|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ANKETA: število otrok - povezava med partnerj...
11.12.2012 20:08:12   
Janez Logar
Spoštovani,

Sem Janez Logar in sem študent magistrskega programa Zakonskih in družinskih študij na Univerzi v Ljubljani. Delam raziskavo oz. povezavo med številu otrok in odnosom med partnerjema, njunim zadovoljstvom v partnerstvu in vernostjo. Vprašalnik je namenjen tako staršem kot tudi bodočim staršem. Izpolnjevanje ankete je povsem anonimno in prostovoljno. Hvaležen vam bom, če mi boste iskreno izpolnili anketo. Izpolnjevanje traja približno 8 minut!

http://www.xn--zd-mta.si/1ka/a/152?subject=Janez Logar
Hvala za odgovor !
Janez Logar
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
11.12.2012 21:45:32   
ronja
Hm, "neporočeni v zakonski skupnosti", ta mi je bil ful smešen - najbolj trapasto je pa to, da sem ga morala odklikatuser posted image - ker sem pač sklepala, da se je Janez zatipkal in bi morala bit izvenzakonska skupnost (nisem samska, nisem poročena, nisem ločena in nisem ovdovela, ostane samo še da sem neporočena v zakonski skupnosti). Ali se po novem reče izvenzakonski kar zakonska skupnost?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Janez Logar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
11.12.2012 22:55:29   
Anonimen
Men je pa smesno, ker je pri vprasanju, kolikokrat poljubis partnerja, najvecji mozen odgovor "skoraj vsak dan" (jz naprimer veckrat dnevno),pol spodaj pa kolkokrat si izmenjujeta neke ideje itd. je pa mozno odgovort "veckrat na dan" ... no sej mogoce si jih pa res .... men je super njegova ideja, da bomo za kosilo barocili pico , da ne rabim kuhat ... njemu pa tudi moja, da bom recimo jaz kuhinjo pospravila user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
11.12.2012 22:56:50   
Bakfark
Težko Sloveniji s takimi magistri. Brez zamere Janez, mogoče z mentorjem prečistita in pošteno prevetrita vprašalnik in možne odgovore.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
12.12.2012 6:57:16   
aknela123
rešila.
samo namig - mogoče bi bilo boljše, če se ne bi kar takoj začelo s temi verskimi vprašanji, ker mogoče to koga odvrne od reševanja. bi najprej bila vprašanja o partnerstvu in potem ta verska.

(odgovor članu Janez Logar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
12.12.2012 7:58:40   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Men je pa smesno, ker je pri vprasanju, kolikokrat poljubis partnerja, najvecji mozen odgovor "skoraj vsak dan" (jz naprimer veckrat dnevno),pol spodaj pa kolkokrat si izmenjujeta neke ideje itd. je pa mozno odgovort "veckrat na dan" ... no sej mogoce si jih pa res ....



To verjetno misliš tiste 'stimulirajoče ideje'?
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
12.12.2012 8:38:47   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Men je pa smesno, ker je pri vprasanju, kolikokrat poljubis partnerja, najvecji mozen odgovor "skoraj vsak dan" (jz naprimer veckrat dnevno),pol spodaj pa kolkokrat si izmenjujeta neke ideje itd. je pa mozno odgovort "veckrat na dan" ... no sej mogoce si jih pa res ....



To verjetno misliš tiste 'stimulirajoče ideje'?
user posted image

Tiste ja user posted image

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
12.12.2012 10:28:34   
kalbo
Tole mam na sumu, da je spet ena cvetka RKC.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
12.12.2012 10:45:02   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Tole mam na sumu, da je spet ena cvetka RKC.


glede na vsebino ankete se čist strinjam!!
in ja kot je že bakfak napisal-a : ni čudno kje smo ko imamo  magistre s takim znanjem materinega jezika!

..pa še moja cvetka- razporočen user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
12.12.2012 11:51:35   
Julija08

IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

rešila.
samo namig - mogoče bi bilo boljše, če se ne bi kar takoj začelo s temi verskimi vprašanji, ker mogoče to koga odvrne od reševanja. bi najprej bila vprašanja o partnerstvu in potem ta verska.





se strinjam...so me že takoj razpiz**** una verska vprašanja, tako da žal nisem do konca izpolnila

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
12.12.2012 13:45:43   
ronja
Men je pa smesno, ker je pri vprasanju, kolikokrat poljubis partnerja, najvecji mozen odgovor "skoraj vsak dan" (jz naprimer veckrat dnevno),

Haha, to sva se tudi midva režala! Lubijev komentar je bil: "Kaj je pa potem redko?" Sem rekla, da če je "skoraj vsak dan" največ, kar je možno, nočem niti vedet, kaj je redkouser posted image

Tole mam na sumu, da je spet ena cvetka RKC.

Stimulirajoča ideja, se reče, kalbo, no!user posted image

Jaz sem pa ravno zaradi unih verskih izpolnila do konca, ker vem, da bova "outlayerja" (Janez, če še ne veš, kaj je to, to je v statistiki un podatek, ki ti štalo dela, ker je nekje čisto drugje, kjer naj bi biluser posted image - saj ne da bi mislila, da tega ne veš, samo od nekoga, ki ni poročen v zakonski skupnosti ne moreš pričakovat drugega, a ne?user posted image ). Pa da vidijo tile katoliki, da se da bit prav fajn srečen z več otroki brez verovanjauser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
12.12.2012 13:48:00   
ronja
Aja, pa še pri enem vprašanju sem morala prav pomislit oz. sem 100% da boš dobil narobe odgovore, ker je smotano zastavljeno: point je, kolikokrat se skregata s partnerjem, ker je en preutrujen za spolnost. Ampak je vprašanje tako na okoli zastavljeno, da vidiš samo tisto preutrujen za spolnost - da ali ne (bi človek rekel da - samo to sva oba, se nič ne kregava okoli tegauser posted image , oba bi, pa velikokrat prehitro zaspiva oz. greva prepozno spatuser posted image ). Tak da - eno je bit preutrujen, drugo pa se kregat zato.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
12.12.2012 14:54:56   
sazi
res je precej tečno v zvezi z vprašanji o veri. Lahko bi za začetek vprašal, ali smo verni ali ne in potem ob odgovoru NE preskočil 3/4 vprašanj.

