|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nogomet SP
12.6.2014 20:16:40   
LuLu
Valjda, da ne sme ta tema manjkat user posted image

Prvo me je šokiralo, da so dali Kođaka v center stadiona
a v Mb kaj pogrešate? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nogomet SP
12.6.2014 20:46:19   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Prvo me je šokiralo, da so dali Kođaka v center stadiona


O čem ti to?


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
a v Mb kaj pogrešate? user posted image

Marsikaj. user posted image
Spisek bi bil predolg.
In verjetno ne bi bil ravno povezan s to temo. user posted image
Nogometa in evforije, povezane z njim, namreč nikoli nisem razumela. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nogomet SP
12.6.2014 20:52:26   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Prvo me je šokiralo, da so dali Kođaka v center stadiona


O čem ti to?



kođak v Mb... saj veš kaj je to, a ne? user posted image

no, nekaj podobnega so imeli na stadionu postavljeno.. ker pa je ven prišla Đenifer Lopez in ne Maja Keuc, sklepam, da ni iz Mb user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nogomet SP
12.6.2014 21:17:01   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
kođak v Mb... saj veš kaj je to, a ne? user posted image


Kaj je MB Kođak, seveda vem. user posted image
Ni mi pa bilo jasno, kaj bi se naj zgodilo z njim.


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
no, nekaj podobnega so imeli na stadionu postavljeno.. ker pa je ven prišla Đenifer Lopez in ne Maja Keuc, sklepam, da ni iz Mb user posted image

A tako slaven je, da so nam ga kopirali tam daleč preko Luže? user posted image

Jaz pa sem mislila, da so ga ali prestavili v Ljudski vrt ali okoli njega sredi trga naredili igrišče. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 8:50:30   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Nogometa in evforije, povezane z njim, namreč nikoli nisem razumela. user posted image



baje se 11 krivonogih podi za okroglim usnjem user posted image user posted image

pa ne me za besedo jemati, ker niti ne vem, koliko jih je na igrišču od ene ekipeuser posted image
Sem pred leti 32 let živela zraven nogometnega igrišča v Domžalah. In ko so domžalčani prišli v prvo ligo, sem vsako tekmo "klela", ker se ni dalo doma nič normalnega delati, da niti ne govorim o normalnem pogovarjanju.

Še dobro, da imam doma dve punci in da moj ni nogometni fen.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 9:19:38   
petea
MD,
to pa me zanima, kaj le nosijo med nogami, da morajo hoditi tako na okroglo ...
user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 9:34:45   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: petea

MD,
to pa me zanima, kaj le nosijo med nogami, da morajo hoditi tako na okroglo ...
user posted image


madonca,kaj sprašuješ, svoje premoženje seveda. user posted image user posted image Morajo paziti nanj. Saj veš tisto, da če imajo moški preveč oprijete hlače ali da imajo na kak drugačen način spodaj preveč drgnjenja, potem je manj plavalčkov. user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 9:50:02   
sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Kaj je MB Kođak, seveda vem. user posted image
Ni mi pa bilo jasno, kaj bi se naj zgodilo z njim.



http://www.dw.de/image/0,,17703764_303,00.jpg

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 10:02:25   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Nogometa in evforije, povezane z njim, namreč nikoli nisem razumela. user posted image



baje se 11 krivonogih podi za okroglim usnjem user posted image user posted image

pa ne me za besedo jemati, ker niti ne vem, koliko jih je na igrišču od ene ekipeuser posted image
Sem pred leti 32 let živela zraven nogometnega igrišča v Domžalah. In ko so domžalčani prišli v prvo ligo, sem vsako tekmo "klela", ker se ni dalo doma nič normalnega delati, da niti ne govorim o normalnem pogovarjanju.

Še dobro, da imam doma dve punci in da moj ni nogometni fen.


To je pa to, ko začno babnice komentirat fuzbaluser posted image .

Svetovno prvenstvo je in sledi vprašanje....kaj bomo pa dons gledal.....lubi ne vem, men se zdi, da je dons en ful hud romantičen film na A kanalu... to bo ja.

