|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaklepanje avtomobila
7.5.2014 18:45:18   
aknela123
Danes berem v novicah, da se v Sloveniji vedno pogosteje pojavljajo kraje avtomobilov z dvorišča. Ukradejo pa avte, v katerih lastniki pustijo ključ. Seveda so takoj okrivili romune in vse ostale nezaželene narode.
Se samo meni zdi čudno, da lastniki puščajo ključe v avtomobilih? user posted image
Sama živim v dokaj varnem okolišu, pa nikoli ne pustim ključa v avtu. Kako pa je pri vas?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaklepanje avtomobila
7.5.2014 18:51:57   
Stanislava_
Nikoli ne puščam, ključ imam vedno v torbici.

Nekaj časa sem puščala odklenjen avto, ker sem mislila, da se tudi zaklene sam tako kot se odlene,a ni zmanjkalo nič.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaklepanje avtomobila
7.5.2014 20:49:51   
enea
nikoli,.. tudi pri tašči vzamem ključ ven, zaklenem ga pa ne, to je res, ampak ključi so pri meni,..smo pa zmeraj tam okrog avta, pa psa imamo k bi začel lajat,..
doma pa ga imam v garaži (skupni- živimo v bloku) zaklenem, se mi je pa že parkrat zgodilo da sem ga pozabila zaklenit, ampak ključe ven,.. ja avtomatsko vzamem ključ,..

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaklepanje avtomobila
9.5.2014 8:47:49   
mamica deklicam
midva dava vedno ključe ven iz avta. Ker smo na vasi, ga pa res največkrat pustiva odklenjene. A imamo psa, dvorišče pa tudi tako, da ne more nobenen neopažen priti zravenuser posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaklepanje avtomobila
9.5.2014 9:26:03   
RIJA*
en se sam zaklene, če grem stran in je posledično manjkrat odklenjen....ta drugi pa zna biti prenekatero noč odklenjen user posted image

ključev pa ne puščam nikoli v avtu že zato, ker imam na njih tudi ključe od doma in ne morem v stanovanje user posted image zame dober sistem user posted image

se pa trudim izboljšati na tem področjuuser posted image

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaklepanje avtomobila
9.5.2014 9:55:39   
tashq
vedno avtomatsko zaklenem.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaklepanje avtomobila
11.5.2014 17:49:57   
koala
Jaz avto vedno zaklepam, še ko grem na črplaki plačat je avto zaklenjen.
Pa ključi so vedno ločeni od prometne.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaklepanje avtomobila
11.5.2014 19:59:20   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: koala

Jaz avto vedno zaklepam, še ko grem na črplaki plačat je avto zaklenjen.
Pa ključi so vedno ločeni od prometne.


A to kdo ne dela.......?

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zaklepanje avtomobila
11.5.2014 20:09:08   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: koala

Jaz avto vedno zaklepam, še ko grem na črplaki plačat je avto zaklenjen.
Pa ključi so vedno ločeni od prometne.


A to kdo ne dela.......?


jaz ne zaklepam avta na črpalki.. ne pustim ključe noter, lahko ga kdaj avtomatsko zaklenem, ker ga drugače povsod zaklepam. na črpalki so kamere, butec tisti, ki bo šel v avto pred kamerami, ko imam torbico, ključe in vse kar je vredno s sabo v trgovini, ko plačujem gorivo user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zaklepanje avtomobila
11.5.2014 21:54:42   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: koala

Jaz avto vedno zaklepam, še ko grem na črplaki plačat je avto zaklenjen.
Pa ključi so vedno ločeni od prometne.


A to kdo ne dela.......?