Se pa strinjam, da za nekoga, ki naj bi postal magister (in verjetno tudi bouser posted image ) slovnica in izražanje zauser posted image , anketa pa na nivoju osnovne šole.

Začenjam razmišljati, da bi tudi sama za magistrsko sestavila nek vprašalnik, malo statistike naredila, malo naložila in bi bilo to to, ampak se moj mentor verjetno ne bi strinjal - le zakaj neuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
12.12.2012 15:29:20   
Penny
To glede poljubljanja je pa res mimo user posted image . Sem že rekla mojmu, da do petka ne dobi nobenga lupčka od mene več. Sem označla v anketi "skoraj vsak dan" in valda ne smem zdaj delat v nasprotju s svojim odgovorom user posted image . Zdaj čakam, da mi on da lupčka, sam smotano, ker sva oba reševala anketo in sva na istem user posted image .

Pa kaj je s fontom ankete???

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Tole mam na sumu, da je spet ena cvetka RKC.


Poguglaj Zakonske in družinske študije - Teološka f. user posted image .


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
12.12.2012 16:58:56   
Tippi
Sem imela namen rešit, pa sem najprej šla brat vaše komentarje.... me je minilo...

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
12.12.2012 22:00:43   
ronja
tippi, daj pejt rešit, no, se boš malo nasmejala. Mogoče si razporočena, mogoče si neporočena v zakonski skupnosti (lubi je mel idejo, da si torej lubica/lubček od poročenega - neporočen v zakonski zveziuser posted image ), pa poglej kdo vse igra vlogo v tvojem življenju: imaš na voljo svetega duha, molitve,... narave ni na voljo. Ampak reši, sicer bojo reševali samo verni in statistika bo čiiiiisto narobe: da so vsi ljudje, ki si želijo več otrok verni, da so samo oni srečni s svojimi zakoni itd... Ker se pač nobenemu ateistu ne bo dalo pretolčt čez vse svete duhe, ki te napadejo pri prvih vprašanjih. Ok, predno bo kdo spet užaljen - to je hec in ja, hecam se iz vsega, tudi vsi se lahko iz ateizma;).

Zdaj čakam, da mi on da lupčka, sam smotano, ker sva oba reševala anketo in sva na istem

Haha, na srečo sem jo pri nama samo jazuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
12.12.2012 22:18:46   
LuLu
mene že na drugi strani odhebe anketa user posted image
Sem dala, da sem razporočena in me potem sprašuje kako sem zadovoljna s partnerjem user posted image
Vajda, da ful. Kujem ga v nebesa in nazaj... not! user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
12.12.2012 22:25:20   
Tippi
tippi, daj pejt rešit, no, se boš malo nasmejala.


Sem zbrala voljo, rešila prvo stran, na drugi sem pa obupala. Ne lup se mi z janezom logarjem ukvarjat. kaj čm user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
12.12.2012 22:26:55   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

mene že na drugi strani odhebe anketa user posted image
Sem dala, da sem razporočena in me potem sprašuje kako sem zadovoljna s partnerjem user posted image
Vajda, da ful. Kujem ga v nebesa in nazaj... not! user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
13.12.2012 1:29:09   
mateyka
kaka razlika je med
- se ne strinjam
- močno se ne strinjam
??

a v drugem primeru vržeš kamen, zakolneš, pošlješ v pm - kaj (je tako močnega-močnejšega od prvega ne strinjanja)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
13.12.2012 1:45:01   
Vijoličarka
 
Gospod Janez, kot bodoči magister, je nujno, da se poučite, da na svetu ne obstaja samo rimokatoliška vera. Oziroma, morali bi anketo prirediti tako, da bi že takoj odpadli pripadniki drugih ver, agnostiki in ateisti, ki z večino vprašanj v anketi skoraj niso vedeli, kaj početi. 

In kot je že Otika opozorila, obstaja celo možnost, de se poljubljamo večkrat na dan. user posted image user posted image

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
13.12.2012 2:11:04   
mateyka
pa kaj je "s poštenim deležem" v odnosu? naslednja stopnja je "naredil bi vse" - pa saj niso resni, tudi moril in kradel, lagal? valjda ne morem rečt vse, bom kr poštena in skromna - kar se mi bo zdelo primerno za harmonično zvezo in nič več. niti pikice.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
13.12.2012 5:03:37   
pomlad08
Takale šlampaste ankete smo mi delali na ff, ko je bilo treba naslednji dan seminarsko oddat ... Pa si na hitro vrgel skupaj vprašanja, v hitenju še pozabil, da bi vsaj izenačil font, dal izpolnit mamici in tetam, pa je bilo :)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
13.12.2012 9:45:47   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

kaka razlika je med
- se ne strinjam
- močno se ne strinjam
??



Prevod:

-Se ne strinjam.....odkimam z glavo
-Se močno ne strinjam......tako močno odkimam, da si vsaj nategnem, če ne zlomim vrat

user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ANKETA: število otrok - povezava med part...
13.12.2012 10:21:13   
josephine27
Nisem imela namena rešit ampak iz čistega firbca si ne morem pomagatuser posted image

_____________________________



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?