|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako pogosto se videvate z babico
6.2.2006 22:46:25   
Anonimen
in dedkom v primeru da ne živite skupaj?Kolikokrat na teden ste skupaj?Jaz sem mojouser posted image  pustila parkrat pri babici za kaki dve uri in vse je bilo cool, zdej ko pa je mal začela spoznavat kdo je kdo pa se je zadnjič pri njej začela ful panično jokati. Stara je 2 mes in pol.Zanima me ali moramo biti več kot enkrat na teden skupaj ali se otroci vseeno navadijo na babice.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako pogosto se videvate z babico
6.2.2006 22:49:30   
KODA
Z moževo mamo bolj poredko,odkar se je odselila.Večkrat pride ona k nam,kot mi k njej v Maribor.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako pogosto se videvate z babico
6.2.2006 23:07:24   
Jančika_
K tastu ga peljeva nekje 2x na teden za uro ali dve (je invalid, sicer bi ga kdaj pustila samega tam; tašča je žal že pokojna). Pri mojih starših je od osmega meseca naprej skoraj vsak vikend in eno noč prespi tam; pred tem smo se videli 1-2x na teden za krajši čas, recimo za kosilo.

Naš je, ko je bil star kake tri mesece, en čas tulil kot zmaj, ko je zagledal mojo mamo (ga je prestrašila, ko je preveč glasno in navdušeno skočila vanj) - pa ni trajalo dolgo. Se je kmalu navadil in zdaj jo obožuje, pa oba dedka tudi. No, pa mojega brata in svakinjo tudi (kdaj pa kdaj prespi pri njima, ker si onadva to želita).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako pogosto se videvate z babico
6.2.2006 23:28:55   
Anonimen
to sprašujem zato,ker se mi ne da vsak dan s taščo bit, vseeno pa želim da jo ima moja user posted image  rada. Vsi mislijo, da jih mora že sedaj ful vzljubit, men se pa zdi, da je komaj naju dober spoznala in da ne more tak hitro kr vse imet rada in pri vseh dobre volje bit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako pogosto se videvate z babico
6.2.2006 23:29:21   
polona2
Najmanj enkrat tedensko, ponavadi je to obisk, ki se "raztegne" na nekaj ur.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako pogosto se videvate z babico
7.2.2006 3:44:55   
mammy26
S tastom 1x na mesec,živi malo dlje stran. Z mojimi starši pa nekje 2x na teden. Občasno, morda 1x na mesec, spi Blaž pri njima, drugače pa za kakšno nujno varstvo imata tudi vse tri, a le za kratek čas.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako pogosto se videvate z babico
7.2.2006 6:29:42   
Lunca1
pri mojih ca. 2-3x na teden, drugi so pa itak v hiši

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako pogosto se videvate z babico
7.2.2006 8:12:23   
viv_
Moji so v hiši, tako da to ne šteje user posted image

Pri tašči1 in tastu2 smo recimo v povprečju 1x na teden.
Pri tašči2 in tastu1 pa 2x na mesec.

Vse ima rada, povsod se fino počuti, povsod je že prespala.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako pogosto se videvate z babico
7.2.2006 8:20:12   
Špacka
 
Ne živimo skupaj z nobenimi starši tako da:

pri mojih 2-3x na teden
njegovih 1-2x na mesec



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako pogosto se videvate z babico
7.2.2006 8:31:35   
cicido
Pri tasci smo skoraj vsak dan. Ponavadi gremo skupaj na sprehod al v trgovino al pa pridemo samo na kavo in se to potegne se do vecerje. Vcasih smo tam tudi ves popoldan. Se pa zelo razumemo, tast vcasih malega pelje s sabo na vikend al pa v alpsko solo. Tko, da mi res zelooooo pomagata.

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako pogosto se videvate z babico
7.2.2006 8:40:28   
Anonimen
Nič je ni treba navajati, sploh ne zdaj, ko je še premajhna. Moj otrok se je z babico bolj malokrat videl, v povprečju recimo enkrat na 14 dni. Ampak zdaj, ko je star 4 leta, gre rad k njej. Če bo babica prijazna in se s tvojo punčko igrala ter jo crkljala, brez skrbi, da jo bo imela rada. Ampak nič hitet, tako malo dete paše k mamici in očku in še ni kamor drugam.

