|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Počitek za dojenje
21.9.2005 9:34:09   
asso
Mene pa zanima kako je s tem in če je kakšna to izkoristila.
Namreč po zakonu ima mati dojilka pravico do najmanj 1 uro dnevno za dojenje.
Ali lahko je ta ena ura na koncu delovnika, da bi npr. zaradi tega šla iz službe eno uro prej. Ker smo navajeni npr. se dojiti okoli dveje ure in se dojimo cca. pol ure pa da ne bi letala nazaj v službo za 10 min. oz. samo se "štemplat" odhod?
Kaj pa potrdilo, da dojiš, kdo ti ga izda?

Prosim kaj več informacij o tem...

Hvala in lep dan asso
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Počitek za dojenje
21.9.2005 10:18:50   
muki1
Pojma nimam,pa niti si ne bi upala prosit za kaj takega

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Počitek za dojenje
21.9.2005 11:03:20   
asso
Zakaj pa ne, če zakonodaja to omogoča?

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Počitek za dojenje
21.9.2005 11:25:39   
smrček
Jst bi tudi hodila eno uro prej iz službe. Al pa eno uro kasneje v službo - to bi bilo še bolje.

Me prav zanima, kakšni bodo kaj odgovori.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Počitek za dojenje
21.9.2005 12:18:47   
muki1
Ja, saj vem, da zakonodaja to omogoča, ampak kako ob tem reagira DELODAJALEC, je potem druga pesem....
Če ti ne delajo problemov, hvala Bogu, le brž le brž domov urco prej.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Počitek za dojenje
21.9.2005 14:17:39   
lex
Potrdilo ti napiše zdravnik pediater. Mislim, da sem to enkrat brala v Uradnem listu na netu. Mislim, pa da če se dogovoriš s šefom/direktorjem ti bo priznal tisto eno uro in boš lahko šla prej domov. Tudi jaz razmišljam o tem in samo zato s tamalim vztrajava pri carkljanju z zizikami, ker za kaj drugega itak niso več (so prazne )

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Počitek za dojenje
26.9.2005 19:48:57   
Taj
Hejla,

zakon jasno določa, da gre za odmor MED delovnim časom, ne pred ali po njem! Pravniška latovščina je togauser posted image in tu več ali manj ni sprenevedanja in debatiranja.Mislim, da drugače ne bi šlo. Lahko uideš vmes (smešno, ker ni napisana zgornja meja za koliko časa, piše NAJMANJ eno uro), ne pa prej ali kasneje. Žal, tudi meni bi prišlo prav, tako in drugače.Sodne prakse praktično ni, ker se redko kdo upa po porodniški hecati s tem, čeprav ne vem zakaj ne bi izkoristile tega, kar nam gre, povsem upravičeno, če smem dodati.

Če izveš kaj novega na to temo, deli z namiuser posted image .

Pozdravčkiuser posted image



_____________________________

Če hočeš biti srečen, bodi!

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?