|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta- 31. dan!
6.9.2005 23:08:32   
Anonimen
Hojla, punce!

Ni se vas veliko javilo z rezultati po vodnem dnevu. Sploh ne vem, kje ste????? Ene se že zelo dolgo niste javile. Mogoče pa nas ne najdejo na tej novi RR?

Torej, seznam objavim v naslednjem postu, zdaj pa k ŠKROBNEMU DNEVU, ki nas čaka. Knjiga nam ponuja naslednje dobrote:

Z: 2 kivija ali 1 grenivka ali ....

K: porova rižota , kos kruha, sezonska solata

V. manjša porcija porove rižote in solate

Če vam to ne odgovarja, pa lahko poskusite kislo repo s krompirjem (2 krompirja in kos kruha za kosilo, 1 krompir za večerjo).

Jaz pa bom verjetno jedla malo zabeljen fižol brez kisle smetane seveda.

Kaj pa ve? Dajte mi še kakšno idejo, no. Čeprav kisla repa ne zveni slabo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta- 31. dan!
6.9.2005 23:11:45   
Anonimen
Novi seznam dietkaric (Splišni, tiste 0,4 kg nisem upoštevala, odštevamo samo za 0,5 kg, kar pa bo pri tebi že jutri, ne? Javi nam. ):

snorlax – 30/27 kg
Lunca1 – 20/20 kg
Tanaja* - 20/19,5 kg
Astra – 16/13 kg
Blacky – 17/13,5 kg
benita – 18/12,5 kg
Nia30 – 12/12 kg
Malecka – 10/10 kg
Ninny – 10/10kg
Mariposa – 10/8,5 kg
Splišni – 10/8 kg
Polona2 – 10/8 kg
mmetel6 – 8/8 kg
Tjaga – 8/8 kg
tik – 10/7,5 kg
Meta. – 10/7 kg
Moyca – 7/7 kg
t_t_y - 7/7 kg
brbra – 8/6,5 kg
a&m – 8/6,5 kg
Tanyya – 7/6 kg
tashaia – 7/5 kg
Skabi – 5/5 kg
mammika – 5/5 kg
Albina – 10/4 kg
asija – 5/4 kg
Jančika – 6/4 kg
lin – 3/3 kg
mehurčica – 2/2 kg

Albinca, pa ti se s svetlobno hitrostjo bližaš podnu. Še malo, pa boš pod mehurčico. Bravo zate!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta- 31. dan!
6.9.2005 23:19:58   
tjaga
Jaz sem žal kapitulirala na celi črti. Tako, da zapuščam pisano druščino hujšajočih, grem v kot, se vsedem in smotka smilim sama sebi.
Kaj naj rečem? Ni karakter zdržal pritiska z leve strani možganov, ki so tulili, jej, jej, jej.     Tkole se počutim, kot tale smajli.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta- 31. dan!
6.9.2005 23:55:39   
Anonimen
OK, če si se tako odločila, pa sprejmemo tvojo odločitev, čeprav s težkim srcem. Upam, da se še kaj oglasiš. Morda pa dobiš voljo in prideš nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 6:07:36   
Mariposa
Jaz sem javila, da sem še -1,5, pa nisi zapisala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 7:22:59   
biba77
Blacky, jaz sem vceraj (vas skrobni, moj zelenjavni dan) imela solato: kuhana cvetaca, kuhan strocji fizol, cebula in kos kruha. Se kar vsede...

No, ob enajstih zvecer sem bila ze lacna, samo takrat je ze itak cas za spanje. Sem si sla zobe oprat in spila pol litra vode, pa je tudi bilo ok.

Punce, hodite kaj pred ogledalo cekirat? Jaz grem izkljucno zjutraj!

Sicer pa sem zadnjic ze dobila gor eno krilo izpred leta in pol. In kar nekaj jih se imam v omari, ki cakajo. Moj je ze vesel, ko sem zdaj samo se hlace nosila...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 7:50:36   
Anonimen
Dobro jutro vsem skupaj.

Včeraj sem jedla dva kosa sira, kos kruha, paradajz solato, prej pa do pol sedmih zvečer tri nektarine, ker pač ni bilo časa.

Danes imam na jedilniku: radič in krompir skupaj zmešan in zabeljen in zelenjavne polpete, ker sojinih v štacuni pač nimajo. Glede na to, da bo kosilo okoli 16. ure, večerje verjetno spet ne bo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 9:00:31   
Anonimen
Včeraj je bil moj prvi dan. zjutraj sem pojedla jabolko, za kosilo zrezek, pa paradnižnikovo solato, za večerjo pol tega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 9:02:10   
muki1
Albina, ti si naš ponos.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 9:07:52   
Anonimen
Muki, hvala ti za tele besede. Pašejo, pa še kako

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 10:02:19   
Busybee
Rižota s papriko in korenjem je tudi zelo dobra. Jaz bom imela pa danes gobovo rižoto. Sem že včeraj jedla zabeljen fižol s krompirjem.

Moja ugotovitev je, da se je treba tega ves čas držat - nisem dobila samo 1 kg gor, ampak cele tri in to v dveh tednih. Kriminal!

Tako da se sedaj držim sistema naslednjih 90 dni in sem mal že dol spravila.

A je bilo kateri slabo po vednem dnevu? Jaz imam potem vedno prebavne težave.

LP, Busybee

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 10:10:57   
Anonimen
Slabo ja, od lakote Treba je ful ful vode pit, da napolniš želodec za nekaj minut, pol pa spet.

