|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ah..nič
4.3.2015 20:38:11   
Stanislava_
Žalostna sem, umrla je sošolka, bila je najbolj lušna v razredu nekje od drugega letnika naprej.


Tako da škoda časa za vsako traparijo...življenje je prekratko.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
4.3.2015 20:47:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ah..nič
4.3.2015 20:49:13   
Stanislava_
Hvala, čeprav je žalostna čisto egoistična, ko se smrt dotakne tvoje generacije. Pa šok, v tem smislu...in žalost zaradi lepe punce kot je bila. Ma kar neki. Na svojo smrt sem pripravljena, ampak na drugo očitno nisem.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ah..nič
4.3.2015 20:49:43   
LuLu
sožalje... se kar priključim zapisu od Ankice

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ah..nič
4.3.2015 20:58:39   
Stanislava_
Lulu, hvala.
Nisem mislila, da me bo prizadelo. Pa me je.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ah..nič
4.3.2015 21:00:12   
alda
user posted image user posted image user posted image

Moje iskreno sožalje!


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ah..nič
4.3.2015 21:29:00   
Vijoličarka
Vsi smo bolj pripravljeni na lastno smrt, kot pa na smrt blžnjih. Na svoj način pa pretrese smrt nekoga tvoje generacije. In če primerjam to z občutji starejših ljudi (pri nas imamo zdaj veliko opraviti s pogrebi), ki računajo, koliko je bil ta, ki je zdaj umrl, star, nas mogoče tudi počasi grabi.. pa začenjamo sami delati primerjave.

Skratka, tisti svet mladosti, kjer je vse nekako statično in čeprav razumsko veš, da ne bo vedno tako, se v resnici tega ne zavedaš, dokler ne udari. Ko sem izgubila svojo prvo sošolko zaradi bolezni in bila je mnogo, mnogo premlada, se mi je zdelo skoraj nerealno. Pri naslednji ni bilo čustveno nič lažje, je bilo pa vseeno dojemanje bolj razumsko, ker sem imela že določene izkušnje. Pojma nimam, če to sploh zveni logično, pa če kaj pomaga. Ampak hočem reči, vsaj zame je tako, da mi je bila prva izkušnja s smrtjo najhujša, ker nisem vedela, da to prihaja v valovih, za tabo. Naslednjič sem vedela, sicer ni bilo nič manj huje, je pa bilo na nek način lažje, ker sem že poznala potek.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ah..nič
4.3.2015 21:34:11   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Vsi smo bolj pripravljeni na lastno smrt, kot pa na smrt blžnjih. Na svoj način pa pretrese smrt nekoga tvoje generacije.

Skratka, tisti svet mladosti, kjer je vse nekako statično in čeprav razumsko veš, da ne bo vedno tako, se v resnici tega ne zavedaš, dokler ne udari.


Ja, tako je, kot bi bila mladost nekje zamrznjena in bo ostala večno mlada in bodo šolske obletnice kar večne.

Zdi se mi kot bi nekdo z nas odvzel en del vseh veselj, ki so bila z name v tistih najstniških letih.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ah..nič
4.3.2015 21:39:42   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Tako da škoda časa za vsako traparijo...življenje je prekratko.


sožalje user posted image

ampak tegale stavka pa se žal spomnimo samo, ko doživimo kaj hudega...sicer pa se sekiramo še na zalogo in ne živimo, kot da je današnji dan naš zadnji....

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ah..nič
4.3.2015 21:42:37   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Tako da škoda časa za vsako traparijo...življenje je prekratko.


Škoda za vsako traparijo in škoda za vsako izgubljeno priložnost, ko ne izkoristiš vsega, kar bi rad zaradi x vzrokov....

Sožalje......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ah..nič
4.3.2015 21:45:36   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Tako da škoda časa za vsako traparijo...življenje je prekratko.


sožalje user posted image

ampak tegale stavka pa se žal spomnimo samo, ko doživimo kaj hudega...sicer pa se sekiramo še na zalogo in ne živimo, kot da je današnji dan naš zadnji....


Običajno je tako..user posted image .

Še dobro, da imamo otroke, ti so še sposobni uživati trenutek.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ah..nič
4.3.2015 21:46:47   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Še dobro, da imamo otroke, ti so še sposobni uživati trenutek.



večkrat bi se morali zgledovati po njih user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ah..nič
4.3.2015 21:47:36   
Vijoličarka

Zdi se mi kot bi nekdo z nas odvzel en del vseh veselj, ki so bila z name v tistih najstniških letih.






