ena redkih, ki po 40 čuti "zob EMŠO številke" (ali pa redkih, ki to priznauser posted image )......

Drugače pa s tabletami za zniževanje krvnega tlaka pride tudi spremba načina življenja........kar pomeni, da dejansko ne moreš biti več 20 letnikuser posted image ......niso zgolj tablete rešitev, seveda pomagajo, vendar se moraš vseeno paziti.....pa še vsaj ene pol leta traja, da ti naciljajo prave tablete in pravo dozo......v tistem času pa si kot cota......videno pri moji materi (očeta je itak kap, ker je moški in jih ni jemal, na srečo je preživel in je že 10 let sorazmerno dober) in pri sodelavcu, ki sta nekaj mesecev, preden sta dobila "pravo dozo" bila kot megli......user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: In...?
23.7.2015 21:47:31   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Nekaj sem pa le spackala skupaj... potem mi je pa zaštekalo pri 80. fotki...

http://album.ringaraja.net/index.php?page=album1&ID=17858



A si v meni......? zdi se mi, da si se malo zredila........user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: In...?
23.7.2015 22:27:19   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Nekaj sem pa le spackala skupaj... potem mi je pa zaštekalo pri 80. fotki...

http://album.ringaraja.net/index.php?page=album1&ID=17858



A si v meni......? zdi se mi, da si se malo zredila........user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: In...?
23.7.2015 22:30:02   
Shorty_
Me v bistvu bolj zanima, kaj je novega (od lani) pri starih RR-ovkah... jaz se ravno trudim (sem že pozabila) naložiti ene par fotk v RR-album.
ž
nimam se za staro, pa zame itak veš kaj je novega user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: In...?
24.7.2015 9:03:06   
aknela123
zadnje čase sem včasih zaskrbljena, začudena, žalostna .... zaradi facebooka in podobnih zadev namreč. Sama imam fb profil z ne velikim številom prijateljev (nekateri jih imajo po 3000). Opažam, da v sedanjem času veljajo le še fotografije - odpreš fb in samo gledaš. Bojim se, da ljudje sploh ne berejo več, če je že kaj za prebrat samo preskočijo in gledajo fotke, fotke, selfije, sploh ne vem več, kaj je s temi najstnicami, same našobljene čobice slikajo, kot da so jih čebele spikale v čobe. Kako bo šel razvoj otrok dalje, če pa samo fotke gledajo, ob tem pa nastaja takšna velika praznina, če nič ne bereš. :(

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: In...?
24.7.2015 10:28:12   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Nekaj sem pa le spackala skupaj... potem mi je pa zaštekalo pri 80. fotki...

http://album.ringaraja.net/index.php?page=album1&ID=17858

A si v meni......? zdi se mi, da si se malo zredila........user posted image

V meni nisem user posted image (vraga, pa ne pri teh letih, no!), zredila sem se pa kar "lepo", ja... spremenjen lifestyle naredi svoje.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: In...?
24.7.2015 16:55:11   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Facebook killed the Forum star... user posted image

Glede na to, da je tole precej neobvezna tema in ker se mi možgani že cvrejo, kličem na odgovornost vse vzdihovalke po poletju. A je treba tega ? user posted image

Nisem vraževerna, ampak v sili hudič muhe žre. Pravijo da bo dež, če babe preveč čvekajo. Ali je mrtvilo na RR neposredno odgovorno za to neznosno vročino in pomanjkanje dežja? user posted image

Pa še opozorilo: izmerite svojim dragim pritisk in če je previsok, jih, če bo treba, brcajte v rit vso pot do zdravnika. Ta teden grem na prezgodnji pogreb. Pojma nimam, kaj je dedcom, da se tako izogibajo tabletam za zniževanje krvnega tlaka. Nočejo biti stari?

Mogoče ti bo marsikaj jasno, če prebereš stranske učinke pri jemanju zdravil proti hipertenziji. Poleg vse solate , ki je tam našteta, veselo ven tolče vrstica o možnih motnjah erekcije. Marsikdo od dedcev gre najverjetneje raje s pokončnim pod rušo kot pa z mlahavim po svetu.user posted image

Če pa pustimo šalo na strani: po moje marsikdo sploh ne ve, da ima previsok pritisk, ker je to nekakšen skriti ubijalec, ki se ga ne zazna kar tako. V zadnjem času krepko kosi tudi med mlajšimi ženskami.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: In...?
24.7.2015 18:11:01   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
po moje marsikdo sploh ne ve, da ima previsok pritisk, ker je to nekakšen skriti ubijalec, ki se ga ne zazna kar tako. V zadnjem času krepko kosi tudi med mlajšimi ženskami.


Hja, za izmeriti si pritisk je potrebno večletno zelo zahtevno izobraževanje in na rezultate meritev se čaka več tednov, če ne mesecev ... user posted image


No, glede na to, da je pred nekaj meseci moja sorodnica zaradi nevedenja, da ima visok pritisk, bila nekaj časa kar v kritični situaciji, bo verjetno res nekaj na tem, da si premalo ljudi spremlja svoj pritisk in utrip. Ker dati nekaj evrov za tak merilček je res nepotreben izdatek ...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?