|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Včeraj sem sexala s ...
29.3.2013 13:19:06   
Anonimen
sodelavcem. Sem "vezana", on ni. Kako sem "vezana" ne bom opredeljevala, ker še sama ne vem. Skratka, odneslo me je. Pojma nimam, kaj naju je obsedlo, ker nikol nisva kazala nekih očitnih nagnenj naklonjenosti. Fizično me tud privlačil ni...do včeraj. No, imel je probleme z erekcijo. Baje, da je to pogosto, ko prvič;)...in ko si nekoga želiš. Ne vem. A je?
Cel dan se mi že opravičuje. Men je bilo tud tako leeeeeeeeeeepo. No, in preden je šel s pisarne me je poljubil in zaželel lep danuser posted image ? A me mora bit strah, da bo hotel več? Ker ... zame je bil to gol sex. Če se komu kaj sanja...prosim!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Včeraj sem sexala s ...
29.3.2013 13:30:27   
nyna84
Ja, to da je bil to zate samo sex, moraš povedat njemu, ne nam. user posted image
Ne razumem sicer, kako lahko iz nič (oz brez predhodnega flirtanja in vzajemne privlačnosti) prideš do sexa, ampak predvidevam, da nihče od vaju ni pomislil, kaj vse to prinese s sabo.
Ne vem, kako boš reševala, če boš ugotovila, da si se zapletla z nekom, ki v bistvu pričakuje nekaj več?

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Včeraj sem sexala s ...
29.3.2013 14:16:47   
Anonimen
Vse kar si napisala drži! Nič, morala bom pač rečt, pokazat, da je to blo to...mater sem smotanauser posted image . Če kaj znam...znam zadevo zakomplicirat. Hvala Nyna...aja še to...verjetno je on imel "pik" name že prej, ampak tud teh znakov očitno nisem znala brat...

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Včeraj sem sexala s ...
29.3.2013 14:25:22   
Anonimen
Čimprej se odkrito pogovori z njim, drugače se utegnejo stvari še dodatno zakomplicirati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Včeraj sem sexala s ...
29.3.2013 15:31:48   
Anonimen
Kako pa to izgleda? A to kar med delovnim časom? Sta šla na wc in opravila?
Si ne znam prestavljati, kako bi to sploh izgledalo s sodelovcem in na delovnem mestu, zato sprašujem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Včeraj sem sexala s ...
29.3.2013 15:33:13   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Vse kar si napisala drži! Nič, morala bom pač rečt, pokazat, da je to blo to...mater sem smotanauser posted image . Če kaj znam...znam zadevo zakomplicirat. Hvala Nyna...aja še to...verjetno je on imel "pik" name že prej, ampak tud teh znakov očitno nisem znala brat...

Potem so se ti pa kar prikazali? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Včeraj sem sexala s ...
29.3.2013 17:09:31   
Penny
Upam, da sta vsaj uporabila zaščito (kondom), da ne bo čez 3 tedne jok, da ti menstra zamuja ali pa še kaj hujšega (bolezni).

Če je zgodba seveda resnična.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Včeraj sem sexala s ...
29.3.2013 18:27:30   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Ja, to da je bil to zate samo sex, moraš povedat njemu, ne nam. user posted image
Ne razumem sicer, kako lahko iz nič (oz brez predhodnega flirtanja in vzajemne privlačnosti) prideš do sexa, ampak predvidevam, da nihče od vaju ni pomislil, kaj vse to prinese s sabo.
Ne vem, kako boš reševala, če boš ugotovila, da si se zapletla z nekom, ki v bistvu pričakuje nekaj več?


Ne....v takem primeru ne razmišljaš, kaj vse lahko to potegne za sabo.....in do seksa lahko pride brez dvomesečnega flirtanja, spoznavanja, dolge vzajemne privlačnosti......pač zgodi se trenutno in pride do tega......in prav zaradi tega, zgolj živalskega nagona, ima lahko to poseben čaruser posted image .....

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Včeraj sem sexala s ...
29.3.2013 22:35:15   
Anonimen
Hahahaha jst sm tud seksala s sodelavcem pred desetimi leti... Danes sva poročena in imava tri otročičke ;-)

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Včeraj sem sexala s ...
5.4.2013 13:19:16   
Anonimen
Joj, mene tudi zanima, kako je to izgledalo... med delom, v pisarni, na mizi...
mmm, me kr prime, da bi...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Včeraj sem sexala s ...
16.4.2013 15:02:38   
devo

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

sodelavcem. Sem "vezana", on ni. Kako sem "vezana" ne bom opredeljevala, ker še sama ne vem. Skratka, odneslo me je. Pojma nimam, kaj naju je obsedlo, ker nikol nisva kazala nekih očitnih nagnenj naklonjenosti. Fizično me tud privlačil ni...do včeraj. No, imel je probleme z erekcijo. Baje, da je to pogosto, ko prvič;)...in ko si nekoga želiš. Ne vem. A je?
Cel dan se mi že opravičuje. Men je bilo tud tako leeeeeeeeeeepo. No, in preden je šel s pisarne me je poljubil in zaželel lep danuser posted image ? A me mora bit strah, da bo hotel več? Ker ... zame je bil to gol sex. Če se komu kaj sanja...prosim!


