|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Irobot Roomba
9.2.2015 19:57:10   
Frodo Bisagin
Izkusnje?
Bi priporocile... ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Irobot Roomba
9.2.2015 21:07:57   
pomlad08
Priporočam FUL!!! Ga imamo zdaj skoraj eno leto in se nam je prav spremenilo življenje na račun tega robotka. Prej smo imeli res totalno svinjarijo. Zdaj je ratalo pa kar znosno :) Res, vsi smo navdušeni. Tudi mož, ki je bil proti (pač, skopuhuser posted image ), je zdaj največji fan. Ubistvu ga večinoma on upravlja - otroka pomečeta igrače v škatle (jima je jasno, da bo sicer roomba požrla ta male legice!), cunje letijo v kopalnico, mož pobere še ostale stvari s tal, pritisne start in to je to ... Pa res dobro očisti, temeljito. Jaz razmišljam, da bi kupila še irobot scooba, ki ti tla še dodatno zglanca z vodo+čistilom.

Skratka: go for it.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Irobot Roomba
9.2.2015 21:20:05   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

Priporočam FUL!!! Ga imamo zdaj skoraj eno leto in se nam je prav spremenilo življenje na račun tega robotka. Prej smo imeli res totalno svinjarijo. Zdaj je ratalo pa kar znosno :) Res, vsi smo navdušeni. Tudi mož, ki je bil proti (pač, skopuhuser posted image ), je zdaj največji fan. Ubistvu ga večinoma on upravlja - otroka pomečeta igrače v škatle (jima je jasno, da bo sicer roomba požrla ta male legice!), cunje letijo v kopalnico, mož pobere še ostale stvari s tal, pritisne start in to je to ... Pa res dobro očisti, temeljito. Jaz razmišljam, da bi kupila še irobot scooba, ki ti tla še dodatno zglanca z vodo+čistilom.

Skratka: go for it.


BOm tnx...

BTW: sem malo brala za scoobo in so precej nezadovoljni prav tisti, ki so z roombo zelo zadovoljni... preberi malo forume.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Irobot Roomba
9.2.2015 21:24:38   
ronja
podpis pod pomlad. Majo pa zdaj tanovo scoobo, ki naj bi bila v redu. Enkrat...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Irobot Roomba
9.2.2015 21:26:21   
Izabelina
jap, nam je nadzakon, vse se hitrej posprav, ker če daš tok dnarja za neko zadevo jo pol hočeš vsaj uporabit, kar pa ne morš če je nametano... tko, da je res super... edino odkar imamo mačka z dolgo dlako je una krtača ful boga, skoz se zatika not in morm rezat ven in ful čistit krtačko kot prej... ampak še vedno nadsuper, in tut tapison nam odlično posesa...

sm pa res prebrala za pomivalca, da so nezadovoljni, čeprou bi nam zelo prou pršu...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Irobot Roomba
9.2.2015 21:28:52   
pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

Priporočam FUL!!! Ga imamo zdaj skoraj eno leto in se nam je prav spremenilo življenje na račun tega robotka. Prej smo imeli res totalno svinjarijo. Zdaj je ratalo pa kar znosno :) Res, vsi smo navdušeni. Tudi mož, ki je bil proti (pač, skopuhuser posted image ), je zdaj največji fan. Ubistvu ga večinoma on upravlja - otroka pomečeta igrače v škatle (jima je jasno, da bo sicer roomba požrla ta male legice!), cunje letijo v kopalnico, mož pobere še ostale stvari s tal, pritisne start in to je to ... Pa res dobro očisti, temeljito. Jaz razmišljam, da bi kupila še irobot scooba, ki ti tla še dodatno zglanca z vodo+čistilom.

Skratka: go for it.


BOm tnx...

BTW: sem malo brala za scoobo in so precej nezadovoljni prav tisti, ki so z roombo zelo zadovoljni... preberi malo forume.


aha, tenks ... se še nisem ful poglabljala, ker je itak draga k pes! :) za roombo sem dala dobrih 300€, za scoobo hočejo pa 500 ali 600, če se prav spomnim (sem pred kakšnim mesecem gledala po netu)

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Irobot Roomba
9.2.2015 21:42:20   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

Priporočam FUL!!! Ga imamo zdaj skoraj eno leto in se nam je prav spremenilo življenje na račun tega robotka. Prej smo imeli res totalno svinjarijo. Zdaj je ratalo pa kar znosno :) Res, vsi smo navdušeni. Tudi mož, ki je bil proti (pač, skopuhuser posted image ), je zdaj največji fan. Ubistvu ga večinoma on upravlja - otroka pomečeta igrače v škatle (jima je jasno, da bo sicer roomba požrla ta male legice!), cunje letijo v kopalnico, mož pobere še ostale stvari s tal, pritisne start in to je to ... Pa res dobro očisti, temeljito. Jaz razmišljam, da bi kupila še irobot scooba, ki ti tla še dodatno zglanca z vodo+čistilom.

