|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Končno mi je uspelo dokončat
21.12.2005 13:36:26   
malika
Evo, poslovna darila za mojega dragega. 7 takih je v obtoku, madoniš, upam, da bodo obdarjenci zadovoljni. So v podalbumu "darila"
http://topi.moj-album.com/


< Sporočilo je popravil puncica -- 21.12.2005 15:27:47 >


_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Končno mi je uspelo dokončat
21.12.2005 14:06:11   
Anonimen
Pa ti si neverjetna, kako to super izgleda. Pa tudi darilo je zelo veliko. Jaz bi bila ful vesela takega darila. Bravo!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Končno mi je uspelo dokončat
21.12.2005 14:24:26   
Anonimen
Zeloooooo lepo!  Bravo!!! user posted image user posted image user posted image  Si pa prava umetnica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Končno mi je uspelo dokončat
21.12.2005 14:50:39   
Anonimen
čudovito. user posted image user posted image
kako si pa naredila tiste sklede z riževim papirjem? A tako kot sevietno tehniko?. A si potem še dala gor serviete ali je to porisano? Kako se pa to vzdržuje ali je samo za okras?

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Končno mi je uspelo dokončat
21.12.2005 22:32:36   
soncece24
Pa zakaj nisem jaz kaka sodelavka od tvojega moža user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Super, no, nimam besed user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ful lepe stvari


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Končno mi je uspelo dokončat
22.12.2005 8:49:26   
malika
U, hvala vam. Odkrito povedano, so meni ta darila tudi ful všeč in mi jih je kar malo težko dat od sebe. Pa še takooo dobro je vse user posted image

Urška, te krožnike je čisto enostavno naredit. Lepiš na spodnjo stran krožnika. Najprej nalepiš motiv servetka z licem navzgor, nato pa preko prelepiš še rižev papir. Pustiš, da se posuši, nato pa še prelakiraš za boljšo obstojnost.

Drugače pa se ti krožniki samo obrišejo z mokro krpo, ker je lepilo na vodni osnovi in bi se med pranjem vse odlepilo. jaz ga imam na mizi včasih kar tako praznega, ali dam gor sadje, sladkarije,...

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Končno mi je uspelo dokončat
22.12.2005 10:34:23   
malika
Če katero zanima; sem v album dodala slike, kako se naredi krožnik z riževim papirjem.

ker pa nisem bila pozorna na vrstni red nalaganja(nove slike se nalagajo na vrh), je žal vse skupaj malo pomešano. user posted image je pa oštevilčeno.

Upam, da vam bo v pomoč.user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Končno mi je uspelo dokončat
22.12.2005 12:36:02   
puncica
malika HVAAAALLLLAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?