|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   delo od doma - prijava
20.11.2012 7:59:42   
bubu_bibi
Pozdravljene!

Delala bom od doma, torej ne na sedežu podjetja. Zanima me, ali mora delodajalec to prijaviti, komu (kam) in v kolikem času? A bo dopis na inšpektorat za delo dovolj? Nobenega obrazca ne najdem...

Pa še to. Prevoza na delo mi normalno ne bo rabil izplačati, razen, kar bo dela na terenu, kako pa je z malico?

Hvala vnaprej za odgovor in lp!

_____________________________

Pričakala sva! :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: delo od doma - prijava
20.11.2012 10:37:24   
petea
Zakon določa, da mora biti inšpekcija obveščena pred pričetkom dela. Verjetno zadostuje dopis.

Potnih stroškov nimaš, za malico ne vidim razloga, da ti ne bi pripadala.

Prav tako nadomestilo za uporabo svojih sredstev pri delu na domu.
Morata pa delovno obveznost, razporeditev ur, razmerja, nadomestila ... urediti v pogodbi o zaposlitvi.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: delo od doma - prijava
20.11.2012 10:46:44   
bubu_bibi
petea - najlepša hvala. Pred pičetkom - če danes podpišem pogodbo veljavno z današnjim datumom in dam dopis na pošto tudi danes bo ok?

A to nadomestilo za moja sredstva mora biti oz, kako naj se ovrednoti? In še eno: sicer je pogodba za 40 ur tedensko, vendar z delovnim časom lahko razpolagam sama - se to napiše v pogodbo, ali ne? Ker načelno, če kaj naredim prej, imam pač kakšno urco frej, oz, kakor si pač bom razporedila, npr. če bom želela delati za vikend, pač lahko, ne bo se pa ta ura obračunala po višji postavki. Bojim se, da potem bom mogla še neko dodatno evidenco za svoje ure vodit.

Najlepša hvala še enkrat. Na tem področju sem čisto bosa. user posted image

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: delo od doma - prijava
20.11.2012 11:26:47   
petea
evidenco ur si le vodi, bo tako za tvoje kot za šefovo dobro

da imaš variabilni delovni čas, pa seveda le napišita v pogodbo - zna biti malo neprijetno, da si npr. po celonočnem delu na kavi nekje v mestu, pa te vidi šef in reče, da kako da ne delaš, če pa imaš še vsaj 3 ure delovnih ur tisti dan

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: delo od doma - prijava
21.11.2012 7:44:12   
bubu_bibi
petea - najlepša hvala še za ZS! meni ZS nagajajo - jih ne morem pošiljati, ne odgovarjati nanje, zato pišem sem. še enkrat najlepša hvala!user posted image

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: delo od doma - prijava
21.11.2012 7:48:49   
petea
Prosim.
user posted image

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?