Se spomnim 4 leta nazaj ko je Slovenija igrala v JAR. Ne vem no, men je dogajal in naslednji dan po tekmi z ZDA (komaj preživel) smo šli na morje, seveda s televizorjem v prtljažniku. Manjkal mi je samo še reciver in antena. Pridemo na Mutrer in seveda sem zavil v mesto, ker sem rabil reciver, ker je bla čez nekaj dni tekma z Anglijo, zavijanja z očmi moje soproge niti ne bom komentiral, sam ko je Svetovno prvenstvo in če se zgodi, da tam igra SLO, še toliko bolj, bom gledal fuzbal, pa če ji frnikule ven vrže. Se pa spomnim, da so bili hudi spori po kampu, ker je v vsakem tretjem baldahinu odmeval fizbal in pilo se je pivo, tekme pa ob 16tih in 21tih. Prav smešno je blo videt, ko je bla moška populacija 15.50 v trenutku preseljena s plaže. No kak revež ni smel v baldahin, sam ti so redki.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 10:23:11   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: petea

Kaj je MB Kođak, seveda vem. user posted image
Ni mi pa bilo jasno, kaj bi se naj zgodilo z njim.


http://www.dw.de/image/0,,17703764_303,00.jpg



Hvala za sliko! user posted image

Lepa Kođakova pomladitev. user posted image

< Sporočilo je popravil petea -- 13.6.2014 10:24:26 >

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 10:28:08   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
IZVIRNO SPOROČILO: petea

MD,
to pa me zanima, kaj le nosijo med nogami, da morajo hoditi tako na okroglo ...
user posted image


madonca,kaj sprašuješ, svoje premoženje seveda. user posted image user posted image Morajo paziti nanj. S


user posted image
so res posebni tiči, da se jim morajo kar noge prilagoditi ... user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 10:31:19   
ronja
to pa me zanima, kaj le nosijo med nogami, da morajo hoditi tako na okroglo ...

Suspenzor predvidevam- ne bi bilo fajn žoge fasat tjauser posted image

Sicer sem pa happy, da lubi ni na nogomet usekan, čeprav ima tudi rad žoge in podenje po igrišču, samo da se pri basketu vsaj kaj dogajauser posted image . Meni uni mali pajacki, ki tekajo sem pa tja, ne pomenijo kaj dosti, košarko pa še nekak lahko štekam, pa vse bolj od blizu vidiš in potem mi je bolj zanimivo.

< Sporočilo je popravil ronja -- 13.6.2014 10:33:14 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 10:38:22   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Svetovno prvenstvo je in sledi vprašanje....kaj bomo pa dons gledal.....lubi ne vem, men se zdi, da je dons en ful hud romantičen film na A kanalu... to bo ja.

Se spomnim 4 leta nazaj ko je Slovenija igrala v JAR. Ne vem no, men je dogajal in naslednji dan po tekmi z ZDA (komaj preživel) smo šli na morje, seveda s televizorjem v prtljažniku. Manjkal mi je samo še reciver in antena. Pridemo na Mutrer in seveda sem zavil v mesto, ker sem rabil reciver, ker je bla čez nekaj dni tekma z Anglijo, zavijanja z očmi moje soproge niti ne bom komentiral, sam ko je Svetovno prvenstvo in če se zgodi, da tam igra SLO, še toliko bolj, bom gledal fuzbal, pa če ji frnikule ven vrže. Se pa spomnim, da so bili hudi spori po kampu, ker je v vsakem tretjem baldahinu odmeval fizbal in pilo se je pivo, tekme pa ob 16tih in 21tih. Prav smešno je blo videt, ko je bla moška populacija 15.50 v trenutku preseljena s plaže. No kak revež ni smel v baldahin, sam ti so redki.



V času dostopa na internet v vsaki zakotni vasici ali zalivčku to več ni problem. user posted image
Pri nas je računalnik že nekaj let del stalne opreme na poti.


Očitno bo v naslednjih večerih veliko manj prometa na cestah, manjša gneča v trgovinah in polno zasedeni moški.
Super. user posted image
Si bom lahko bolj sproščeno privoščila kak večer samo zase, ko bo naš moški del družine zacementiran pred TV zaslonom. user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 10:52:03   
mamica deklicam
kalbo user posted image user posted image user posted image user posted image

HVALA, tako do solz se pa že nekaj dni nisem nasmejala. Saj nimam nič proti nogometu, ko je Slovenija igrala, sem še jaz pogledala, čeprav mi ni skoraj nič jasno, kako vse skupaj poteka.

