|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Škofja Loka
14.10.2005 13:08:54   
kiki.l
Čez mesec dni se selimo iz Ljubljane v Škofjo Loko. user posted image user posted image user posted image Do sedaj sem bila tam vedno le na izletu, tako, da ne vem, kje je otroško igrišče,....user posted image user posted image
Prosim za kakršne koli nasvete, glede sprehodov, igranja, vrtca, zdravnika,.... in vse kar se spomnete.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Škofja Loka
14.10.2005 13:34:15   
tascha
Nisi napisala v kateri konec Šk. Loke se selite, tko da bom napisala bolj na splošno.user posted image
Zdravstveni dom je na začetku Šk. Loke, kjer je nemogoče parkirat avto, tako da jez prakticiram tako, da če je le lepo vreme, grem v ZD z vozičkom in lepo noter zapeljem in to je to. Otroških zdravnic je kar nekaj, tako da če je nuja ene že dela. Ali pa greš na dežurno, ki tudi deal 24 ur na dan vsak dan.user posted image
Vrtcev je več: glavni v Podlubniku - ful dobra lokacija, vzgojiteljice OK,(vsaj tiste s katerimi sem jaz imela opravka) vendar težko dobiš prostor (problem zlasti az jasli!!!), drugi ja na Trati in še na Svetem duhu (vs pri šk.loki)
Igrišč je tudi več: Podlubnik, Igrišče pri OŠ 1. razred na Novem svetu, pri bloki h na Partizanski... gotovo sem kakšnega pozabilauser posted image

Sprehodov je možno ful, v katerokoli smer, v gozd, na travnike, v mesto...

Če te še kaj zanima vprašajuser posted image

Lepo selitev

Nataša


(odgovor članu kiki.l)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Škofja Loka
14.10.2005 13:37:19   
klavdijas
Kam se seliš v Loko. Igrišče ima vsako naselje. Boš vidla v Lok se mamo prov super.


LP,

         Klavdija

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Škofja Loka
14.10.2005 19:37:32   
kiki.l
Ful hvala za izčrpne odgovore, si bom kupla kr karto, da bom videla kje so te uliceuser posted image . Selim se v stari center, sva kupla luštno stanovanjce blizu hafnerjeve lipe (a sem prav napisala) in se že ful veselim, da se dokončno vseliva.
Kakšne pa so zdravnice, a lahko kakšno priporočite. Za boljši občutek.user posted image
Vrtec zaenkrat ne rabim, si bom probala varstvo zrihtat, ker delam doma, pa se da kombinirat. Bo pa prav prišel, ko mala malo zraste.

A je kakšna od vaju v bližini?

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Škofja Loka
14.10.2005 22:40:57   
ciciban
Predvidevam,da si imela v mislih homanovo lipo.user posted image

(odgovor članu kiki.l)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Škofja Loka
15.10.2005 14:20:40   
kiki.l
user posted image se bom počasi naučila.

(odgovor članu ciciban)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Škofja Loka
15.10.2005 18:10:12   
TARA in MAJ
Škofja Loka je zakonuser posted image

_____________________________

MED MAJHNIMI IN VELIKIMI


(odgovor članu kiki.l)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Škofja Loka
16.10.2005 9:08:58   
tascha
Sem v Stari Loki prb 1 km iz mesta. Lih fajn za sprehod do mesta, kjer sva s Timijev skoraj vsake dan, da narediva en obhod.user posted image
Zdravnice:jest imam mojadva pri dr Šarfovi, men se zdi OK.

(odgovor članu kiki.l)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Škofja Loka
17.10.2005 8:44:52   
vesnica
tud jest mam dr. Šarfovo pa je uredu, noja vsaj zaenkrat. Drugače pa dobrodošla v Šk. loko

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Škofja Loka
17.10.2005 11:55:34   
Anonimen
O Loka, moja Loka user posted image
Loka je zakon, prov nostalgija me zdajle daje po njej. Lepo konec je tam. No itak sem zelo objektivna, kot vedno.
Površin za otroke ne poznam (jih takrat, ko sem bila še Ločanka, še nisem potrebovala user posted image  ), lahko pa rečem, da so po mojem mnenju kar vse otroške zdravnice v redu. V časih, ko sem bila še jaz na otroškem (in to je bilo kar do 24. leta user posted image  ), sem spoznala vse, in vse so mi bile v redu.
Ja tk no, kva nej rečm, kkr si uta postala, tk bota spala.

(odgovor članu vesnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Škofja Loka
18.10.2005 8:42:51   
MIRNA30
Dobrodošla v Šk.Loko!

Midve bova pa sosedi, saj tudi jaz živim v starem delu mesta v bližini Homanove lipe.

Glede igrišč se vedno kaj najde - meni je najljubše tisto na Novem svetu. Z vrtcem tudi zaenkrat nimamo težav - starejša hodi v Čebelico, kjer je ful zadovoljna, malega pa bomo verjetno drugo leto tudi morali vpisati v jasli. Res pa je, da je v loških vrtcih ful gužva.

Naša pediatrinja je dr. Pirc in smo zelo zadovoljni, vendar ne sprejema več novih, ampak je v ZD kar nekaj otroških zdr. tako da s tem ne bi smeli imeti težav.

No, če te pa še kaj zanima, pa kar vprašaj.

Lp,
Mirna

(odgovor članu kiki.l)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Škofja Loka
25.10.2005 19:58:40   
kiki.l
Upam, da se kaj srečava.

Mi bomo v naslednjem mesecu intenzivno nosili škatle in omare iz Lj. v Loko. Ker bom to počela in moja čebelica, ki ima 15 mesecev še ni v vrtcu, bo to kar potrajalo.

(odgovor članu MIRNA30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?