In ja, prebava se mi je po vodnem dnevu malo zj...kar je v bisvu logično, saj nima kaj ven it al kako?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 10:27:33   
Anonimen
Potem smo zdaj skupaj z dnevi. Jaz imam tudi danes škrobni dan. Jedla bom pa riž z gramom + zelena solata ali pa polento + zelena solata. za večerjo isto, samo brez solate, ker se mi je ne da še enkrat pripraljati, pa niti je ne obožujem.
Blacky, meni tehtnica kaže po 0,2 kg, tako da na pol kile nikoli ne bom mogla napisati. Sem imela pa danes zjutraj isto kot včeraj - minus 2,4.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 10:28:27   
Tashaia
Dobro jutro punce. Jaz sem imela malo pavze in sem pojedla ogromno čokolade. Na srečo se nisem zredila, sem pa še vedno na -2kg in nič več.
Z maxximum-portala sem si sprintala super recepte, o rezultatih bom poročala.
Al bina ti si prava carica!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 10:31:46   
Anonimen
Mariposa, oprosti, jaz sem te razumela, da si šla vsega skupaj 1,5 kg dol, ker si predtem pisala, da kile stojijo. Bom takoj popravila, torej imaš še 7 kg do konca?

Zdaj pa ste mi dale idejo za gobovo rižoto. Zdaj pa več ne vem, kaj bi. Pa sojine polpete bi tudi. Saj to dvoje lahko združim, ne?

Zabeljen fižol pa za večerjo? Bom še videla, kaj bo dan prinesel na krožniku.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 10:32:34   
Tashaia
Aha, še moj jedilnik za v službi:
3 fige in malo arašidov
mali piščančji zrezek, solata
skuta z otrobi in sladilom
za naprej pa še ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 10:39:46   
Anonimen
Splišni, če je pa tako, pa ni problema. Bom ti kar odštela tiste 0,4 kg, ker vsak dosežek veliko šteje, ne?

Dobrodošla, Tashaia, nazaj med nas.

Ninny, super, čestitke za uspešen začetek.

Tudi jaz sem včeraj preživela brez težav, celo brez obilne večerje. Za kosilo sem pojedla dva dunajska kurja zrezka, zapečena v pečici s sirom gor, gobovo omako, paradižnikovo solato in kos kruha. Prava poslastica. Za večerjo pa 3 grižljaje enakega zrezka, brez kruha in en sadni jogurt. Pa nisem bila nič lačna, danes zjutraj pa se je spet nekaj poznalo. Pa kar dobim voljo za naprej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 10:53:14   
Anonimen
A toliko ti ješ, Blacky? Če bi jaz to pojedla, bi se zredila, 100-posto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 11:08:11   
Anonimen
Ja, meni se tudi zdi, da Blacky ful je. Ampak če ji gre dol, potem je menda v redu. Jaz toliko še ob nedietnh dneh ne pojem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 11:28:31   
Anonimen
Ja, izgleda da imamo ljudje res zelo različne presnove. Blagor enim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 14:36:07   
Mariposa
Albina, bi se ti dalo napisat kaj je v zelenjavnih polpetih ? Se ti že orenk poznajo minus kilogrami? Le tako naprej
Ja, Blacky, toliko sem izgubila od tehtanja, potem so pa kile stale. Jaz se namreč ne vagam samo 1x na teden, ker me preveč firbec matra koliko bo šlo dol DO konca naj bi bilo še 7 kg, samo če bi jih šlo še 8 ali pa 9 ne bi bilo nič narobe. Je pa res, da tisti zadnji kilogrami grejo bolj s težavo dol

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 14:44:26   
Anonimen
Ja, saj vam pravim, da sem mali požeruh , hi, hi, Pa saj sem za večerjo pojedla tako malo.

No, dokler bodo kilce šle dol, bo OK. Do zdaj 3,5 kg, potem pa je stalo, ker sem jedla vse povprek, brez diete. Bomo videli, kako dalje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 14:52:38   
Anonimen
Mariposa, pojma nimam, kaj je not, jih kupim v Mercatorju lepo zamrznjene. Popečem, dam na serviete, da lepo olje popivnajo in pojem. To je vsa umetnost. Isto naredim s sojinimi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 15:47:15   
bobek05
Evo še mene.. Danes sem imela OH dan in mi je mož naredil testenine s paradižnikovo omako, gobicami in peteršiljem.. Jammiiii.. Včeraj pa sem imela Š in sem jedla rižoto s korenčkom, grahom in porom (so se mi kar sline cedile)..

In danes zvečer bom jedla TORTICO!!! Kar v slaščičarno bom šla - če je že dovoljeno, potem naj bo to tortica v prave pomenu besede, ne pa kakšna iz trgovine ... Jutri pa sadje, sadje in sadje - imam ful rada sadje!!

Ja, danes je KOMAJ moj 3. dan, tehtala pa se še nisem in se ne bom do konca tedna.. Nekako sem se odločila, da se bom tehtala le 1x na teden - že zato, ker imamo doma pri starših boljšo tehtnico (gremo vsak teden za konec tedna na obisk - ker drugače bi mama umrla če ne bi videla vsaj 1x na teden Aneja)

Lačna pa vmes nisem.. Niti malice si zaenkrat še nisem privoščila... Sem pa odkrila en trik - če dolgo spim, potem sem kasneje lačna in zdaj se trudim, da bi vsak dan čim več ajala (imam pa srečo, da se Anej zbudi ponoči samo 1x in še takrat ga nahrani moj mož) ..


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dieta- 31. dan!
7.9.2005 15:55:12   
Moyca_
oj, jaz imam -2kg
Tako da še -5
Sem pa imela včeraj 2.vodni dan ki sem ga preživela brez problema, saj sem bila od pon. pa do danes z malo v bolnici. Spala sem na stolu - tak da bom danes uživala v postelji

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?