Skratka: go for it.


Torej je roomba dobra predvsem zato, da prisili človeka, da pospravi, preden začne sesati......

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Irobot Roomba
9.2.2015 21:45:01   
ronja
Rumba je dobra za to, da v času, ki ga imaš na voljo, lahko narediš oboje: in pospraviš in posesaš:). Pa večkrat sesa kot če bi sama sesala, to ziher ->bolj čisto:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Irobot Roomba
10.2.2015 4:17:44   
Hope2
Javlja se prva, ko ni zadovoljna. Po priporocilih zadovoljnih prijateljev smo se mi nabavli. Zdajle ze 5 mesecev spi v svoji postaji.

Imamo hiso, bivalni del je vse v enem oz nekako v krogu- na sredini mini stena. Prostor je precej velik.

-Glih obdela cel prostor in mu zmanjka sape, tak da se vcasih ne uspe do postaje priti. Ampak velikokrat se mu kje kaj zrola in zacne brezglavo capljat nekaj minut in potem valjda ne posesa vsega.

- Ja je treba najprej vse pospravit. Ce npr sesam z navadnim mi ni treba cisto vsega pospravt. celo kable ali vecje stvari, ker jih pac s sesalcem samo malo porinem. Enkrat nisem pospravla mini tanek kabelcek-antena od ipoda in zvocnika, ki je visela iz omare na tla. Sesalec je posesal 5 cm in se mi je zrolalo, zgubil spomin.

- Odvisno kako pohistvo mas. itak imamo glih zgreseno. Miza nima normalnih nog, ima noge, ki so spodaj povezane s kovinsko ploskvijo (ne vem opisat). spet tam nasede. Imamo barske stolcke, ki spet imajo kovinsko ploskev in spet tam nasede. Imamo gugalnik in spet se mu pri nogah zmesa. Imamo en ful debel volnen tepih, vcasih zleze in posesa, vcasih obtici. Imamo 8 stolov za mizo in tam izgubi ogromno casa, da posesa med vsemi tistimi nogami.

V glavnem, ko je moz bil sam doma, je moral stole zlozit na mizo, gugalnik dat na kavc, na noge od mize, zlozil casopis, na noge barskih stolckov dat casopis ali pa naredit ograjico, da v tsiti del ni sla. Umaknit tepih. Da je vse to naredil in potem spet vse dol zlozil, bi jaz ze zdavnaj s staromodnim posesala. Zato pravim, da je to sesalec za leneuser posted image in tiste, ki sovrazijo sesat. to ni sesalec zame. ko vidim da treba posesat, moram se isto sekundo, magari metlo vzamem in obletam.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Irobot Roomba
10.2.2015 10:41:04   
HuAnita
Mi zadovoljni, eno leto ga imamo. Za večje smeti itak ni, za to je običajen sesalec, je pa ta za mini fini prah, ki ga niti ne vidimo.
Je pa treba stole dvignit, ja, umaknit košaro z drvmi ipd., da se ne zaletava. Jaz najprej pomijem po tleh, potem pa, ko se začne prahec posedat, vklopim robota. V sp. štuku zvečer, ko gremo gor spat (ker ni ravno tih, no, mene moti), čez dan pa sesa zgoraj.
Ko odstraniš filter, vidiš, koliko 'nevidnega' prahu posesa v eni rundi, čeprav si prej pomil?!?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Irobot Roomba
10.2.2015 10:51:43   
RIJA*
jaz sem ga tudi gledala v trgovini in pri delu....

ko sem ga gledala na delu v eni pisarni, mi je še l tak na živce, da bi ga najraje kar brcnila na eno smet....ma 100 x se je peljal mimo nje pa je ni in ni zahaklal...tak, da po moje je to res za takrat, ko te ni doma, da se vozaka gor in gol...user posted image

me pa ni prepričal iz razlogov, kot jih navaja hope2.....preveč je enega dela s pripravo, da on potem to posesa...jaz prisegam na naš centralni sesalni sistem, ki je zakon.....in če bi še enkrat delala hišo, je to prva stvar, ki jo naročim....v par minutah posesam kakih 100 kvadratov, ker letam samo z ono cevjo okrog....kar pa mi je najbolj važno, da nima izpuha v prostor in gre ta mikroprah skozi posebno režo ven iz hiše....