U vroče user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Včeraj sem sexala s ...
7.5.2013 12:11:08   
Anonimen
Uuuuu, v bistvu mene tud zanima, daj povej kaj več... Jaz s svojim ne bi mogla, ker je delovno okolje tako, da se ne da... izobraževalna ustanova user posted image No ja, z malo domišljije tudi... S tem, da ta ki me je nazadnje osvajal, je bil fuj user posted image

Se mi je pa kdaj zgodilo, da sem bila tudi komu všeč in obratno, kljub temu, da sem v vezi - sem jo želela prekinit iz določenih razlogov, ki so bili odpravljeni, tako da se nikoli nsiem spuščala v to... Res nikoli nisem npr. prevarala tipa, pa nisem niti 100% da me on enkrat ni... Pa še to mogoče bolj rečem, ker si želim da bi bilo res, da me ne bi kdaj pekla vest zaradi podobnega...

Jaz sem še vedno v isti vezi in mi je tak partner do določene mere idealen... Ampak po resnici povedano, seks ni ne vem kaj, v bistvu je beden... Zato se mi včasih kar rola... Vse drugo je popolno... e vedno naletim na moške, ki so privlačni in ne bi bil problem, ampak jaz se ne upam. Se mi zdi, da sem še v letih, ko sem še dokaj mlada in ker skrbim zase, veliko se ukvarjam s športom, jem zdravo.

Težko je pa npr it z nekom narazen po toliko letih. Eno so finančni razlogi, žal. Drugo je pa to, da se sprašujem, če ima smisel zaradi take stvari, ker namreč v preteklosti sem naletela na tipe, ki so pa bili v tem wau, pa drugač čisti idijoti...

(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Včeraj sem sexala s ...
15.5.2013 20:23:40   
ronja
Jaz sem še vedno v isti vezi in mi je tak partner do določene mere idealen... Ampak po resnici povedano, seks ni ne vem kaj, v bistvu je beden...

Hm, idealen partner (do katerekoli stopnje) in beden seks mi nekak ne gresta skup... Zdaj če se da z njim pomenit, da mu malo pomagaš pokazat, kaj je tebi všeč in kaj naj ti dela, da ti bo uvau, potem ima to šanso, sicer pa ne vem, no... Da bi zaradi denarja ostajala pri slabem seksu... pa še brez otrok si... ne vem, no... nič čudnega, da se ti meša. Probaj ga naučit, kaj ti je všeč, če gre.

PS: obstajajo tudi fantje, ki so fajn na obeh področjih - da niso idioti in jse seks vseeno uvau:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Včeraj sem sexala s ...
16.5.2013 12:34:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Uuuuu, v bistvu mene tud zanima, daj povej kaj več... Jaz s svojim ne bi mogla, ker je delovno okolje tako, da se ne da... izobraževalna ustanova user posted image No ja, z malo domišljije tudi... S tem, da ta ki me je nazadnje osvajal, je bil fuj user posted image

Se mi je pa kdaj zgodilo, da sem bila tudi komu všeč in obratno, kljub temu, da sem v vezi - sem jo želela prekinit iz določenih razlogov, ki so bili odpravljeni, tako da se nikoli nsiem spuščala v to... Res nikoli nisem npr. prevarala tipa, pa nisem niti 100% da me on enkrat ni... Pa še to mogoče bolj rečem, ker si želim da bi bilo res, da me ne bi kdaj pekla vest zaradi podobnega...

Jaz sem še vedno v isti vezi in mi je tak partner do določene mere idealen... Ampak po resnici povedano, seks ni ne vem kaj, v bistvu je beden... Zato se mi včasih kar rola... Vse drugo je popolno... e vedno naletim na moške, ki so privlačni in ne bi bil problem, ampak jaz se ne upam. Se mi zdi, da sem še v letih, ko sem še dokaj mlada in ker skrbim zase, veliko se ukvarjam s športom, jem zdravo.

Težko je pa npr it z nekom narazen po toliko letih. Eno so finančni razlogi, žal. Drugo je pa to, da se sprašujem, če ima smisel zaradi take stvari, ker namreč v preteklosti sem naletela na tipe, ki so pa bili v tem wau, pa drugač čisti idijoti...


