|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koncentracija
18.1.2013 18:26:11   
Inigo
živjo,

sin ima težave s koncentracijo.

star je 4leta in pol in ne zdrži pri eni aktivnosti več kot minuto. ne zdrži, da nariše do konca, ne zdrži, da bi sestavljal kocke nekaj časa... in največji problem je v vrtcu, ko vsi nekaj ustvarjajo, on pa dela vse drugo, namesto da bi sledil. ko ga pa opozoriš naj dokonča stvar, pa pravi, da je utrujen, da ga lulat, da bi bil... skratka išče izgovore, da se izvije. tako smo naprimer danes doma več kot eno uro barvala 3 ribice... user posted image

imate mamice podobne primere in kako ste se lotile, da ste otroku pomagale do večje koncentracije?

hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koncentracija
18.1.2013 18:51:17   
alda
PRi nas je bila identična slika: kar mu ni bilo zanimivo, ma ni in ni ratalo več kot 2-3
minuti biti zraven, .Vrstniki so že ustvarjali prave umetnine on je z eno barvico načečkal nekaj, sam da je lahko rekel da je nekaj delal.
Igrače so bile zanimive ponavadi dan dva potem pa,...
Nasprotno od tistega kar mu je všeč:igranje igric,-če bi čl. dovolil bi bil ziher cel dan zraven, človek ne jezi se, mikado, knjige,..no in sem začela izkoriščat te njegove obsesije za to, da sem ga obdržala pri ostalih igrah dlje.
Sem mu naredila sama karte z njegovimi najljubšimi junaki, sprintala barvanke oz like ki so mu všeč, da se je tam "učil" barvat,sta s starejšo sestro nar3edila svoj šah iz fimo mase,....
torej delajta s takimi materiali, ki so njemu všeč,in mogoče vam bo ratalo.
Pri nas je bilo boljše, prva dva razreda smo celo pregurali brez vseh kem.pripomočkov za višanje koncentracije,zdaj v tretjem pa smo na tableti Concerta in ima zelo poz. učinek nanj, saj drugače ne vem kako bi mu ratalo skozi snov .
Včasih pač žal ne gre drugače!..ampak to je pri vas šeee dalleć!


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koncentracija
19.1.2013 9:04:40   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: alda

PRi nas je bila identična slika: kar mu ni bilo zanimivo, ma ni in ni ratalo več kot 2-3
minuti biti zraven, .Vrstniki so že ustvarjali prave umetnine on je z eno barvico načečkal nekaj, sam da je lahko rekel da je nekaj delal.
Igrače so bile zanimive ponavadi dan dva potem pa,...
Nasprotno od tistega kar mu je všeč:igranje igric,-če bi čl. dovolil bi bil ziher cel dan zraven, človek ne jezi se, mikado, knjige,..no in sem začela izkoriščat te njegove obsesije za to, da sem ga obdržala pri ostalih igrah dlje.
Sem mu naredila sama karte z njegovimi najljubšimi junaki, sprintala barvanke oz like ki so mu všeč, da se je tam "učil" barvat,sta s starejšo sestro nar3edila svoj šah iz fimo mase,....
torej delajta s takimi materiali, ki so njemu všeč,in mogoče vam bo ratalo.
Pri nas je bilo boljše, prva dva razreda smo celo pregurali brez vseh kem.pripomočkov za višanje koncentracije,zdaj v tretjem pa smo na tableti Concerta in ima zelo poz. učinek nanj, saj drugače ne vem kako bi mu ratalo skozi snov .
Včasih pač žal ne gre drugače!..ampak to je pri vas šeee dalleć!



hvala.
problem je, ker se loti stvari sam, pa jo takoj opusti. nikol ga ne silim - zdj bova pa to delala in dokončala. ampak si sam izbere, potem pa res vztrajam, da to dokonča. misliš, da je to pot do uspeha al ga brezveze silim, da dokonča?

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
Med poletjem se z otrokom pogovorite o nas...
Zadnje šolsko leto je zaznamovala prva grožnja s strelskim pohodom v Sloveniji. Med temi poletnimi počitnicami se zato s...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?