Mogoče se res tako zdi, ker se to nikoli več ne bo ponovilo. Po drugi strani pa, ti dogodki so, ostali bodo s tabo, pomagali so te tudi sooblikovati in v tebi je majhen delček nje. Spomini ostanejo, sicer z rahlim pridihom grenkobe, nostalgije in včasih sune žalost malo močneje, ampak čas res pomaga. Ne gre pa to hitro.

Sama sem hvaležna in vesela, da sem imela te ljudi, ki so me zapustili, v svojem življenju. Je pa, seveda, vedno en tak zbodljaj prisoten. Pa se naučiš živeti tudi s tem. In kot sem že prej rekla, zna prihajati tudi v valovih, kot strela iz jasnega. Ne vem, če je z vsemi ljudmi tako. Pomaga, če se zavedaš, da to pride in da je to normalno.

Drži se.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ah..nič
4.3.2015 21:49:15   
nejcko
Sožalje, stanislava user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ah..nič
4.3.2015 21:51:23   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Še dobro, da imamo otroke, ti so še sposobni uživati trenutek.



večkrat bi se morali zgledovati po njih user posted image



user posted image .

Sicer ne vem, kdaj sem si zaslužila tako srčnega otroka....ampak očitno sem si ga. Pol minute in srček je topel user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ah..nič
4.3.2015 21:56:24   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Sicer ne vem, kdaj sem si zaslužila tako srčnega otroka....ampak očitno sem si ga. Pol minute in srček je topel user posted image .


nisi si ga zaslužila. tega se je naučil od tebe. simple.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ah..nič
4.3.2015 21:57:07   
malaMravljica
ojoj, moje sozalje.


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ah..nič
4.3.2015 22:03:08   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


Zdi se mi kot bi nekdo z nas odvzel en del vseh veselj, ki so bila z name v tistih najstniških letih.






Mogoče se res tako zdi, ker se to nikoli več ne bo ponovilo. Po drugi strani pa, ti dogodki so, ostali bodo s tabo, pomagali so te tudi sooblikovati in v tebi je majhen delček nje.



Ne vem, zdi se mi kot bi neljubi dogodek prišel v srečno družino.

En sošolec je že umrl, ampak on je hodil bolj malo v solo in več po krivih poteh...in je bila smrt posledica, nekako cello logična.

Ampak punca, lušna tako zelo..danes smo ostali brez besed, kolektivno, tako kot smo včasih kolektivno kakšno ušpičili.

In hvala za tvoje besede user posted image


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ah..nič
4.3.2015 22:03:35   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Sicer ne vem, kdaj sem si zaslužila tako srčnega otroka....ampak očitno sem si ga. Pol minute in srček je topel user posted image .


nisi si ga zaslužila. tega se je naučil od tebe. simple.


Hm..


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ah..nič
4.3.2015 22:50:35   
mateyka
sožalje stanislava. user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ah..nič
5.3.2015 3:40:39   
Hope2
Sozaljeuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ah..nič
5.3.2015 8:53:25   
HuAnita
Sožalje.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ah..nič
9.3.2015 16:39:49   
ronja
Stana, moje sožalje. Tega, kar ste skupaj doživeli, ti njena smrt ne bo vzela in čeprav je zdaj zadaj grenek priokus, pravijo,d a ne traja večno. Od naše klape s faksa ni na srečo še nihče umrl, čeprav je umrlo par ljudi iz generacije. Vendar na mojo srečo nihče od tistih, ki sem jih imela zelo rada...

Vsi smo bolj pripravljeni na lastno smrt, kot pa na smrt blžnjih.

Seveda - svoje nam ne bo treba preživeti, ne bo treba "it naprej". Mene pretrese smrt moje generacije zato, ker sem z njimi navadno bila več v stiku kot s kako daljno teto... In si vedno misliš, da bi ji lahko mogoče kako pomagal... pa ker je tako nepričakovano - navadno so to prometne nesreče ali nesreče pri športu, samomori... včasih bolezen, za katero si nisi mislil, da bo šla tako daleč, sploh ker je kazalo, da gre na boljše... Tako da je največ problem meni šok...

sicer pa se sekiramo še na zalogo in ne živimo, kot da je današnji dan naš zadnji...

Ampak če nočeš, da je zadnji, potem ne moreš tako živet, kot da je;). Ne moreš vsak dan, ko se ti ne da it v službo, enotavno ne it. BI jo hitro izgubila... Če ib bil pa zadnji dan, bi pa sigurno vzela otroka iz šole in ne bi šla v službo, ne? Ali bi pol zadnjega dne zabila v službi? Ne moremo živet, kot da je zadnji dan, razen če to vnaprej vemo (kar je zelo redko, še takrat, ko ljudje to vejo, pa navadno ne morejo uživat v tem, ker obstaja razlog, zakaj to vejo)...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?