|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samsung Galaxy s4 lte mini
30.12.2014 19:55:43   
Stanislava_
Kdo ga uporablja? Prednosti, slabosti za telebane, ki še ne uporabljajo pametnih telefonov?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samsung Galaxy s4 lte mini
30.12.2014 22:09:32   
mateyka
Samsung Galaxy s4 lte mini


jaz mam Zooma, ki je v bistvu isti, samo da ma konkretno kamero gor
user posted image

a ti to kaj pomaga?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samsung Galaxy s4 lte mini
30.12.2014 23:25:33   
mateyka
aja, jaz ne uporabljam drugega kot minimum. klici, sms, alarm, kak sestanek v koledarju, kak youtube posnetek. ok in potem sem inštalirala še ene 3-4 igrce za tamalo in slovar-prevajalnik zame (probala surfat, pa mi je bedno na taki mali škatli). in to je to v bistvu.

no, pa kar konkretno fotkam (zato pa mam "fotoaparat" gor, haha). recimo tole pred dvemi dnevi:
zunaj ob zori
user posted image
notri (ko je kolikor-toliko svetlo - ni slabo imo)
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samsung Galaxy s4 lte mini
1.1.2015 23:15:28   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

aja, jaz ne uporabljam drugega kot minimum. klici, sms, alarm, kak sestanek v koledarju, kak youtube posnetek. ok in potem sem inštalirala še ene 3-4 igrce za tamalo in slovar-prevajalnik zame (probala surfat, pa mi je bedno na taki mali škatli). in to je to v bistvu.  



To je to.
Kako si zadovoljna z uporabo?
Podvprašanje za telebane - inštaliran slovar - ga dobiš brezplačno ali so to plačljive zadeve?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samsung Galaxy s4 lte mini
1.1.2015 23:16:31   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

zunaj ob zori
user posted image  



Lepa slika, mimogrede ;).

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samsung Galaxy s4 lte mini
2.1.2015 0:02:02   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
To je to.
Kako si zadovoljna z uporabo?


ti, je kar v redu. ni preveč kompliciran. ene stvari sem se morala navadit, ene naučit - moj prvi android. user posted image samo če nočeš ne vem kaj delat z njim, ni prehudo. prej sem mela enga res simpel s slide monitorjem in mi je živce izpil, ker mi slide ni dobro delal (zanič občutljivost), tukaj je pa res bp. pa hotla sem met svoje mp3 ringe in alarme - to si lahko sama uploadam na phone, to mi je res važno. pa fajle hočem videt na phonu, t sem morala en app inštalirat, ker drugače te ma android za telebana. moti me edino, da te hoče na google email povezat (pač, google in android sta eno in isto), samo sem ga ukanila in mam mir. pa na FB nisem povezana, instagrama nimam; to se mi zdi, da je mentalna smrt na telefonu (zato folk tok bulji v te male napravce nonstop).

Podvprašanje za telebane - inštaliran slovar - ga dobiš brezplačno ali so to plačljive zadeve?


maš en programček kva je že, en tak Adroid market application (unga zelenga robotka ma in shopping vrečko - neki tazga v glavnem) in tam izbereš "free apps". in imaš kar nekaj izbire, tudi zastonj app slovarje. seveda so taki, da se ti bojo vmes kake reklame zarolale in jih pač zapreš, ampak je ok, če te to ne moti.. če pa že kaj kupiš, je pa res poceni, kak evro-dva in brez reklam. jaz mam zaenkrat vse zastonj - nisem bila v situaciji ko bi RES kaj rabila in bi blo, da bi morala kupit. tko da se mi zdi, da je android kr ok (zaenkrat).

aja, če nimaš vklopljen wi-fi ves čas, ti kar drži 2-3 dni (če ne govoriš ure in ure). drugače pa polniš vsak dan. jaz ga vklopim, ko recimo streamam z neta (youtube) ali surfam in mam hišni ali zastonj wi-fi. to pa zato ker imamo omejen dl v naročnini.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samsung Galaxy s4 lte mini
2.1.2015 0:05:55   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Lepa slika, mimogrede ;).


pri -20 ob 8.45 user posted image


mislim, da boš tud na Galaxy s4 mela dober fotoaparat in se boš mal igrala s fotkanjem. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 2.1.2015 0:12:39 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Samsung Galaxy s4 lte mini
3.1.2015 14:41:59   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
To je to.
Kako si zadovoljna z uporabo?


ti, je kar v redu. ni preveč kompliciran. ene stvari sem se morala navadit, ene naučit - moj prvi android. user posted image samo če nočeš ne vem kaj delat z njim, ni prehudo.


Hvala, to sem iskala user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Samsung Galaxy s4 lte mini
3.1.2015 14:42:48   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Lepa slika, mimogrede ;).


pri -20 ob 8.45 user posted image


Ampak slika je krasna user posted image user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Samsung Galaxy s4 lte mini
3.1.2015 21:47:07   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
To je to.
Kako si zadovoljna z uporabo?


ti, je kar v redu. ni preveč kompliciran. ene stvari sem se morala navadit, ene naučit - moj prvi android. user posted image samo če nočeš ne vem kaj delat z njim, ni prehudo.


Hvala, to sem iskala user posted image .


če boš mela kako vprašanje, pa kar pobaraj, ni panike. treba nekak premagat to tehnologijo, ki nas napada! user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Samsung Galaxy s4 lte mini
3.1.2015 21:59:19   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

user posted image


tako si ti predstavljaš tehnologijo? user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Samsung Galaxy s4 lte mini
3.1.2015 23:33:53   
mateyka
na mobilcu - jup user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?