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Irobot Roomba
10.2.2015 12:33:40   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

Priporočam FUL!!! Ga imamo zdaj skoraj eno leto in se nam je prav spremenilo življenje na račun tega robotka. Prej smo imeli res totalno svinjarijo. Zdaj je ratalo pa kar znosno :) Res, vsi smo navdušeni. Tudi mož, ki je bil proti (pač, skopuhuser posted image ), je zdaj največji fan. Ubistvu ga večinoma on upravlja - otroka pomečeta igrače v škatle (jima je jasno, da bo sicer roomba požrla ta male legice!), cunje letijo v kopalnico, mož pobere še ostale stvari s tal, pritisne start in to je to ... Pa res dobro očisti, temeljito. Jaz razmišljam, da bi kupila še irobot scooba, ki ti tla še dodatno zglanca z vodo+čistilom.

Skratka: go for it.


Torej je roomba dobra predvsem zato, da prisili človeka, da pospravi, preden začne sesati......



Rojena za nas dom :)


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Irobot Roomba
10.2.2015 12:36:32   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Javlja se prva, ko ni zadovoljna. Po priporocilih zadovoljnih prijateljev smo se mi nabavli. Zdajle ze 5 mesecev spi v svoji postaji.

Imamo hiso, bivalni del je vse v enem oz nekako v krogu- na sredini mini stena. Prostor je precej velik.

-Glih obdela cel prostor in mu zmanjka sape, tak da se vcasih ne uspe do postaje priti. Ampak velikokrat se mu kje kaj zrola in zacne brezglavo capljat nekaj minut in potem valjda ne posesa vsega.

- Ja je treba najprej vse pospravit. Ce npr sesam z navadnim mi ni treba cisto vsega pospravt. celo kable ali vecje stvari, ker jih pac s sesalcem samo malo porinem. Enkrat nisem pospravla mini tanek kabelcek-antena od ipoda in zvocnika, ki je visela iz omare na tla. Sesalec je posesal 5 cm in se mi je zrolalo, zgubil spomin.

- Odvisno kako pohistvo mas. itak imamo glih zgreseno. Miza nima normalnih nog, ima noge, ki so spodaj povezane s kovinsko ploskvijo (ne vem opisat). spet tam nasede. Imamo barske stolcke, ki spet imajo kovinsko ploskev in spet tam nasede. Imamo gugalnik in spet se mu pri nogah zmesa. Imamo en ful debel volnen tepih, vcasih zleze in posesa, vcasih obtici. Imamo 8 stolov za mizo in tam izgubi ogromno casa, da posesa med vsemi tistimi nogami.

V glavnem, ko je moz bil sam doma, je moral stole zlozit na mizo, gugalnik dat na kavc, na noge od mize, zlozil casopis, na noge barskih stolckov dat casopis ali pa naredit ograjico, da v tsiti del ni sla. Umaknit tepih. Da je vse to naredil in potem spet vse dol zlozil, bi jaz ze zdavnaj s staromodnim posesala. Zato pravim, da je to sesalec za leneuser posted image in tiste, ki sovrazijo sesat. to ni sesalec zame. ko vidim da treba posesat, moram se isto sekundo, magari metlo vzamem in obletam.


no... jaz ga rabim za na vikendu kjer imamo ohistvo taksno, da se da zadeva normalno uporabljat in malo stvari, tako, da naj ne bi bil nekih tezav. Najbolj bi jo imela ker se zaradi kurjenja na drva, sporhat in pec precej zaprasi, pa drva nosimo noter ipd... pa pesek se zanese poleti...

Sicer je pa ocitno multitasking vzgojni robot, ce se moza spravi v red, da vse pospravi redno :)


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Irobot Roomba
10.2.2015 13:22:18   
LuLu
pazite... (twitter)
"And so it begins... Robot vacuum cleaner attacks woman as she sleeps"
https://pbs.twimg.com/media/B9dzvYgCQAAhY1k.jpg

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Irobot Roomba
10.2.2015 13:45:12   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

pazite... (twitter)
"And so it begins... Robot vacuum cleaner attacks woman as she sleeps"
https://pbs.twimg.com/media/B9dzvYgCQAAhY1k.jpg



In kar trije so ji morali priti na pomoč. user posted image

Kaj pa spi na tleh in vklopi sesalnik ... čudni Azijci ... user posted image


P.S.: Mislite, da je uspela telefon sama rešiti pred agresivnim sesalnikom in je ona poklicala na pomoč ali so jo 'odrešili' drugi? user posted image

