|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izvenciklična krvavitev
8.8.2013 21:55:38   
mojcaziga
Pozdravljene!

Načeloma sem popoln antipanik, ampak zdaj pa imam že par dni cmok v grlu. Namreč že kar dosti let jemljem Marevan (proti strjevanju krvi) in od takrat dalje imam močne M in, v primerjavi s prej, tudi dolge, nekje 6-7 dni zagotovo. Po porodu me je tudi začelo pošteno boleti v jajčniku ob ovulaciji, pa tudi ob M, čeprav takrat manj. Brisi, zadnji pred 3 leti, so bili vsi ok. No, že par mesecev nazaj, se mi je sredi cikla nakazala krvava sluz, tako en dan in tolio za dnevni vložek. Ko sem poklicala k G mi je dala datum novembra in rekla, da to ni nič hujšega in gre verjetno za ovulacijsko krvavitev. Danes sem 11. dan po M in ugotovim zopet krvavo sluz (poleg tega me je že 10 pošteno zbada skrajno desno čisto spodaj v trebuhu, že skoraj ob stiku z nogo), ampak tokrat so hlačke čiste. Ugotovila sem jo praktično, ko sem z robcem segla globlje v nožnico in gre res za sluz, ki je temno redeče, že skoraj rjave barve. Seveda mi gre po glavi en milijon slabih misli. Klicala sem G in mi je sestra svetovala vaginalete, ker lahko gre za vnetje. čeprav taka krvavitev pri vnetju?

Ima katera take izkušnje, dobre ali slabe????

Hvala user posted image in lp

< Sporočilo je popravil mojcaziga -- 8.8.2013 21:56:25 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izvenciklična krvavitev
8.8.2013 22:28:16   
bubu_bibi
jaz sem tako ene parkrat imela, takrat sem bila pod hudim stresom. uredilo se je samo.

sicer pa ti predlagam pregled pri G, magari samoplačniški - bris, uz rodil, mogoče hormonsko sliko (za ženske hormone mislim). tako boš pomirjena. in srečno! user posted image

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
9.8.2013 9:19:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bubu_bibi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izvenciklična krvavitev
9.8.2013 9:39:46   
astrid1
To se meni dogaja že leta in leta. Se ne zdravi kaj veliko, včasih predpišejo Dabroston. Možno, da ti je tole zdravilo malo zamešalo hormone, te vrglo iz ravnovesja. Na tvojem mestu bi se pozanimala, če to zdravilo povzroča tudi takšne stranske učinke.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izvenciklična krvavitev
9.8.2013 9:47:16   
mojcaziga
Hvala vsem za odgovore.

Ampak ne vem skrbi me, ker ne gre za svežo kri, ki bise kazala na hlačkah, ampak dejansko za rdečo oz. krvavo gosto sluz, ki se zadržuje v nožnici. Imam pa skoz občutek "vlažnosti" v nožnici pa bolečine v sp. desnem delu trebuha.

Novembra ja, ker baje so te zadeve, kot je izvenciklična krvavitev, običajne. Pa že od pej imam tak datum za pap bris, tako da.... Bom pa najverjetneje šla samoplačniško naslednji teden, če se težave ne bodo omilile.

Lp

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izvenciklična krvavitev
9.8.2013 12:21:11   
astrid1
Saj ta rdeča sluz ni nič drugega kot poovulacijski izcedek. Sama imam v glavnem večinoma roza in rjave barve, včasih tudi temno rjave.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izvenciklična krvavitev
9.8.2013 12:26:37   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

poovulacijski izcedek


10.-13. dan ciklusa ???

Običajno, glede na bolečine v jajčniku, sem imela O okoli 16.-18. dne.

Sicer pa HB, da bi bilo res samo to. Edino ta topa bolečina me moti. Pa fora je, ker lahko igram tudi badminton, ni to, da bi bolelo kot ne vem kaj. Je pa stalno prisotna rahla bolečina in skoraj vedno, ko se popolnoma uležem ali če se popolnoma pokrčim.

lp


< Sporočilo je popravil mojcaziga -- 9.8.2013 12:28:12 >

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izvenciklična krvavitev
10.8.2013 16:01:55   
astrid1
Lahko bi bil tudi kakšen polip.... Upam, da boš zdržala do novembra, če pa se ti bo slabšalo, pa bi se splačalo iti na samoplačniški pregled.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izvenciklična krvavitev
10.8.2013 16:04:46   
astrid1
Drugače pa je ovulacija možna tudi prej. 10.- 13. dan ni nič neobičajnega. Sama sem jo imela 10. dan. K sreči sem jo merila in sem tudi zanosila. Če je ne bi, tisti dan ne bi seksala, ker sva bila uničena od celodnevnega smučanja. Pa sva se k sreči pomujala. user posted image

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izvenciklična krvavitev
10.8.2013 16:26:20   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

Lahko bi bil tudi kakšen polip.... Upam, da boš zdržala do novembra, če pa se ti bo slabšalo, pa bi se splačalo iti na samoplačniški pregled.

Hvala za odgovor.

Ja, sem že naročena na samoplačniški pregled naslednji teden.

lp

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izvenciklična krvavitev
10.8.2013 16:28:50   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

Drugače pa je ovulacija možna tudi prej. 10.- 13. dan ni nič neobičajnega. Sama sem jo imela 10. dan. K sreči sem jo merila in sem tudi zanosila. Če je ne bi, tisti dan ne bi seksala, ker sva bila uničena od celodnevnega smučanja. Pa sva se k sreči pomujala. user posted image


Podobno bi lahko jaz napisala, samo da si sama nisem merila Ovulacije, ker sva poskušala šele prvi mesec. Sva pa oba nekaj zbolela oziroma se naju je lotil prehlad in se nama ni dalo. Sva se sicer vseeno spravila k stvari, ker kaj češ drugega v postelji delat user posted image in to je bilo tudi edinkrat v tistem mesecu. No, CB je naslednji mesec pokazal +.

lp

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izvenciklična krvavitev
11.8.2013 8:32:32   
astrid1
user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?