Jaz recimo. Na crpalki imam kljuc v roki, ker morem odklenit, da tankam in ko grem tankat vzamem denarnico s sabo in to je to.
Tudi doma je vedno odklenjen, vecinoma ga imam v garazi, tudi ce je zunaj je odklenjen. No, ko smo zadnjic sli za en teden na dopust sem ga pa celo zsklenila. Kljuca pa ne puscam nikoli v avti. Sam moj avto dvomim, da bi kdo ukradu, se najvec je vredna navigacija. Ce mi pa avto ukradejo bi pa koncno novega dobila, pa dvomim, da imam tok srece user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zaklepanje avtomobila
11.5.2014 22:27:51   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
Kljuca pa ne puscam nikoli v avti. Sam moj avto dvomim, da bi kdo ukradu, se najvec je vredna navigacija. Ce mi pa avto ukradejo bi pa koncno novega dobila, pa dvomim, da imam tok srece user posted image user posted image




nasvet: puščaj kluče v avtu in ga parkiraj pred nočne klube... hitro bo dobil noge ali krila user posted image

nasvet 2: ne prijavi odtujitve policiji, ker če nimaš sreče, ti ga še najdejo naslednji dan user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zaklepanje avtomobila
11.5.2014 22:54:09   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
Kljuca pa ne puscam nikoli v avti. Sam moj avto dvomim, da bi kdo ukradu, se najvec je vredna navigacija. Ce mi pa avto ukradejo bi pa koncno novega dobila, pa dvomim, da imam tok srece user posted image user posted image




nasvet: puščaj kluče v avtu in ga parkiraj pred nočne klube... hitro bo dobil noge ali krila user posted image


Ali samo ostal brez navigacije user posted image .

Na bencinskih tudi zaklepamo, sploh na AC, kjer so taki in drugačni človečki.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zaklepanje avtomobila
12.5.2014 6:11:27   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: koala

Jaz avto vedno zaklepam, še ko grem na črplaki plačat je avto zaklenjen.
Pa ključi so vedno ločeni od prometne.


A to kdo ne dela.......?


jaz ne zaklepam avta na črpalki.. ne pustim ključe noter, lahko ga kdaj avtomatsko zaklenem, ker ga drugače povsod zaklepam. na črpalki so kamere, butec tisti, ki bo šel v avto pred kamerami, ko imam torbico, ključe in vse kar je vredno s sabo v trgovini, ko plačujem gorivo user posted image

Prevec CSI gledasuser posted image . Na pumpah so povecini kamere, ki so zelo slabe kvalitete, s katerimi si povecini nimajo kaj pomagat. Kaj sele razbrat obraza in cetudi ga razberejo, nimajo baze vseh obrazov. Obraz lahko tudi zakrije s kapuco ali kapo ali gleda dol. In nepridipravi to zelo dobro vejo in zato je se vedno veliko kraj na pumpah, ker nespametni ljudje mislijo, da so varni.
V slo oz po evropi zaklepam vedno in povsod. Tukaj pa do predkratkim nisem, saj kraj prakticno ni bilo (sele zdaj zacnejo cvetet) Celo doma pred hiso nisem zaklepala avta (vzrok pokvarjen daljic), vse dokler ni bilo ocitnih znakov, da nekdo ponoci hodi v moj avto spat ali se igratuser posted image . Je blo treba menjat avtouser posted image .

Prometna pa nikoli v avtu!

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 12.5.2014 6:12:35 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zaklepanje avtomobila
12.5.2014 6:58:05   
koala
liliana meni se zdi da ogroooomno ljudi pušča na črpalki odklenjen avto.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zaklepanje avtomobila
12.5.2014 8:34:13   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Celo doma pred hiso nisem zaklepala avta (vzrok pokvarjen daljic), vse dokler ni bilo ocitnih znakov, da nekdo ponoci hodi v moj avto spat ali se igrat user posted image .


lol, a dej nehi user posted image


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zaklepanje avtomobila
12.5.2014 9:09:41   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: koala

liliana meni se zdi da ogroooomno ljudi pušča na črpalki odklenjen avto.


največ vsega sranja se zgodi ravno na črpalkah in postajališčih....

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zaklepanje avtomobila
12.5.2014 10:17:04   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: koala

liliana meni se zdi da ogroooomno ljudi pušča na črpalki odklenjen avto.


največ vsega sranja se zgodi ravno na črpalkah in postajališčih....


Saj ravno zato......ne glede na kamere......

