|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tušmobil
11.9.2013 9:17:27   
nyna84
A se splača? V primerjavi s Simobilom?

Sem zjutraj preverjala ponudbo, se mi zdi kar ugodno, edino tiste Opcije mi niso čisto jasne user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tušmobil
11.9.2013 9:30:15   
respect
za 14,90 e na mesec imaš vse po 1500 enot( torej sms,klici,prenos podatkov)

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tušmobil
11.9.2013 9:47:30   
enea
jaz sem pa glih včeraj z eno kolegico govorila, jih je preklela do konca, je rekla da gre drugam,.. ne zaradi cene ampak glede signalov, tujine itd,... jaz imam mobitel vse po 500 enot, za 24 €, mogoče nekomu drago, ampak sem prej po redni ceni plačevala še več, imam vsaj signal, tujina,....

jaz sem sedaj pupi, ima 11 letr, naredila itak za 12€, 250 enot ( vse skupaj- 1 enota je 1min ALI 1 sms ALI 1MB podatkov)

< Sporočilo je popravil enea -- 11.9.2013 9:49:32 >

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tušmobil
11.9.2013 9:52:43   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: enea

jih je preklela do konca, ...

...glede signalov,...


Tukaj jih tudi jaz ne morem pohvalit.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tušmobil
11.9.2013 10:53:45   
mina88
js sm delala tam 4 leta in moram reč da čimdlje user posted image
signal od k, seveda za čas moje zaposlenosti tega nisem omenjala, vendar sedaj lahko z lahkoto rečem da se ne splača, raje plačajte več in imejte kvaliteto user posted image
pa foro majo še, če greš na internet kake vsebine gledat za plačilo kot so igrice, slikice, ozadja, teme,... te kr naroči na te vsebine in ti tedensko jemlje 2 € dol user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tušmobil
11.9.2013 12:13:33   
dreamhorse
Jaz pa sem full zadovoljna z njim.. je pa zadnje leto dosti boljša pokritost omrežja. Nimam pripomb.

(odgovor članu mina88)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tušmobil
11.9.2013 12:33:21   
talika81
oba s partnerjem pri TUŠMOBIL-u in zadovoljna. paket free15.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tušmobil
11.9.2013 14:43:25   
nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: talika81

oba s partnerjem pri TUŠMOBIL-u in zadovoljna. paket free15.


Jaz sem gledala paket FREE5. A sta vzela tudi telefone pri njih?

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tušmobil
11.9.2013 18:57:12   
Najaa
Zadovoljna kar se tiče cene, imam tega 1500, kar se tiče pa signala in predvsem pismenosti zaposlenih pa no comment. Sem imela poleti same probleme z njimi tako da ko potečeta ti dve leti, šibam drugam. Kakor je ena zgoraj napisala, raje plačam več kot da skoz neki prekinja in na morju mi sploh lovilo ni cele dneve.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tušmobil
12.9.2013 10:55:39   
Nusika35
Tudi sama sem z njimi zelo zadovoljna. Sem pri njih že več kot 2 leti. Prej so bile težavice priznam, samo sedaj pa zadeve špilajo. Najprej sem imela paket free15, sedaj pa že pol leta tale paket Najbližji 1500, ki ga imajo tudi zdej v akciji. Kar se pa omrežja tiče in dosegljivosti, jaz nimam težav, tudi na obali kjer imamo vikend sem bila celo poletje in sem imela ves čas poln signal, tudi drugje je dosegljivost ok, tu pa tam mi sicer še v kakem zakotnem koncu prešalta na nacionalni roaming, samo sem sedaj uredila ročno nastavitev in je super. Za 14,90€ pa tolk vključenih enot je to res super stvar :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tušmobil
12.9.2013 11:33:19   
hedviga

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: enea

jih je preklela do konca, ...

...glede signalov,...


Tukaj jih tudi jaz ne morem pohvalit.


user posted image user posted image user posted image
Ma tut ene dobre besede nimam.
Junija sem šla k njim za tistih slavnih 1500, ki jih jaz ne porabim ama nikol. Najprej cela ceremonija za prenest telefonsko številko.
Ok, pristanem na novo. Potem pa ko dobim račun me zadane kap, namesto unih 12 eur (s popustom, ker nisem rabila telefona), je bil račun 5x večji. Seveda zaradi nacionalnega gostovanja. Ker sem doma na barju (očitno v vukojebini), sem večino časa gostovala in /ali nisem imela nobenega signala. Ne govorim o recimo 50% gostovanja ampak 99% gostovanja...ne samo doma, ampak praktično skoraj povsod!
Skratka, plačali smo prvi račun skoraj 50 eur, drug račun pa skupaj s pogodbenim zneskom za prekinitev 80 eur in sem šla konec julija na Simobil, kjer imam vedno signal in za 24 eur na mesec lahko čvekam do onemooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooglostiiiiiiiiiii in se me da vedno dobit.
Skratka qurc gleda Tušmobil!!


