|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 7:32:28   
Tippi
Ok. Nisem bila še nikoli na brazilski depilaciji, čudna? verjetno ja user posted image  zdaj ko sem user posted image , me pa mika, ker se že zdaj mučim s sklanjanjem, kaj šele bo pri koncu. In zanima me vse. V piko user posted image  kako to zgleda, kako je s frizurcami, kaj pa kocine okrog ritne luknjice user posted image , si tako kot pri ginekologu, al kako? uglavnem, ne znam si predstavljati. čim več podrobnosti prosim. In koliko boli, od ena do pet? user posted image  In koliko časa imaš potem mir, predno greš naslednjič?

Priporočam se tudi za info glede priznanih salonov v ljubljani, ker opravljajo brazilsko. lahko tudi na ZS, da ne bo reklam.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 9:24:11   
Tippi
Kaj, a nobena ni bila še na brazilski? user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 9:32:36   
respect
Vsi ne ponujajo različne frizurce,klasična je pač da se pusti črtica.
Nič takega uležeš se na hrbet,se malo razšširiš in ona dela svoje delo,potem greš na bok,da se okrog zadnjične odprtine da vse stran. Glede bolečin : za kakor koga,nekateri bolj boli,nekatere manj.Na začetku je mir dobre 3 tedne potem pa več in če redno hodiš potem so dlake tako zredčene da s ejih več ne vidi.Lahk opa greš tudi na lasersko -brazilsko,se bolj splača

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 9:37:28   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: respect

Vsi ne ponujajo različne frizurce,klasična je pač da se pusti črtica.
Nič takega uležeš se na hrbet,se malo razšširiš in ona dela svoje delo,potem greš na bok,da se okrog zadnjične odprtine da vse stran. Glede bolečin : za kakor koga,nekateri bolj boli,nekatere manj.Na začetku je mir dobre 3 tedne potem pa več in če redno hodiš potem so dlake tako zredčene da s ejih več ne vidi.Lahk opa greš tudi na lasersko -brazilsko,se bolj splača


ooo hvala za info. kolk časa vse skup traja, mislim koliko časa dela? približno no user posted image
za lasersko zdej nimam dinarčkov, bi mogoče raj tole poskusila...

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 9:41:59   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Kaj, a nobena ni bila še na brazilski? user posted image


Prezgodaj ti to pričakuješ naval zdepiliranih žensk user posted image

Daj jim še kako urco, da se zbudijo, kavo spijejo, da bo čas malice v službi...

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 9:42:03   
respect
Saj tudi laserska ni draga,tukaj v Nm je 40 e hodiš pa 1x na mesec. Za brazilsko pa dam 22 e .
Traja pa odvisno,včasih 30 min,včasih 45 min ,včasih več.Jaz pa moja kozmetičarka se še hecava zraven

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 9:44:37   
Tippi
lulu zgleda da sem bila zgodnja z obritimi fuflami user posted image

se pravi, če prav zastopim je en obisk 40 eurov? to pa res ni velik. sem tam na eni strani gledala, koliko obiskov potrebuješ, in je na koncu naneslo 500 eur pa na gor...očitno sem bila prepovršna pri kalkuliranju....

torej ti z enim obiskom odstrani vse dlake?

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 10:00:21   
respect
Ne,1x na mesec greš z laserjem pa je cca 40 e .
je cenejše kot brazilska končna kalkulacija .

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 10:14:53   
mateyka
fufla user posted image

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 12:44:19   
Klarita
Brazilska je zakon, res. Je pa res, da na začetku boli potem pa vedno manj. Dlake se močno razrečijo in
tudi ko zrastejo so zelo tanke. Mene po par letih redne brazilske več nič ne boli, mi je to čist rutinsko.
Brez tega pa ne morem več. Pa tudi brit več ne smeš, ker potem spet zrastejo bolj močne dlake.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 13:28:05   
mateyka
Je pa res, da na začetku boli potem pa vedno manj.


Klarita, nekak si predstavljam, da te zdaj lahko s kladivom tam mahnem, pa ne boš nič čutila user posted image

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 15:04:42   
Klarita

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Je pa res, da na začetku boli potem pa vedno manj.