Ta tip, s katerim sem se zapletla je vse prej kot "njami". Tako na prvo žogo... Premagala me je radovednost. In mi ni žal. Sex je bil ...uuuuaaaaaaaaaa user posted image . No, prvič sva šla k njemu domov...ni lih šlo najbolje. Po tistem sva se dobila še 2x. Za umret fino. Rahlo živalsko...mogoče to pogrešam. No feelings attached...mi je blo všeč. Hecava se dalje...(vedno sva imela besedne spopade, že prej), nihče naju nima na sumu. Zdaj sva na "čakanju"...že kar lep čas, pač ni prilike. Ko bo, bova spet. In NE nimam slabe vesti. To jemljem, kot pravico, ker doma tega ne dobim. Kljub predlogom. Ne bi pa mogla bit s tem drugim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Včeraj sem sexala s ...
20.5.2013 17:00:29   
Loose
Dame, nisem vedel da ste tako pokvarjene. Se malo hecam, sem mnenja, da vsi malo fantazirajo o kakšnem sodelavcu ali sodelavki. Pač monogamija je umetno ustvarjena in nagon je treba sprostit, velikokrat skozi domišljijo in mislim da s tem ni nič narobe. Včasih se z ženo celo malo pohecava o tem, pa oba veva da je malo res in da si lahko zaupava. Tudi to zna biti malo afrodizijak ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Včeraj sem sexala s ...
20.5.2013 17:56:47   
Anonimen
Tudi jaz doma nič ni dobim... če pa že pa definitivno premalo. Sem potrebna sorta človeka user posted image Tako da, še zame se daj user posted image Jaz ne upam... nimam tolk poguma in ne vem, če bi lahko to furala, zato se raje tega ne lotim user posted image

(odgovor članu Loose)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Včeraj sem sexala s ...
21.5.2013 9:50:25   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Loose

Dame, nisem vedel da ste tako pokvarjene. Se malo hecam, sem mnenja, da vsi malo fantazirajo o kakšnem sodelavcu ali sodelavki. Pač monogamija je umetno ustvarjena in nagon je treba sprostit, velikokrat skozi domišljijo in mislim da s tem ni nič narobe. Včasih se z ženo celo malo pohecava o tem, pa oba veva da je malo res in da si lahko zaupava. Tudi to zna biti malo afrodizijak ;)

To ni res. To je samo slaba tolažba za tiste nezveste. user posted image
Delam v pretežno moškem kolektivu, pa ga še ni bilo takega, za katerega bi pomislila, da "je vreden greha", kot pogovorno rečemo pri nas.
Zdej pa ne vem, a sem preveč izbirčna, ali pa čudna. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Loose)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Včeraj sem sexala s ...
21.5.2013 10:20:19   
ronja
sem mnenja, da vsi malo fantazirajo o kakšnem sodelavcu ali sodelavki.

Odvisno od sodelavcev/sodelavk, niso vsi glih greha vredniuser posted image . Se ne delam nič lepe, gotovo bi se lahko zgodilo obema in ni s tem nič narobe, samo trenutno pa res nimam nobenih takih želja:D.
Nyna, po moj je res precej odvisno od kolektiva, ponekod pač ni nikogar, ki bi ti zadišal, kar ne pomeni, da se ne bi moglo zgodit drugje;).

Anonimna, če doma ni nič, te čisto razumemuser posted image . Tudi sama si ne predstavljam bit celo življenje brez seksa.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Loose)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Včeraj sem sexala s ...
21.5.2013 10:25:01   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Loose

Dame, nisem vedel da ste tako pokvarjene. Se malo hecam, sem mnenja, da vsi malo fantazirajo o kakšnem sodelavcu ali sodelavki. Pač monogamija je umetno ustvarjena in nagon je treba sprostit, velikokrat skozi domišljijo in mislim da s tem ni nič narobe. Včasih se z ženo celo malo pohecava o tem, pa oba veva da je malo res in da si lahko zaupava. Tudi to zna biti malo afrodizijak ;)


Mhm, fantaziram. Predvsem kako bi ji kurčev mobitel v uho nabila.


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Loose)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Včeraj sem sexala s ...
21.5.2013 10:36:07   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Loose

Dame, nisem vedel da ste tako pokvarjene. Se malo hecam, sem mnenja, da vsi malo fantazirajo o kakšnem sodelavcu ali sodelavki. Pač monogamija je umetno ustvarjena in nagon je treba sprostit, velikokrat skozi domišljijo in mislim da s tem ni nič narobe. Včasih se z ženo celo malo pohecava o tem, pa oba veva da je malo res in da si lahko zaupava. Tudi to zna biti malo afrodizijak ;)


Mhm, fantaziram. Predvsem kako bi ji kurčev mobitel v uho nabila.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?