Vsakemu je nekaj drugega všeč, hvala bogu, da imamo toliko športovuser posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 10:57:52   
ronja
Kalbouser posted image user posted image user posted image . No, svetovno sva še midva gledala - se nama je pa trapasto zdelo tisto naše jamranje "ni fer, da nismo prišli naprej", pa v jok pa na drevo... Sori, fantje, ampak so bili američani takrat res preceeej boljši... Tako da to je bilo čisto fer, v športu velja: naj zmaga boljšiuser posted image . In dobri športniki znajo športno prenest poraz in tudi ko jim ne gre dajo eno normalno izjavo in take cenim. ne pa une užaljene nevesteuser posted image .

Sicer sem pa bolj navajena njegove budilke sredi noči, ko je končnica NBAuser posted image . Vsako tele ma svoje vesele, "bog" vam požegnaj, uživajte, fantje in fuzbalske punce!user posted image

Petea, ti maš potem mir doma... Pri nas bo vedno nekdo nekaj hotel, pa če bo na sporedu fuzbal, basket ali pa umetnostno drsanje... Klinc pa mešani spoliuser posted image .

< Sporočilo je popravil ronja -- 13.6.2014 10:59:18 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 11:08:45   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Petea, ti maš potem mir doma... Pri nas bo vedno nekdo nekaj hotel, pa če bo na sporedu fuzbal, basket ali pa umetnostno drsanje... Klinc pa mešani spoliuser posted image .


Še ne vem, kako bo v naslednjih dneh. Moram videti, ali jih bo ''potegnilo v dogajanje''. user posted image
Zaenkrat še nam življenje normalno teče. user posted image

No, vsaj nekaj časa bodo verjetno prikovani pred TV, v tistih zadnjih, bolj odločilnih tekmah.
In verjetno bodo imeli zunaj svoje nogometno tekmovanje. user posted image


Verjetno bo pa kdaj kakšna žoga letela tudi po hiši ... user posted image

< Sporočilo je popravil petea -- 13.6.2014 11:09:20 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 11:29:46   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kalbouser posted image user posted image user posted image . No, svetovno sva še midva gledala - se nama je pa trapasto zdelo tisto naše jamranje "ni fer, da nismo prišli naprej", pa v jok pa na drevo... Sori, fantje, ampak so bili američani takrat res preceeej boljši... Tako da to je bilo čisto fer, v športu velja: naj zmaga boljšiuser posted image . In dobri športniki znajo športno prenest poraz in tudi ko jim ne gre dajo eno normalno izjavo in take cenim. ne pa une užaljene nevesteuser posted image .




Zakaj za hudiča moraš trest sol na še odprte rane user posted image Boljši, ne boljši, tisto je bil ragbi in ne nogomet, pa ne vem, če so ravno jamral, bli so pa fejst polomljeni, kosti mislim, ne duha.
Kar se pa bratov Hrvatov včeraj tilče: tko se gre v tekmo in hudo so igral, le tko naprej, čeprav jamranje na konc ni na mestu, sam to smo mi balkanci, čustveni. Enajstmetrovka tisto ni bla niti od blizu, ker če je bla, bi jih blo na vsako tekmo najmanj 20. Brazilci so za razred boljši, sam polni emocij in Hrvati so jim zelo dobro žrli živce. Navijam pa za Bosno.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 13.6.2014 11:34:16 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 11:47:15   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Verjetno bo pa kdaj kakšna žoga letela tudi po hiši ... user posted image


te pri nas letijo, pa je podmladek ženskega spolauser posted image

ko pa mami znore, bog ne daj, da očiuser posted image , takrat hitro pobašeta žogo in letita ven. In če pri tem slučajno še soseda vidita, je kuhan in pečen, ker se mora z njima žogatuser posted image user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 12:04:55   
ronja
pa ne vem, če so ravno jamral, bli so pa fejst polomljeni, kosti mislim, ne duha.

No, kolikor se spomnim, je trener Kek prav čisto zares jokal in govoril, da ni fer, da so prišli tako daleč, zdaj pa ne grejo naprej v izjavi za medije... Vseeno pa oprosti, če sem ti nasula sol na še nezaceljeno rano, to ni bil moj namen.

