|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mateyka
26.1.2014 16:03:03   
chezAnA
Že nekaj tednov družinsko uživamo ob branju knjigic Svena Nordquista (saj res, spet jih moram podaljšati v knjižnici), se krohotamo in odkrivamo vedno nove reči, ko opazujemo ilustracije. Prav favš sem, veš. Mi imamo le štiri Finduse prevedene. Vidve z Inaro pa lahko res uživata. Srečniciuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mateyka
26.1.2014 16:28:48   
mateyka
jaz bi na tvojem mestu vzela/nabavila tudi angleške verzije, če se da dobit (z originalnimi imeni - obstaja tudi Festus and Mercury ampak meni se zdi bolje z originalnimi imeni Pettson and Findus) - itak se bodo otroci učili angleško in jih lahko zgodaj navadiš, da berejo tudi tujo literaturo, če prevedene ni in vseeno zraven uživajo user posted image

http://www.amazon.com/Pancakes-Findus-Pettson-Sven-Nordqvist/dp/190345879X

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mateyka
26.1.2014 18:28:15   
chezAnA
Ja, nekoč bodo tudi te knjigice naše. (Imamo eno polno sobo knjig in jih trenutno ne dovolim več kupovati, ker še teh nismo do konca po policah razpostavili. Ko bo knjižničarsko delo opravljeno, pa spet v lov. Je že dolga čakalna vrsta knjig, ki bodo enkrat naše.user posted image ) Zaenkrat si jih pa izposojamo v knjižnici. Tudi kakšno v angleški verziji, zadnja in zelo navdušeno sprejeta, je bila The kindest giant in town (Julia Donaldson). Smo upoštevali tudi zadnji list v knjigi in si izdelali kostume in se naučili zgodbico zaigrati. Lepo je bilo. Najbolj hecno pa je bilo, ker sem si najprej izposodila angl. verzijo, jo beremo, se odločimo, da jo bomo odigrali in to v slovenščini. In sem se veselo lotila prevajanja. Ko sem nekje na polovici, pa me prešine, da če imamo prevedenega Zverjasca, imamo mogoče tudi kaj drugega. Me je skoraj kapuser posted image Ker itak, da imamo. No, potem pa smo uporabili malo moje in malo uradne verzije. Edino pesmica ni šla skupaj z uradno melodijo. Škoda.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mateyka
26.1.2014 20:37:33   
mateyka
pridni ste user posted image

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?