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tušmobil
12.9.2013 11:51:40   
Patricija32
Hedviga, problem si imela ker nisi imela ročno nastavljene izbire omrežja, sej to je povsod tako, sej tud če greš na hrvaško recimo ti preklaplja med omrežji, pač izbere tistega ki ima v danem trenutku najboljši signal, v tvojem primeru pa je blo tako da je bil na tistem področju močnejši mobitelov signal kar pa ne pomeni da tušmobilovega ni, je samo nastavit moraš tako. Jaz po barju in v okolici Krima veliko kolesarim in s signalom Tušmobila nimam težav. Kar se pa paketov tiče pa imaš pri njih veliko več izbire kot pa na Simobilu. Sem bila tam 6 let in ne bi šla nazaj za nobeden dear več. Ker je pokritost s signalom Tušmobila v rangu Simobila in to lahko preveriš tudi ko prečekiraš bazne postaje in pokritost.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tušmobil
12.9.2013 13:27:24   
hedviga
Ja, sej... Ampak ko sem nastavila da ni roaminga, sem bila nedosegljiva. In če si večji del dneva doma... Ko sem se poslovila od Tušmobila so preverili signal, ugotovili, da je zunanji slab, notranji še slabši in da mi ne morejo zagotoviti kdaj bo... Skratka ni šlo.

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tušmobil
12.9.2013 21:37:14   
josephine27
Kar se tiče signala sem tudi jaz že marsikaj slabega slišala. Jaz sicer teh težav nimam ( očitno živim v pravem kraju). Sicer pa za prenos številjke izpolniš en obrazec in pokažeš odrezek, da si plačal zadnjo položnico in to je to nobenih kolobocij. V bistvu enako enako kot če prenašaš številjko k mobitelu al pa simobilu. Jaz sem na splošno s svojim paketom zadovoljna, predvsem pa z računom ki je precej majnši kot je bil prej pri mobitelu. No saj v končni fazi je to edini razlog da sem od mobitela šla stran. Visoki računi po katerih boli glava.

_____________________________



(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tušmobil
13.9.2013 8:36:40   
limonca*
Jaz sem bila pred isto dilemo - prej xx let na simobilu, potem sem se prestavila k tušu.
Zaenkrat sem zadovoljna, tud položnice so ok.
Imam za vsak slučaj naštimano, da mi sporoči, če presežem določeno vrednost računa (jaz imam npr. 15€ naročnine in me obvesti, ko presežem 20€).. Da ne bi blo kej nepričakovanega.

Omrežje imam ok, nikjer nisem opazila, da ga ne bi bilo.

Imam pa paket Free 5 + opcijo 9 in plačujem cca. 15 €.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tušmobil
13.9.2013 11:49:06   
Mipka
Jaz mislim, da eni malce preveč pretiravate s tem omrežjem. Ja res je bilo včasih kar slabo, samo sedaj so že na nivoju Simobila in tudi sama z njihovim omrežjem nimam težav in tudi zelo redko sem na roamingu. Sem na paketu free, pa tudi tale akcija s paketom Najbližji 1500 ni slaba za to ceno. Iskreno povedano mi je Tušmobil dost boljši kot pa prej Simobil. Pa kolegice k so na Simobilu pravjo da so pri njih še vedno težave z omrežjem in non stop neke podražitve. Meni je Tušmobil super in sem vesela da sem pri njih :)

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tušmobil
13.9.2013 12:04:15   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Mipka

Jaz mislim, da eni malce preveč pretiravate s tem omrežjem.


Glej, to si malo čudno napisala. Ljudje se gibamo po slovenskem prostoru marsikje. Eni imajo srečo, da je tam omrežje ok, eni imajo konstantno probleme. To, da tebi omrežje deluje, nima veze, ker ga meni zmanjka 10x na dan.
Razlaga Tušmobila... mogoče pa imam hišo glih tako postavljeno, da mi ne vleče oz. kak prostor v hiši. Tvoje stanovanje pa je dobro pokrito...
..je bolj jasno, zakaj se eni jezimo nad tem? Pretiravanja ni... Marsikje mi je jasno, da mi ne bo internet delal, ne bo niti drugim z drugim omrežjem, ampak telefonske pogovore ne morem opraviti brez prekinjaj... no ja... za mesečno naročnino vsaj to pričakujem, da dela brezhibno v mestu. Nisem v Postonjski jami doma ali bogu za hrbtom.