Meni so ful všeč športniki, ki znajo prenest poraz; tako pokončno držo sem vedno spoštovala in to je tisto, kar mene moti pri naših jokicah fuzbalerskih. Pa se sregajo, pa se obrekujejo, pa zmerjajo, pa svašta... Saj si Čop in Špik verjetno tudi nista vedno samo rožic sadila, ziher sta se mela kdaj poln kufer, samo sta se znala sama zmenit in tudi če sta bila besna, da jima ni šlo, sta vseeno čestitala zmagovlcem in dala izjavo kot se spodobi. Ali pa Raško, pa še marsikdo bi se našel. Take potem ful rada gledam in rada navijam zanje. Za take, kjer je vedno cel svet kriv, ker se je proti njim zarotil pa... po pravici povedano mi srček ne skače. Jim čisto privoščim, da jim rata, ampak... ni isto. Tisti timski duh, priznavanje napak in gledanje naprej, to pa mene navdihuje pri dobrih športnikih in zato rada navijam zanje, pa če jim gre ali pa ne gre.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 12:26:11   
kalbo
Pomojem si malo površno gledala vse skupaj. V tisti ekipi je bil hud timski duh in tud pokakal se niso. Spomnim se, kako so se David Beckam in celotna Angleška klop tresli, da bodo dobil gol, Kek je pa teral igralce v napad. V tistem trenutku je bil cel balkan ponosen na nas, Kek je pa itak pri sosedih heroj. Seveda, ko ti sanje v minutki splavajo po vodi je človeško bit razočaran in takrat delujejo emocije, kolikor se pa spomnim ni nihče jokal, smejal se pa tud niso, zagotovo je pa našim vrlim športnim novinarčkom kako spustil, itak, če pa traparije sprašujejo. Hrvaški komentator je rekel na koncu tekme z Anglijo: "Baš mi je žao ovih hrabrih Slovencev, vidim na drugom monitoru, da je Donovan zabio u zadnoj minuti."
Te jokice fuzbalerske so se uvrstile dvakrat na svetovno prvenstvo v nogometu, kar ni kar tako, glede na to, da imamo samo par igrišč, ki vsaj približno niso njivi podobna in vsak se je moral kar mal pomatrat, da jih je premagal. Tisto o odprtih ranah je bil pa hec.
Tud Čop pa Špik sta bla razočarana, samo je pač Čop tak človek, da ohladi glavo preden gre pred novinarje in tega so sposobni redki, zato je on še nekaj več, kot samo športnik. Pa kritiziranje Tine Maze, kok je bla tečna k je zgubila. Ja za vraga, sej ji takoj ko pride dol mikrofon pomolijo pod nos, Avstrijci se ji klanjajo, za Slovenčke je pa jokica, primadona, razvajeno tele...

V glavnem, hočem rečt, da nima veze, kater šport ti je ljubši, tebi je očitno košarka. Slovenci imamo celo paleto ekstremno dobrih športnikov, ki dosegajo dobre rezultate v nešteto športih in noben ni jokica, ki uspe v svetovnem merilu, ne Rajmond in ne fuzbalerji. Poglej Anžeta, Američani se pa ubadajo s tem, kako je tak igralec ratal v državi, kjer so TRI pokrita drsališča.

PS: Tud Raško je jokcal, samo v mlajših letih, če seveda Nesteroviča misliva.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 13.6.2014 12:29:26 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 12:56:58   
Hope2
Ronja, se mi zdi da kaj takega lahko napise le nekdo, ki ni bil nikoli sportnik, kaj sele vrhunski sportnik. Ko vlozis toliko truda v nekaj, ko zivis samo za tisti trenutek- tekmo, ko se odpoves vsemu.... ko ti tekma nabije adrenalin v visave, ko izstopis iz stanja normalnega cloveka in das zadnji svoj atom moci v tekmo.... te preplavijo custva, taka ali drugacna. Ne mores se brzdat, ko ti pade vse dol. Noben od vrhunskih sportnikov ne zna prenest poraza (drugace ne bi toliko vlagal in bi se mu J.... po domace povedano), v vseh vre, le da en zna to dobro skrit glih tisto minuto, ko je pred kamero, od enega zahtevajo sponzorji, da ne sme pokazat custev, en se pac zjoce, drugi razjezi... saj konec koncev, ko adrenalin pade, ko se glava ohladi, se vec ali manj vsi sprijaznijo s porazom in gredo novim bojem nasproti.