P.S.2: Ni pa bila za akcijo in za hitro spremembo frizure na krajšo dolžino .... user posted image Je raje postala spletna atrakcija ... user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Irobot Roomba
10.2.2015 15:09:48   
ronja
Hope:
- postavi svetilnik ali pa fizične prepreke, da sesa po delih, potem bo res dobro posesal. Večji razgibani prostori so malo zahtevnejši... Mi smo prej meli same male in ni bil problem, zdaj pa je najlažje, če mu omejim in dela po delih (pa še vsega ni treba naenkrat pospravit;).
- daj stole na mizo, midva to vedno narediva - zgubi veliko manj časa tam in boljše posesa (pa še noge lahko pobrišeš, če se ti glih da;)
- pohištvo z nizkimi platformami zna bit res problem - zleze gor, dol pa ne zna - to se pri nas zgodi s tehtnico, če jo pozabim v kopalnici na tleh. Ampak jo pač dam na koš za perilo, pa je:) S stoli in mizo je malo večji problem...
- kable ipd. je pa res fajn pospravit, ja... Pri nas se vedno zapletejo razne elastike za lase od punc...
- tepihi so ok, če so trdi in nizki oz. ne preveč kosmati, baje. Če je neka resasta zadeva, pa bi znal met probleme... Na splošno ga reklamirajo za trda tla.

Je pa neverjetno učinkovit na reliefnih ploščicah - midva s pomivanjem ne dobiva svinjarije iz tistih režic (ne me vprašat, zakaj imamo reliefne ploščice po tleh, pač prišle so s stanovanjem, ok?;) In ker so samo v enem mini prostoru, ajde, naj bo...)

Mi smo dobili staro hylo - saj res posesa, če sesaš, ampak... preden vse to sestaviš skupaj... in potem vse spucaš... ne vem, meni je robi zakon - umaknem en del, nastavim svetilnik in ga pošljem delat, potem vse samo nazaj na ta del zrinem in naj dela drugje... Pa dejansko je pri nas zdresiral stanovalce, da poberejo stvari iz tal:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Irobot Roomba
10.2.2015 17:38:30   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


me pa ni prepričal iz razlogov, kot jih navaja hope2.....preveč je enega dela s pripravo, da on potem to posesa...




Mene tudi to odbija......

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Irobot Roomba
10.2.2015 17:56:08   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


- Odvisno kako pohistvo mas. itak imamo glih zgreseno. Miza nima normalnih nog, ima noge, ki so spodaj povezane s kovinsko ploskvijo (ne vem opisat). spet tam nasede. Imamo barske stolcke, ki spet imajo kovinsko ploskev in spet tam nasede. Imamo gugalnik in spet se mu pri nogah zmesa. Imamo en ful debel volnen tepih, vcasih zleze in posesa, vcasih obtici. Imamo 8 stolov za mizo in tam izgubi ogromno casa, da posesa med vsemi tistimi nogami.


user posted image user posted image

Bere se tako kot bi imeli pri hiši nerodnega pasjega mladiča user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Irobot Roomba
10.2.2015 19:31:05   
m_o_i
id''te v rit user posted image
jaz pa mislila, da sem frajerka s tem pripomockom
http://www.topshop.si/kuhinja_in_ciscenje/swivel-sweeper-max.html?csu=general&cex=1623086&med=sem&orig=mcn&vir=no&src=si_gen_general_sem_google__sweeper&referrer=google_sem_1623086&gkw=sweeper&gclid=Cj0KEQiA9eamBRDqvIz_qPbVteABEiQAnIBTENLYeyI8vp5t7YYka8ECRUF5J9Q9J5y898XRZtxSFI0aAsEV8P8HAQ

user posted image user posted image
no, samo je pa vseeno tocno to, kar sem zelela
user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Irobot Roomba
11.2.2015 7:34:24   
liliana
Meni večji problem kot sesanje (sesanje je meni od vsega čiščenja še najhitrejše in najbolj ajnfok) predstavlja brisanje prahu z raznoraznih polic......a za to obstaja tudi kak robot......? Pa to tak, da ni treba vsega tistega, kar je na policah, zlagat dol, obrisat in potem spet gor......tak dovršen, da zazna oviro in sčisti okrog okrog nje, njegova manjša inačica (sin ali hči od tega robota recimo) pa da sčisti po predmetih na policah......?