(odgovor članu Mipka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tušmobil
13.9.2013 12:12:38   
nyna84
No, zdej mi povejte pa še, kje vam ne vleče signal, da vidim, če bo pri meni ok? user posted image

http://www.tusmobil.si/pomoc-in-informacije/zemljevid-pokritosti.html

< Sporočilo je popravil nyna84 -- 13.9.2013 12:14:03 >


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tušmobil
13.9.2013 14:47:21   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Mipka

Jaz mislim, da eni malce preveč pretiravate s tem omrežjem.


Glej, to si malo čudno napisala. Ljudje se gibamo po slovenskem prostoru marsikje. Eni imajo srečo, da je tam omrežje ok, eni imajo konstantno probleme. To, da tebi omrežje deluje, nima veze, ker ga meni zmanjka 10_x_ na dan.
Razlaga Tušmobila... mogoče pa imam hišo glih tako postavljeno, da mi ne vleče oz. kak prostor v hiši. Tvoje stanovanje pa je dobro pokrito...
..je bolj jasno, zakaj se eni jezimo nad tem? Pretiravanja ni... Marsikje mi je jasno, da mi ne bo internet delal, ne bo niti drugim z drugim omrežjem, ampak telefonske pogovore ne morem opraviti brez prekinjaj... no ja... za mesečno naročnino vsaj to pričakujem, da dela brezhibno v mestu. Nisem v Postonjski jami doma ali bogu za hrbtom.


Tole lahko samo podpišem.
S tem da je bila pri meni signal bolj izjema kot pravilo.
Na žalost sem zato ob recimo 100 eur(ostalo pričakovani stroški), ki bi jih rajši zagonila kam drugam...
In kar me najbolj jezi se njim to ni zdelo nič takega, pač nimam signala, bo že enkrat, sej delajo na tem.
Napisali so tole in so zato rabili skoraj en teden:
"Dovolite, da se opravičimo za pozen odgovor.
Obveščamo vas, da je pristojni oddelek preveril pokritost na navedenem območju. Naš zunanji signal je šibak, notranji pa je še slabši in lahko povzroča težave pri opravljanju storitev. Na voljo je tako omrežje GSM, kot tudi UMTS, in sicer z oddaljenih baznih postaj.
Na območjih, ki so zaenkrat še slabše pokrita z našim omrežjem omogočamo gostovanje na omrežju operaterja Mobitel. V primeru, da v nastavitvah mobilnega telefona preklopite na omrežje Mobitel, lahko pride do razlike v obračunavanju, to pa je odvisno od naročniškega paketa.
V danem trenutku še ne moremo napovedati, kdaj bo prišlo do izboljšanja našega signala na vašem naslovu. Zagotavljamo vam, da dnevno širimo in optimiziramo naše omrežje, s čimer se bo stanje le še izboljševalo.
"

In tole:

"Glede signala na vašem področju, bi vam radi pojasnili, da ne glede na dejstvo, da je Tušmobil operater mobilnega omrežja in so tako storitve na voljo povsod, kjer se nahaja Tušmobilov signal oziroma signal ponudnika nacionalnega gostovanja. Storitve so dosegljive na območju, ki ga pokriva signal omrežja, pri čemer na nacionalnem ali mednarodnem nivoju ne obstaja operater, ki bi zagotavljal pokritje s svojim signalom ne glede na naravne ali druge fizikalne ovire, ki omejujejo ali preprečujejo širjenje radijskih valov - česar tako ne more zagotoviti niti Tušmobil."
Kar je jasno, ampak jaz nisem doma na Triglavu ali Postonjski jami ampak na barju, 15 minut od centra Ljubljane.
Kar se tiče zemljevida pokritosti pa raje preverite svojo mikrolokacijo in ali to pomeni da so pokriti z "nacionalnim" ali svojim signalom.

In hvala bogu da vam lovi, meni ni in se mi še danes zdi neumno ker sem plačala 130 eur, da skoraj 2 meseca doma od koder sem tudi delala nisem bila dosegljiva!