Klarita, nekak si predstavljam, da te zdaj lahko s kladivom tam mahnem, pa ne boš nič čutila user posted image


Skoraj ja user posted image . Gre pa bolj zato, da so dlake tak hudo redke, da jih lahko s pinceto puliš, če bi se mi dalo pa
še tanke so ful. Res je razlika...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 18:05:28   
jakaracman
http://www.estetika.perfectbody.si/ponudba/200/lasersko-odstranjevanje-dlak-z-IPL-tehnologijo-Pogosta-vprasanja
Ker si noseča odpadeš za odstranjevanje dlak z laserjem.Bo treba fuflo kar klasično obdelatuser posted image

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 19:02:59   
Penny
Ležiš na hrbtu. Pokrčiš eno nogo, pa drugo, vmes malo pridržiš, razširiš, nategneš, da pomagaš (koža mora bit nategnjena, da ni podpludb in nategnjena tudi manj boli). Potem greš na trebuh (v nosečnosti verjetno na bok?), nekje imajo prakso na vse 4 (doggy style user posted image ) in še rito razširiš (meni najbolj neprijeten del).
Traja ca. 30 minut, na začetku verjetno malo dlje.
Frizurc nikoli nisem marala, sem šla vedno na nulo user posted image .
Boli prvič kar, ne bom ti lagala user posted image , še posebej, če si se več let brila in/ali imaš močne korenine. Potem pa vedno manj. Rita je ena posebna kategorija bolečine, vsaj pri meni (vedno stiskam skupaj, ko mi potegne vosek dol). Po depilaciji pričakuj, da bo fuflica kak dan malo rdeča in občutljiva na dotik (seks odpade tisti dan, vsaj na začetku), momentalno lahko iz korenine tudi kakšna kapljica krvi priteče.
No jaz sem si sčasoma začela sama doma delat brazilsko, potem sem žal sicer prešaltala na žiletko zaradi velikega trebuha. V salon mi je blo malo nerodno it zaradi povečanega belega toka, predvsem pa hemoroidov (sploh zdaj, ko sem tik pred ciljem). Mogoče razmisli tudi o tem vidiku, ker samo za parkrat se ti ne splača zdaj začet hodit ;) . Sicer pa tudi z žiletko na slepo kar gre user posted image , voskat mi pa ni šlo, čeprav sem imela ogledalce. (Po porodu pa upam, da spet začnem.)
Aja, nekateri saloni uporabljajo enak vosek kot za noge (vosek, gor papirček in potem vlečejo), drugi pa poseben vosek za depilacijo občutljivih predelov, t.i. roza vosek ali Perron Riggot (ali njegove ponaredke -> to imama tudi jaz doma), ki se na koži samostojno strdi in ga potem povlečeš dol. Slednja metoda je boljša, ker ti z dlakami ne posmuka še kože zraven, ampak se oprime samo dlak. Od voskanja s papirčki (v salonu) sem imela jaz vse zelo razboleno, nekaj se mi je tudi luščilo, še posebej zato, ker mi je večkrat vlekla z istega mesta. Ne priporočam user posted image . Dobre izkušnje imam s saloni (po abecedi) Berni, Spa (Dolgi most), Womanhattan, posebno slabih nikjer, edino na tip voska pazi. Vsi omenjeni delajo s primernim voskom. V Spa si takrat, ko sem jaz hodila par let nazaj), dobil še tangice za enkratno uporabo, drugje si cel čas spodaj brez.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 19:42:22   
liliana
To je pa bilo res v detajle.......user posted image

In ni me navdošilouser posted image ....še posebno tisto, da res boli.......

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 19:56:33   
Penny
Saj voskanje nog tudi boli user posted image . Ta predel pa pač tolk bolj, ker imaš že tako ali tako močnejše dlake, pa koža je bolj občutljiva, nežnejša.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 20:08:57   
liliana
Saj zato pa jaz ostajam pri klasiki......britje......in nič ne boli.....user posted image

Ker mene še puljenje obrvi boli......vendar tisto še nekak potrpim......