Mi nismo neka huda fuzbalska familija, ampak vsaka taka velika tekma ima nek svoj car. Nekako kot kalbo opisujeuser posted image . Ceprav midva z malim nimava pojma o imenih igralcev, niti ekipahuser posted image , sva si izbrala svoje. Moji bodo brazilci- mi je vsec njihova zagretost in ljubezen do fuzbala, samba, barve, karnevali, od kar pomnim mi je bila vsec brazilija... nic fuzbalerskegauser posted image user posted image . Mali si je izbral argentino- ceprav je ta teden prvic slisal za to drzavo in se obcasno kdaj pozabi kak se pravilno izgovoriuser posted image . Moz pa bo navijal za nemcijo.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 13:24:37   
ronja
Ma ne moti me jokanje samo (ok, od trenerja pričakujem mal več kontorle, ampak me vseeno ne moti) - moti me vedno iskanje krivca drugje in smiljenje samemu sebi. Tega vsi vrhunski športniki ipak nimajo, da ne rečemo da ravno obratno: saj je bil Kauzer tudi jezen, da je sfalil una vratca, ampak je na to reagiral tako, da je naslednje leto zmagal povsod. In ni rekel, da je nefer ali da je ne vem kira reč naredila, da on tega ni speljal, ampak da se pač zgodi in nimaš kaj.

Ja, komot preklinja v kamero zaradi mene, komot se zjoka, komot pokaže vse emocije in je tečen/na. Čisto razumem, jaz bi bila tudi. Vendar tisti, ki so sposobni tistega nekaj več, so pa zame pravi heroji. Nisem nikoli kritizirala Tine, ker nisem nikjer videla, da bi krivila ves svet zato, da ji ni šlo. So mi simpatični ljudje, ki pokažejo svoja čustva, to sploh ni problem. Problem je, če ne more človek rečt, da je bil pač na tisti tekmi nekdo drug boljši, ampak je za to vedno krivo nekaj drugega, oni so pa super duper.

Tud Čop pa Špik sta bla razočarana, samo je pač Čop tak človek, da ohladi glavo preden gre pred novinarje in tega so sposobni redki, zato je on še nekaj več, kot samo športnik.

no, pač najbolj spoštujem tiste, ki so več kot samo športnikiuser posted image . In všeč so mi tisti, ki znajo delat še kaj drugega in se jim ne zdi normalno, da jih bi morala država preživljat od 25 leta naprej, ker so toliko naredili zanjo. Tekmovali so ipak v prvi vrsti zase in ker jim je bil šport všeč.

Meni je ljubo veslanje, za navijat mislim, rada gledam umetnostno drsanje. Sicer (za delat) pa plavanje, jahanje, ples. Samo tega ne spremljam. Košarka je lubijev šport in jasno potem nekak sproti dobiš veselje do tega, ker razumeš pravila in kar se gledanja tiče, se meni tam več dogaja - več je košev, vsake 20 sek. maš napad...

Ja, imamo ogromno dobrih športnikov, zato se mi zdi pa trapasto, da je tak halo, če fuzbalerjem rata to, kar rata vsem ostalim praktično vsako leto (prit na svetovno), medtem ko se ostalih ne vidi, dokler ne prinesejo glih zlate olimpijske (pa še to ni dovolj - so Tino zafrkavali, da ji ni šlo kasneje "dovolj dobro" - halo, a 2 olimpijski kolajni nista dost? Štekam, da njej nista, ampak nam bi pa morali bit).