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Irobot Roomba
11.2.2015 7:58:37   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Meni večji problem kot sesanje (sesanje je meni od vsega čiščenja še najhitrejše in najbolj ajnfok) predstavlja brisanje prahu z raznoraznih polic......a za to obstaja tudi kak robot......? Pa to tak, da ni treba vsega tistega, kar je na policah, zlagat dol, obrisat in potem spet gor......tak dovršen, da zazna oviro in sčisti okrog okrog nje, njegova manjša inačica (sin ali hči od tega robota recimo) pa da sčisti po predmetih na policah......?


Sem rešila tako, da praktično nimam polic user posted image
Tam, kjer je TV je zgornja ploskev nizke omare in obrisana tik tak, ker TVja ipak ne umikam. Isto je v sinovi sobi, no on ima še eno dolgo stensko polico, ampak tako naloženo, da se prah nima kje nabrat user posted image


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Irobot Roomba
11.2.2015 8:43:17   
skuštrana
Jaz mu umaknem vse kar mu gre na živce - stole dam na mizo, ga prizgem in grem ven :-). Na zacetku je kje zapel, zdej sva se pa ze oba zverzirala kako in kaj in posesa tipi topi. Sem mu pa jaz umaknula bazo, baje ni dobra za baterijo. ( baterija naj bi se najprej ohladila in se sele potem polnila). Pri nas pali, imamo se vedno prvo baterijo, 3leta in je se vedno full zmogljiva. Edino krzacke mu moram menjavat, 3 froci, pes in macka, se red nadela ;-)

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Irobot Roomba
11.2.2015 12:03:10   
Jabček
Ravnokar sem se odločila, da je ne bom kupila, sploh po vsem tem, kar je napisala Hope :D
Mi je pa ena zadnjič razlagala, da imajo hišnega zajca, ki se ful rad vozi na Roombi, tko da če je komu to plus :)
Jaz sem kolebala že ful dolgo, nikoli me ni čisto prepričal, zdaj sem rekla, da si jo bom za RD kupila, ampak razen pozitivne točke, kaj vse možje naredijo pred sesanjem, se tega res ne grem. Vorwerk je le vorwerk.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Irobot Roomba
11.2.2015 12:21:47   
ronja
brisanje prahu z raznoraznih polic......a za to obstaja tudi kak robot......?

Meni police niso tak problem, mi gre pa ultra na živce pucanje mize in pultov žnjkrat na dan... Tako da enako kot ti čakam, da izumijo pametno krpo, ki bo sama brisala:D. Pomagajo pa zaprte omarice:D. Mene so vsi čudno gledali, ker sem hotela v kuhinji tisto steno zaprtih omar. Ampak sem zelo dobro vedela, zakaj:D. Meni se na da vsega, kar je not, vsak mesec ven dajat in pucat okoli... Mam 2x na leto čisto dovolj:). In tako je lepo čisto not (ker to pa ipak hočem, da ni svinjsko sploh tam, kjer imam hrano...)

jabček, haha, si bom zapomnila, če bomo meli kdaj zajcauser posted image . Pri nas so meli froci obdobje, ko so bili obsedeni z njim in obdobje, ko so se ga bali... Vsekakor je plus to, da pospravijo igrače, preden gre delat:).
Vorwerka smo meli pa mi v primarnem domu, pa mi ni nikoli potegnil. Zdaj je z robijem precej bolj čisto, ker enostavno večkrat sesa, kot smo mi uno težko čudo uporabljali (sesala sem 1x/teden, ampak ne povsod - recimo pod posteljo... in tam je bil kaos!) Robi zdaj gre povsod:). Samo zdaj ga nekaj serje in ne vrti dobro krtačk, morava dat popravit...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Irobot Roomba
11.2.2015 12:30:28   
Jabček
Ma jaz dejansko ne morem rečt, da me moti njegova veličina. Recimo preproge posesa carsko, je gibljiv, vodljiv. Tako da z izjemo minusa čiščenje pod posteljo in kavčem, evo, to je res. Samo pač malo odmakneš, se malo prepogneš :)
Živce sem pa izgubljala z vodnim sesalcem. Ker tisto je bilo pa res ogromno, nevodljivo in obupno. Ampak sem še vseeno hvaležna zanj, ker ko smo prenavljali, ma ni ga blo boljšega od vodnega sesalca.
Tko da pomojem je tut dejstvo, da moraš mal potegnit pri sebi, koliko ti je kaj pomembno. Ma jaz sesam pomojem 3x tedensko po 15minut, ajt v soboto dopoldne malo več, ker takrat sem bolj picajzlasta. Pa drugače še vsak dan malo z metlo potegnem (živali valjda, pa otroc). Kako dolgo pa romba sesa recimo 100m2?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?