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 20:40:50   
petea
če te zanimajo detajli, bo najbolje pogledati kak video - če te le-to ne bo odvrnilo od izvedbe


p.s.: ni tako hudo, kot izgleda ...

< Sporočilo je popravil petea -- 11.9.2013 20:42:31 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 22:26:28   
mateyka
ja pa je..

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 22:30:28   
Klarita

IZVIRNO SPOROČILO: petea

če te zanimajo detajli, bo najbolje pogledati kak video - če te le-to ne bo odvrnilo od izvedbe


p.s.: ni tako hudo, kot izgleda ...


O.K. to je celo meni hudo zgledalo, ko redno hodim. Sicer pa nikoli nisem gledala s tega zornega kota in meni delajo z drugim voskom.
Se mi zdi, da je boljše s tistim voskom, ki ti ga gor namažejo in dol potegnejo, brez teh trakcev. Vsaj po mojih izkušnjah.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
11.9.2013 23:26:58   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: petea

če te zanimajo detajli, bo najbolje pogledati kak video - če te le-to ne bo odvrnilo od izvedbe


p.s.: ni tako hudo, kot izgleda ...


A boš rekla, da je kar prijetno......sproščujoče......kot na masažiuser posted image


< Sporočilo je popravil liliana -- 11.9.2013 23:27:30 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
12.9.2013 10:43:16   
Tippi
Ok, drage moje. hvala za komentarje, predvsem tebi penny, to sem hotla prebrat! user posted image
in odločila sem se. bom ostala pri žiletki, pa ne zaradi bolečine, ampak vsega tega raztezanja in nategovanja user posted image , ker mi zdaj do tega glih ni, tako da se do poroda pomatrava z boljšo polovico, po porodu bom pa sigurno šla! cajt je že! enkrat je treba te žiletke vršt proč. na jetra mi grejo user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
12.9.2013 12:07:24   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Ok, drage moje. hvala za komentarje, predvsem tebi penny, to sem hotla prebrat! user posted image
in odločila sem se. bom ostala pri žiletki, pa ne zaradi bolečine, ampak vsega tega raztezanja in nategovanja user posted image , ker mi zdaj do tega glih ni, tako da se do poroda pomatrava z boljšo polovico, po porodu bom pa sigurno šla! cajt je že! enkrat je treba te žiletke vršt proč. na jetra mi grejo user posted image

Samo nekaj me zanima ... jaz sem tudi na žiletkah, samo za noge uporabljam depilacijske trakove, pa še to mora izvest mož, ker jaz enostavno NE MOREM/NE UPAM sama potegnit traku dol user posted image
Kako si poa z žiletkami urejate "fuflo" (user posted image ) proti koncu nosečnosti? Npr. če greš čez rok, imaš pregled vsaka 2 dni, ampak tako pogosto se ne da žiletkati. user posted image
Mene je to ful motilo, ker se potem na pregledih nisem dobro počutila. Ali sem bila zaraščena (oz. sem pikala) ali pa sem bila vsa pikasta zaradi britja premajhnih dlačic. user posted image

Ampak na brazilko pa vseeno ne upam. user posted image Čeprav me mika. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
12.9.2013 12:25:14   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


Kako si poa z žiletkami urejate "fuflo" (user posted image ) proti koncu nosečnosti? Npr. če greš čez rok, imaš pregled vsaka 2 dni, ampak tako pogosto se ne da žiletkati. user posted image
Mene je to ful motilo, ker se potem na pregledih nisem dobro počutila. Ali sem bila zaraščena (oz. sem pikala) ali pa sem bila vsa pikasta zaradi britja premajhnih dlačic. user posted image  




Jaz sem hodila s poraščeno fuflo na pregled.....mene ni motilo....je verjetno ginekoliginja v svojem življenju videla že kar nekaj porašečenih fufel.....user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
12.9.2013 12:29:32   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


Mene je to ful motilo, ker se potem na pregledih nisem dobro počutila. Ali sem bila zaraščena (oz. sem pikala) ali pa sem bila vsa pikasta zaradi britja premajhnih dlačic. user posted image


Če te kaj tolaži... to ginekologi razumejo in jih videz sploh ne zanima user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?