(odgovor članu cicido)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako pogosto se videvate z babico
7.2.2006 9:09:15   
CatJa
Pri tej starosti (2m in pol) smo živeli še pri moji mami, tako da je bil nanjo navajen ravno tako kot na naju, drugo babico je videl približno 1x/teden, pri sedmih mesecih smo šli v hišo, kjer živimo nad taščo in lahko rečem, da se večkrat vidimo z mojo mamo kot s taščo. Ima pa obe zelo rad.
Če ti ni do druženja s taščo, jo pač večkrat pelji tja z izgovorom, da se malo pocartljata, ti pa boš medtem izkoristila čas za nakup fasnge ali kaj podobnega. Čeprav pri tej starosti, kot pravi tudi Splišni, ni še nobene posebne potrebe, da jo neki extra navajaš nanjo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako pogosto se videvate z babico
7.2.2006 9:31:26   
Anonimen
zdej jo babica merka in ata seveda. živimo pa 10 min narazn.

prej k sem bla na porodniški smo se tut vidl skor vsak dan in jih je bla tamala čist navajena.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako pogosto se videvate z babico
7.2.2006 9:34:29   
lelaval
K moji mami grem, kadar mi je (navadno ob vikendih), oče je žal že umrl, tast živi pod nami in se vsak dan vidimo, tašča pa se je poleti odselila in od takrat še ni pokazala želje po otrocih. Mojo mamo pa imata kljub temu, da je ne vidita vsak dan rada. Ne skrbi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako pogosto se videvate z babico
7.2.2006 10:58:22   
Cikica
Mi se vidimo skoraj vsak dan,mogoče na teden se 1X ne vidimo.Nismo tako narazen,zato vedno gremo tja.user posted image .Pa tudi tam živi sestra z malim in se lahko skupaj igrata.Oba sta stara 2 leti.user posted image user posted image

lp,cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako pogosto se videvate z babico
7.2.2006 11:23:45   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
je zadnjič pri njej začela ful panično jokati. Stara je 2 mes in pol.

Na začetku se še ne zaveda in pusti vsem. Nato se bolj zaveda in postane samo Mamica ta glavna. Začne se tudi bati tujcev (in tujci so vsi, katere ne vidi redno saj hitro pozabi). Naš je sedaj pri 8m postal prav željan očka, prej je bila pa samo mamica. Po moje je v starosti za vrtec (so že tako naračunali) primeren za sprejemanje drugih ljudi in se mu strah pred tujci zmanjša.

Babico in dedka navadno 1x-2x tedensko 2uri. (moji)
Ateta in Mamo pa 1x tedensko cel dan. (tast in tašča)
l.p.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako pogosto se videvate z babico
7.2.2006 18:00:47   
Jutra
Ena babica živi na drugem koncu mesta. Vidimo se 2-3x/mesec. Za hčerko je bilo srečanje z njo stresno do 13 (14) meseca starosti. V njeni prisotnosti je jokala in nikakor ni želela v njeno naročje. Pri tej starosti pa je ugotovila, da se pri tej babici vedno kaj dobre poje. Od takrat dalje pa komaj čaka, da jo obišče. Ker tam je "mnajmmm"user posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako pogosto se videvate z babico
7.2.2006 19:57:50   
kepa*
Pri mojih smo 2x na teden, tast pa živi nad nami, a je z malim skupaj morda 1x na 14 dni.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako pogosto se videvate z babico
7.2.2006 23:20:18   
FRAČAFELA
Pride obdobje, ko user posted image jokajo. Pa ne za to ker ne bi poznali osebe, le nočejo od mame.Saj pri nas je bilo tako. Sedaj je spet vse OK. Tudi če koga dlje časa ne vidi mesec, ali dva, ni panike.Tako da mislim, da je le prehodno obdobje.

Aja vidimo pa se 1 x na 14 dni. Včasih večkrat, mogoče vsak teden, včasih manjkrat 1 x na mesec.


< Sporočilo je popravil FRAČAFELA -- 7.2.2006 23:21:46 >


_____________________________

Ljubi in boš ljubljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?