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zaklepanje avtomobila
12.5.2014 10:32:26   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Prevec CSI gledasuser posted image . Na pumpah so povecini kamere, ki so zelo slabe kvalitete, s katerimi si povecini nimajo kaj pomagat. Kaj sele razbrat obraza in cetudi ga razberejo, nimajo baze vseh obrazov. Obraz lahko tudi zakrije s kapuco ali kapo ali gleda dol. In nepridipravi to zelo dobro vejo in zato je se vedno veliko kraj na pumpah, ker nespametni ljudje mislijo, da so varni.



ne gledam CSI sploh user posted image

glej, kamere gor ali dol, če razmišljaš kot lopov valjda greš na nek plen, ne pa brezveze krampat po praznem avtu. Jaz vem, kak avto puščam odklenjen za sabo na pumpi in definitivno nima kaj vzet. Avta ne more dvignit in ga nest domov user posted image .
Tak delam že 20 let. Do zdaj nikoli nič. Ne bom pa neumna in puščala vredne stvari v odklenjenem avtu ali pa ključe noter...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zaklepanje avtomobila
12.5.2014 10:34:24   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

največ vsega sranja se zgodi ravno na črpalkah in postajališčih....


na postajališčih ne ustavljam. Za wc ali kavo ali kak počitek najdem druge lokacije, postajališča edino, če nas je več in imamo kontrolo nad avtom.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zaklepanje avtomobila
12.5.2014 10:40:04   
malaMravljica
Lulu, za nocne klube sem ze ene 2 leti prestara user posted image ce bi sla pa oba z mojim in imela varusko doma pa itak ne bi sla z mojim avtom. Pa se to je, dandanasnji se tatovi vozijo rajsi kaj bolj fensi smensi kot moj avtomobilcek. Na bencinske hodim pa sam na kaksne male, na AC ne grem nikol tankat. Enkrat, ko ne bova mela kam vec dnarja utaknit bomo pa moj avto zamenjal in takrat dobim zihr neki smensi, bodo zihr ze serijsko imel ugrajeno, da bo avto sam pelal, voznik bo pa krizanke reseval in kofetkal. Tisti bo imel tudi kaksno hudo napravo proti kraji in mi ga spet ne bo treba zaklepat.
Jaz drugac sam na soncna ocala pazim in jih nikol ne pustim v avtu, pa ko je bil otroski vozicek notri sem ga zaklepala cez noc.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zaklepanje avtomobila
12.5.2014 10:43:22   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Na bencinske hodim pa sam na kaksne male, na AC ne grem nikol tankat.


ja, tudi jaz ne tankam na AC. Vedno na domačih pumpah.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zaklepanje avtomobila
12.5.2014 10:44:20   
malaMravljica
Aha na postajaliscu pa se ustavimo redno in cedno v Italiji in gremo vsi kofetkat. Tistega pa moz zaklene, smo ponavadi nabasani do stropa. Spet bi bilo skoda samo robe notri, ce nama sam avto ukradejo se greva vetjetn nalit od srece user posted image user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zaklepanje avtomobila
12.5.2014 10:51:16   
skuštrana
Jaz tudi full slabo zaklepam avtouser posted image . Imam pa ocitno ( zaenkrat) se sreco ker mi nikoli ni nihce nic ukradel ( verjetno se ustrasijo ko pogledajo v njega, ker je poln "krame", drobtin in papirckov).... Pa okna pozabim zapret, jao....pridem na parking, avto sicer zaklenjen, okna pa sirom odprta ( no, kadar so sirom je se ok, ker se ne opazi da je odprto, problem je ko pustim odprto do polovice...)...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zaklepanje avtomobila
12.5.2014 10:51:26   
LuLu
mah, to je tak-tak... lahko ga zaklepaš, opremiš z alarmom, pa ti ga ukradejo, ali pa pustijo na miru odklenjenega s ključi noter

So znamke, ki so vedno zanimive za lopove, ne glede ali ti zaklepaš vrata ali ne. So znamke, kjer pridejo prav zunanji deli avta, pa noter sploh ne gre, in so avti, ki jih "nastaviš" odklenjene, pa ne bo nobenemu zanimiv user posted image

torbica v odklenjenem bilokaterem avtu... ja, to pa je neumno

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zaklepanje avtomobila
12.5.2014 10:56:36   
skuštrana
Hope, midva sva nekaj casa v mladih letih imela jugica, ki se ni dal zaklenit. Ko sva enkrat nekam sla z vlakom, sva avto parkirala na praking in je tam stal par dni in ko sva se vrnila je bilo ocitno da je nekdo v njem imel party, ha,ha....

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?