|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dodatek za veliko družino
19.2.2013 8:19:24   
pinkiponki
Me zanima, če se ta dodatek še dobi....user posted image

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dodatek za veliko družino
19.2.2013 8:22:45   
Doll
Seveda,če ne presegaš cenzusa

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dodatek za veliko družino
19.2.2013 8:24:32   
mamica deklicam
po novem je meja 64% povprečne slovenske plače na družinskega člana. Za točno številko moraš pogledati na spletno stran ministrstva za delo, družno in socialne probleme.

Po novem zakonu družine, ki presegajo ta cenzus, niso več upravičene do dodatka za velike družine, niti do 270 eurov pri rojstvu otroka.

lp

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dodatek za veliko družino
21.2.2013 15:35:50   
tajtaja
Sem zdaj glih prebrala (na RR_drugje nisem nič zasledila), da ga ne bo tako kot vsako leto marca, ampak odločbe bodo šele septembra, nakazano torej oktobrauser posted image .
Vam povem, da enega lepega dne bodo kar otroškega ukinili-ja kdo jim pa kaj moreuser posted image .

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dodatek za veliko družino
21.2.2013 18:18:01   
Doll
Ja in ?
Imaš otroke zaradi dodatka,otroškega user posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dodatek za veliko družino
21.2.2013 18:59:12   
eva1

IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Ja in ?
Imaš otroke zaradi dodatka,otroškega user posted image

Ja itak, pa ljudje so brezposelni tut samo zato da socialno vlečejouser posted image Kjero bedno razmišljanjeuser posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dodatek za veliko družino
22.2.2013 10:16:16   
kakadoo
Joj Doll... nč neb škodl če tvojga komentarja neb blo user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dodatek za veliko družino
22.2.2013 12:08:39   
Doll
Nič ni bedno razmišljanje :)
je čisto na mestu.
kakadoo forum je javen ,torej če ti ne pašem daj blokirati in ne boš videla mojih postov. Simpl ko pasulj ne kaka..... user posted image

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dodatek za veliko družino
22.2.2013 13:47:01   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Ja in ?
Imaš otroke zaradi dodatka,otroškega user posted image


nimajo zato otrok, samo vse računajo, da je ta dodatek nakazan v mesecu marcu, kakor je bil vsako leto. Sedaj so pa šele na forumu opazile, da bodo sele v jeseni. Ker če ga vsako leto dobivaš in si si preračunal, da imaš manj na družinskega člana, kakor je sedaj cenzus, te zanima zakaj ga ni

p.s. mislim, da otroci preveč stanejo, da bi shajale samo z raznimi dodatkiuser posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?