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tušmobil
13.9.2013 15:35:30   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

No, zdej mi povejte pa še, kje vam ne vleče signal, da vidim, če bo pri meni ok? user posted image

http://www.tusmobil.si/pomoc-in-informacije/zemljevid-pokritosti.html


jaz sem tam, ko je rdeče pri Celju, Če greš na povečavo 1:1.000.000.000.000.000 je ena rumena pikica. No, tam jaz živim user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tušmobil
13.9.2013 18:17:14   
hedviga

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

No, zdej mi povejte pa še, kje vam ne vleče signal, da vidim, če bo pri meni ok? user posted image

http://www.tusmobil.si/pomoc-in-informacije/zemljevid-pokritosti.html


jaz sem tam, ko je rdeče pri Celju, Če greš na povečavo 1:1.000.000.000.000.000 je ena rumena pikica. No, tam jaz živim user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tušmobil
14.9.2013 23:54:58   
polonicapika
Moja izkušnja:
dolga leta sem bila tako pri Mobitel kot pri Simobil, pa k enemu nazaj, pa k drugemu nazaj. K Simobil sem prešaltala, ker Mobitel ni nudil storitev, ki sem jih pač potrebovala in sem vse preplačala. In se je nato Simobil znašel ugodno takrat s paketom, ki je bil ugoden zame.

Če se govori o pokritosti signalov, je Tušmobil daleč najslabši. Ampak, za tisto vsoto, ko opravljam ali pogovore ali sms preko operaterja, ne bom nikomur več plačevala vsaj 23 €. Zato mi za potrebe vsega zadostuje Tušmobil, kjer plačam 4,50 €.

Sem pa signale izkusila ravno dva dni nazaj, kjer je včasih operater Simobil delal na isti točki ali Mobitel, Tušmobil je bil pa blokiran in sem morala iti iz tega naslova dva štuka višje na plano, da je signal lovil. Res pa je, da v isti stavbi ni lovil v dvigalih niti Mobitel niti Simobil. Ampak, da, Tušmobil ima daleč najslabšo pokritost signala.

Če si dovolj tečen, bo tudi Tušmobil večjo luč ugledal. Simobilu ali Mobitelu ne bom več preplačevala storitev, kjer se celo hvalijo, s koliko dobički poslujejo, ker je gospodarska kriza.

Glede na to, kolikor pa zadnje čase porabim, je skoraj 5 € čisto dovolj priročni operater.

user posted image

< Sporočilo je popravil polonicapika -- 14.9.2013 23:59:50 >

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tušmobil
15.9.2013 0:18:17   
polonicapika

IZVIRNO SPOROČILO: Nusika35

Tudi sama sem z njimi zelo zadovoljna. Sem pri njih že več kot 2 leti. Prej so bile težavice priznam, samo sedaj pa zadeve špilajo. Najprej sem imela paket free15, sedaj pa že pol leta tale paket Najbližji 1500, ki ga imajo tudi zdej v akciji. Kar se pa omrežja tiče in dosegljivosti, jaz nimam težav, tudi na obali kjer imamo vikend sem bila celo poletje in sem imela ves čas poln signal, tudi drugje je dosegljivost ok, tu pa tam mi sicer še v kakem zakotnem koncu prešalta na nacionalni roaming, samo sem sedaj uredila ročno nastavitev in je super. Za 14,90€ pa tolk vključenih enot je to res super stvar :)


A ste to sporočili operaterju? Ker se bodo le tako lahko izboljšali?

Meni se je zgodilo leta 2008, ko sem odšla za teden dni v Toskano, pa je agencija pozabila povedati, da je del nje zabačena vas, da so do meje delale kartice, po meji pa ne. Pa sem imela vse limite sproščene. Je bilo zelo fajn, ko si za vsak slučaj pred mejo dvignil pred dopustom le nekaj gotovine in si potem predstavljajte dopust.
Ko sem prišla iz dopusta nazaj do meje s Slovenijo, še ni delalo, ko smo prešli mejo, je čudežno delalo. In sem itak naredila galamo, da naj stranke kdo obvesti, kaj pri plačilu tudi lahko koristijo, tako banko kot agencijo.

Hvala pa za info glede tujine, če ne dela signal pri Tušmobil. To je dobro vedeti za drugo leto, razen, če se ne bodo sedaj malo podkrepili, ker si podobne izkušnje ne želim. Sem zamenjala operaterja po dopustu.

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tušmobil
15.9.2013 0:23:49   
polonicapika
Odgovor je bil namenjen osebi Hedvika in zanemarite citiranje. Hvala.

(odgovor članu polonicapika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?