|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nadevana piščančja prsa
10.11.2005 7:50:20   
Anonimen
odločla sem se da bom jutr narila za naju z možekom eno večerjico in na misu so mi padla nadevana piščančja prsa...tko da nadevaš pod kožo...zdej pa ne vem s čim nej nadevam..kostanj mi ni všeč..kej druzga? kaka fina fila? plizzz ideje!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nadevana piščančja prsa
10.11.2005 8:00:53   
india
Jaz jih filam s kruhovo maso ( podobno kot za kruhove cmoke: kruh na kocke narezan namočim v mleko, ko je mehek, dodam začimbe, prepraženo čebulo, jajce, malo  moke- zelo malo!), pa je extra dobro!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nadevana piščančja prsa
10.11.2005 8:05:35   
Anonimen
ja ja to maso tut js poznam..sam še jaca dam not, lohk tut kak korene nariban ...ne bi blo švoh

še kaka druga ideja?

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?