hope, nimam problemov z njihovim izražanjem čustv, me pa moti iskanje krivca vedno nekje drugje in to, da se kregajo med seboj, čim jim ne gre super duper. Jasno, da ne gre vedno super in takrat se najbolj vidi, kako stoji ekipa. In tisti, ki ne kažejo s prstom na soigralce takrat - e, tiste mam pa jaz rada:). Jasno, da se skregajo v garderobi, vendar se mi zdi grdo v takem primeru soigralce v drek tlačit. Všeč mi je bilo, ko je recimo en košarkar rekel, da so igralci krivi, "ekr pač nismo poslušali navodil trenerja". Trener pa tega ni rekel in je prevzel odgovornost nase. In naslednjič so potem zmagali:). Všeč mi je bilo, ko so zgubili, pa se je enemu smejalo, ker je prejšnji dan postal očka. Všeč so mi spontani ljudje, ni to to, kar me moti pri naših fuzbalerjih.moti me samo tisto: "mi nismo nič krivi, mi super igramo, pa nam samo drugi ne pustijo, pa nimamo pogojev pa to pa ono..." Rajmond ne služi kruha s svojimi treningi ampak s svojo štacuno. Pa se ne pritožuje nonstop kako je sistem krivičen. Je že prav, da opozorijo na napake, absolutno, vendar je treba prevzet tudi svoj del krivde, predvsem pa je treba znat priznat, da je bil nekdo drug boljši. To pa zmore zelo veliko športnikov. In če to naredijo, mi je čisto ok, če zraven jokajo, kolnejo ali karkoli.

Noben od vrhunskih sportnikov ne zna prenest poraza

To pa ni res. Nekateri ga znajo obrnit v motivacijo - ne vem, kako jim to rata, ampak enim rata. Ne mislim s tem, da ne smejo pokazat, da so jezni, žalostni ali razočarani. Ampak samo da znajo to naredit z neko držo - ponosom, ne pa v tipični slovenski maniri: "drugi so vsega krivi".

Hope, samo da se ne boste kregali doma, če bojo te države med sabo igraleuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 13:28:21   
kalbo
Se pa spomnim prve uvrstitve na svetovno prvenstvo v na Japonskem in Južni Koreji. Še danes se spomnim, Đoni Novak je padel, sodnik je pustil prednost in Mladen Rudonja je zadel en in edini gol za reprezentanco in ta je bil za v zgodovino. Mi takrat še fejst mladi se spravimo v mojega Punta, zastavo skozi šibedah in gas v center Ljubljane, potem pa na Brnik čakat reprezentanco. Parkirat smo moral seveda že v Vodicah, potem pa peš na letališče....noro, reka ljudi, vsi bratje, vsi Slovenci, se je vila po cesti do letališča. Tam pa ludnica...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 13:37:51   
kalbo
Ah Ronja, nogomet je najpomembnejša postranska stvar na svetu in uvrstitev ene male Slovenije, kjer je nogomet šport številka 10 je velika stvar. Podobno velika, kot uspeh hokejistov na olimpijskih igrah. Kek si pa upam zdajle stavit, da ni nikol jokcal, je bil vedno realen in je še danes. Ko pa odigraš tekmo z veliko ZDA in se jim postaviš po robu in to konkretno, pol začno pa Ameri lomt kosti, našim pa sodnik piskat vsak kontakt je pa logično, da se ne bo smejal in rekel, zmagal je boljši, ampak bo tud pokritiziral sodnike. Da ne govorimo o tem, da so po tej tekmi Američani jokal, da so jim razveljavil regularni gol, čeprav je padel po prekinitvi.

No pa sej ne bova skupaj prišla, pač nogometa ne maraš, sam to še ne pomeni, da so fuzbalerji jokice. Aja, pa to je tema ob pivu, sploh ne vem, zakaj se pregovarjam tu goruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nogomet SP
13.6.2014 13:45:45   
ronja
haha, ma ne, meni sicer nogomet kot šport ni nič antipatičen, en fuzbaler mi je celo zelo fajn prijatelj, celo sodnik jeuser posted image . Nič proti fuzbalu na splošno (ok, gledat naše tekme je res navadno dolgčas, ampak tiste na sp so mi bile čisto zanimive, že zaradi vzdušja). Samo njihovi komentarji po tekmi so mi šli na živce: "mi smo super, samo cel svet je proti nam". Ja, sem navajena, da pograjajo sodnike, tudi košarkaši, brez skrbi;). Ampak eno je, da nisi zadovoljen s sojenjem, drugo pa, da so za čist vse samo drugi krivi.

Kot si sam rekel, tudi Anže je tuki ratal, pa je drsališč ipak še manj kot nogometnih igrišč. Pa tudi olimipijskih bazenov nimamo veliko, pa mamo dobre plavalce (večinoma pa res na kratke proge;). Ni vse samo v okoliščinah, skratka. So pomembne, treba se je trudit jih naredit boljše in treba je opozarjat na to. Ampak treba je tudi svoj del videt.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?